10 saniye tahammül edemediğim rezillik. adam sahnede komik olacam diye kendini rezil rüsva ediyor, yerlerde yuvarlanıyor, direktif veren adama kendine sövdürüyor, iki de bir utanmadan kadın kıyafetleri giyip gelip orasını burasını açıyor ve oradaki mal sürüsü bütün bu saçmalıklara yarılarak gülüyor. ne diyeyim allah hepsine akıl fikir versin, özellikle şu sahnedeki tipe versin.
2010-11deki zirve Komedi dükkanı döneminden sonra bozdukları yadsınamaz gerçek. Zaten Her şeyin kararında güzel olduğunu bilerek bitirmişlerdi ama halktan gelen yoğun talebe ve büyük kanalların tekliflerine karşı koyamadılar. Daha sonra da konu bulamamaya ve kendilerini tekrarlamaya başladılar.
Sevdiğim bir seriydi. Demirin tuncuna komedyenin güldürüne kaldık. Aq aq. Evet. Teşekkürler.
Valla hiç komik değil. Biri sahnede bişeyler yapıyor, diğeri de onu sürekli uyarıyor.
Tolga'nın diğer tüm programları gibi bunu da izlerken bir şey yiyip içmemenizi öneririm. Aksi halde tam yutkunduğunuz sırada atılan kahkaha ile boğanızda kalabilir, daha da kötüsü soluk borunuza kaçabilir. *
Böyle pisi pisine ölmek istemem. *
Şuan telefonundan katıla katıla bunu izleyen kuzenime şahit oluyorum.
iq sunun bu kadar düşük olduğunu bilmiyodum.
Eski tadı vermeyen yapımdır.

Tolga çevik in eski hazır cevaplılığı yoktur.
Tolga Çevik'in yanında ona eşlik edebilecek yeni biri lazım.
türklerin içindeki bastırılmış sex istencine oynanan program.

komik olacak tabiki de. herkesin toplum içinde vermek istediği ama veremediği hazır cevaplardan yürünuyor.
fox tv de başlıyor yeni sezonu.
1 hamdi bey
2 burdaki yönetmen, hala merak ediyorum.
1. hata ezgi mola.
2. hata sarp'a çok yer verilmemesi.
varken arada izlerdim ama eksikliğini yokluğunda anladım.

devam etse keşke, çok saçma programlar varmış lan.
Eski bölümlerini sıkılmadan izlediğim program. Ülkemizin bu tarz programlara ihtiyacı var. Sürekli siyaset bilmeyen insanların televizyon programlarında siyaset konuşmalarından daha iyidir.
Komik degildir.
acun ılıcalı'nın tv8'inde yayınlanan ve ankarada olan bölümünde güldüren programdır. Tolga çeviğe çektiği kalitesiz filmler yüzünden mesafeliydim ezgi molanın memeleri buzları eritebilir. Şaka bi yana yetenekli adam da doğru yönlenemedi bi türlü.
çolga çevik' in üstüne o abartılı "aptal" oyunculuğun yapışmasına neden olmuş programdır. adamı buradaki tiplemenin dışında göremiyoruz ama kanımca tolga çevik, kendine "tiyatrocu" diyen birçok kişiden daha yeteneklidir.

programa gelecek olursak...
izleyiciler altlarına sıçarcasına kahkaha atıyor ama ortada genellikle gülünecek bir espri olmuyor. ben bunun sebebini sahnedeki "aptal" tiplemeye bağlıyorum. çünkü insanlar kendilerinden daha aptal birini görünce keyifleniyorlar.
dayak yemeyeceksem, beni güldüren yapım.
öyle böyle değil çok fena baymış programdır.
Arada sırada izleyince güldürüyor. Her bölümü izlenmez ama.
ekranların görüp görebileceği en sikik programlardan biri.

gereksiz bir komik olma çabası, sahneye yakışmayan bir adam ve ilkokul seviyesi esprileriyle ekrana tiksintiyle bakmama sebep olur.

arkadaşım hoş geldin izleyip gülecek kadar kötü ne yaşadınız arkadaşlar?
hiç ama hiç komik olmayan programdır.
korkunç yahu.
Şu an kanal d'de yayınlanan, esprileriyle yaran komedi programı. Severek izliyoruz.
acun ılıcalı'nın tv8'i yayınlasa da yine devam etse dediğim program. tabii ki tolga çevik'le.
Hangi kanaldaydı onu bile unuttuğum program. Bitti diye biliyorum.