bugün

yükseleni hanfendi burcu olan aslan yazar.
(bkz: özlenen şarkı)
(bkz: ışıkları kim söndürdü)
(bkz: nerdesiniz oglim)
kader ortağıdır. sınıftan bir yazar olduğunu duyunca "ohh yalnız değilmişim lan" triplerine girmişliğim bile olmuştur. hatta bir zirve planı bile yapmışımdır*. zaten konuşmalarıyla diğerlerinden * * farklı olduğunu gösteren, yazar olduğunu gizleyemeyen geleceğin reklamcısıdır. * *
"there she comes, there she comes again."
dönüşüyle az biraz sevindirmiş uuseriye. şimdi bakın bu arkadaş ilk iş olarak benim başlığıma entry girmiş. demek oluyor ki aklı hep bende, yirmidört saat beni düşünen bir ağır işçi kendisi. aşkımdan ölüp bitmesine ve eninde sonunda yolunun bana çıkacağını bilmesine rağmen zamanımızı harcayıp hem acı çeken hem de çektiren ve durmadan cep kanyağı yakıcılığında Ezgiler çalan, çaldırtan bu arkadaşa söyleyecek tek sözüm yoktur ahali.

o grubu kursan, ağlayıp yalvarsan, som altından tac olsan, derdime ilac olsan, aşkıma muhtac olsan da affetmem asla seni. yok yok, affederim... hoşgeldin bebek, yazma sırası sende mujjaaaxxxx.
rüyamda mod olduğunu gördüğüm değerli dost. hayırlısı olsun. *
akrostişlerimin baş aktristi olan güzeller güzeli, şeker yazar.

Alem biliyor ki sen bana hastasın
Rabbinden beni diledin günde beş öğün
ilgisiz tavırlarımla leyla'ya döndüğünü itiraf et kızım, herkes farkında zaten
Tokat yemiş gibi oldun askere gideceğimi öğrenince
Rica minnet, yalvar yakar ama dinletemedik genelkurmaya
Ankaraspor-Galatasaray maçı üst mü biter hacı?
büdüt:sevgilim değil hayranlarım sözlükte galiba. *
masaüstündeki klasör isimlerine hasta olduğum yazardır.*

(bkz: bişiler falan)
(bkz: falan filan)
barış ve huzuru anımsatan, şirin mi şirin birer kedi ve köpeğe sahip yazar.
askere gideceğim için karalar bağlamış güzeller güzeli. 'beklerim' diyor, 'yıllar sürse de beklerim'. ne yapsam vazgeçmiyor, seviyor ha seviyor deli çocuk. bakınız aramızda geçen bir msn konuşmasını yapıştırayım:

aritra: Ne olur bak bana biraz
Çocukmuyum değilmiyim
lynyrd: Sen küçücük güzel bebek
aritra: Öyle olsa sevmeyi bilir miyim?
lynyrd: Olmaz küçücüksün
Yüreğin genç umut dolu
aritra: Özlem bu olur ya
Buluruz belki mutluluğu
Deliler gibi seviyorum bak
lynyrd: geçer bunlar
aritra: Sana söz ömür boyu sürecek
lynyrd: hayal bunlar
aritra: Ne hayal ne düş ne de yalan yok
Bizim bizim gelecek

(bu kadar ısrara dayanamayıp bir an hayallere kapılıyorum, moda giriyorum)
chorus: Ne olur biraz unutup kalsak
Ne olur rüyaya dalsak
Ne olur gerçek olsa masallar
Ya da biz masal olsak

(sonra tekrardan aklım başıma geliyor ve imkansızlığı anlatmaya devam ediyorum ona)
lynyrd: olmaz dayanmaz yorulmuş kalbim sevdalardan
olmaz silinmez o yıllar aramızdan
aritra: olsun yüreğimde beslenen ümitler gibi
özlem bu olur ya buluruz belki cenneti
Deliler gibi seviyorum bak
lynyrd: geçer bunlar
aritra: Sana söz ömür boyu sürecek
lynyrd: hayal bunlar
aritra: Ne hayal ne düş nede yalan yok
Bizim bizim gelecek

ehm, bu kadar ısrara taş olsa dayanmaz. tamam canım tamam, bekle beni. ibibikler öter ötmez ordayım.
üzgün gitmesin kalbi kırılmasın diye başlık altında bazılarının atıp tutmasına izin veren yazar. askere gidecek ya işte... yok efendim aşıkmışım ona da böyle konusuyormuşum da. aman be. ucu yanık mektuplarından ben bıktım o bıkmadı yollamaktan*.
kaç kere dedim efendim ben -öhöm şey boşverelim yalan dolanmış hep-.. neyse hadi.. gönlü olsun.
(#4372507) no'lu entrysiyle gecenin bir körü koparmış yazardır. teşekkürü bir borç bilirim.
* *
bunca zamandir "kizim" diye sevip, besleyip buyuttugu, koynunda uyuttugu kedisinin erkek oldugunu yeni ogrenmis ve bu aci gercekle yikilmis insan.

aciklamalari beni benden almistir, yarilmama neden olmustur.

"bi de böyle kukusu vardı bunun. meğer o pipisinin olduğu yermiş kedilerde içeride olurmuş. valla şok oldum."

"ben de üzülüyorum düdüklüyolar kızımı diye, meğer o düdüklüyormuş."

"ya ama çok zarif çok kibardı, yakışmıyor ona erkeklik."

ahahah. efemine yapti bi de garip kediyi. bildigin saf ya. hala guluyorum. *
kedisi ile ilgili olan deneyimi ile beni yerden yere vurmuş yazardır. *

m m m selam eder.
efendim bir açıklama ile bu konuyu kaynağından dinlemenizi sağlayacağım.

vakti zamanında, bu şiraz kedisinin veterine götürdüydük biz, lavuk dedi ki kızım bu kedi dişi. eyi dedim ne diyim. e koskoca veteriner dişi demiş ben ne uğraşırım kedinin kukusuyla pipisiyle.
bir de biraz garipti bu, kendini yarasa zannederdi, diğer kedilerin kuyruklarıyla oynardı, insanlarla takılırdı falan fazla yaklaşınca yırtardı adamı, fazla yaklaşmazdık yani. işine gelince de hooop anasının koynuna sığınırdı. son zamanlarda biraz garipleştiydi bu. uysallaştı, duruldu akıllandı. ee dedik oturaklı olması gerektiğini anladı, hoppalık eyi değildir kız kısmı için. kafası falan şiştiydi, aman be ya dedim kedi oldugunu anlar anlamaz ilk gelene verdi kızım, düdüklediler kızımı be yaaa! biraz da irileştiydi heralde hamile dedik, ya hamileydi yada obezliğe dogru adım atıyordu. biz toruna karışmayı beklerkene ailecenek, acaba yavrularına tepkisi ne olur bu manyağın derkene, dün, erkek arkadaşım dedi ki "kızım bu şiraz erkek". "yok artık" dedim "kukusu var olum görmüyor musun?". tutturdu bu hayvanın yumurtalıkları var. "eee dedim hem yumurtalık hem kuku? mutant mı be benim kızım? anası radyasyona mı maruz kalmış?" geyiktir makaradır derken, yaklaşık bir saat önce derin incelemeler ve internet destekli bilgiler ışığında, benim zaarif kızım, mahalle kedilerinin gözdesi kızım meğer alemlerin playboyu imiş. gel de şok olma. bir tiksindim, bir garip bakışlar attım. hayır efendim kabul edilemez. siz düşünün.. meğer kedi kızım kızım dedikçe çıldırıyormuş pipim var lan benim diye. ne yapalım, kıfsmet.

not: kopush lan allahsız rezil ettin beni sözlük alemine. sana çok kızgınım. bir daha görüşmeyelim derdim de içim el vermez. özür mektubunu bekliyorum. ayrıca takım elbise giy.
çıkar kişisidir. bizzat kendisi geçenlerde yüzüme söylemiştir. ama açık sözüyle saygımı kazanmıştır*. kendisine bunları yazarım dediğimde seni tüm sanal aleme rezil rüsva ederim diye de tehdit etmiştir. bana bir şey olursa sorumlusudur*. ayrıca bu aralar bunalımdan kurtulup, cici kız olmuştur. *
yokluğuma dayanamayıp sözlükten elini ayağını çeken kişi. yakında nasıl coşacak görürsünüz. iyidir hoştur da hala hayal aleminde yaşamaktadır. aşıkmışım da bilmem ne de vs vs... seni sevdiğimi nerden çıkardın be aritragül? ne vücut ölçülerin ne masum güzelliğin beni hiç mi hiç alakadar etmiyor çılgın. hadi oradan!
(bkz: agresif kelepek)
dağınık saçı başıyla salaş görünümüyle aklımıza kazınan yazardır. sınıfta ilk gördüğümde üniversite öğrencisi bu olmalı abi dedirtmiştir bana. ayrıca evimde ki mikrodalga fırını kıskanmıştır. isterse 24 saat kullanabilir.
bir bucuk yil sonra akla du$endir ansizin..
".. cunkuler gizli kalsin eger ardinda kader varsa .." demi$ti bana bi' gun. ne guzel soylemi$.
(bkz: #4159061)
(bkz: o hikayedeki kalas benim)
arada bir gelip buraları kolaçan eden yazar.