say say bitmeyecek derecede kabarık bir listedir. her bilinci ve algıları açık türk gencinin bu katliamları iyi araştırması , soruşturması gerekirse yenilerinin olmaması için stratejik derneklerde beyin fırtınalarına katılması gerekir.
araplardan nefret etmemde ki en büyük etken , son 1 aydır derinlemesine konu hakkında araştırma yapıyordum ve her gün okuduğum yazılar midemi bulandırdı ve araplardan daha çok nefret etmemi sağladı.

Türklerin evlerine araplar yerlerleştirilerek aile düzeni bozulmuş ve dininin yaşanması yasaklanmış.

Arapların atalarımıza yaptıklarını öğrendiğimden beridir öyle nefret ediyorum ki , şuan yaşadıkları savaşlar ve maruz kaldıkları katliamlara hiç acımıyorum.

Dünyanın en eski milleti olan biz , hep bir soykırıma hep ihanet edilmeye , hep yalanlanmaya mahkum mu kalacağız.?

Halbuki benim güçlü ve yüce atalarım sadece hayatlarını huzur içerisinde ve dinini yaşamak için savaşmışlar.
Kimseyi dinlerine sokmak için savaş açmamış ve onlara saldırılmadan onlar saldırmamış.

öldüğümde cennete gidersem selçuk bey ve atilla ile kadeh kaldıracağım.
Kudretli Hülagü hanın çoğunun intikamını aldığı olaylardır.
ışıklar içinde uyusun.
Cihat adı altında islamı yaymak adına yaptıkları savaşlardan beri süregelen katliamlardır. zeytindağında kolay kolay ağlayamayacak bir insanı dahil ağlatacak kadar acı anlatılar mevcuttur.
şerefsiz araplar. en büyük türkiye ulan.
içeyim şarabı, silkeyim arabı...
Keşke arpa boku yiyip, arpa yalayan Türkleri ve Türk öldüren moğolları katletselermiş sadece.
Bilinen ilk katliam; bedevi komutanı (bkz: Kuteybe bin Müslim) zamanında yapılmış.

https://youtu.be/Q2JgWKdVBHw?si=zxq3M-oBs4-unXcP