bugün

bir cübbeli ahmet sözü, biz bunlara boşuna demiyoruz arapperest diye, ingilizceyi öğrenip ne yapacaksın cennette arapça konuşulacak arapça öğren diyeni bile gördüm ben.

https://twitter.com/Ateis...tatus/1734229572260917629
Arapların mk, evet..
orada vurgu yapılan müslüman olayıdr arap olayı değildir. tabi sizde tepenizdeki 80 yıldır iktidar olmayı bekleyen tipler gibi her şeyi yanlış algılarsınız. allah bazı insanlara zeka vermediği için bizlerde ibret alıyoruz..
görsel
Tüm ar*ptaparlara gelsin.
niye araplar allah mı?
Bu daha güzel.
görsel
Yaradanın beğenmeyip binlerce peygamber yolladığı, ona rağmen değişmeyen Arapları mı?
Ağzından Türkleri öven cümle duyan olmuş mu şarlatanın?
bu cehalete ne diyelim?
araplar bu kadar muteber kıymetli de allah neden onlara paygamber yollamış? hiç kendinize sordunuz mu "allah neden peygamber yollar?" dediniz mi?
ne bileyim...
allah durup dururken canı sıkılmış da "şu araplara bir peygamber yollayalım da eğlenelim" mi demiş?

allah "bu arap kavmi ne güzel örnek kullarım. onlara mükafat olarak bir peygamber yollayıp ödüllendireyim" mi demiş?

iskandinav da vikingler, asya da moğol çin türkler, avrupa da germenler, keltler, ingiltere'de Anglosaksonlar vs tüm bu milletler-ırklar benim güzide arap kullarımı örnek alsın.
sabah deve sidiği ile kahvaltı yapsın, fistanlı kanduralı tagıyahlı ( Arabistan'ın geleneksel kıyafeti Kandura'dır. Arap giysisi olarak bilinen Kandura, beyaz renktedir ve uzundur. Erkekler tarafından giyilen bu Arap giysisi, oldukça bol bir kesime sahiptir. Tagıyah ise kıyafetin üzerine takılan beyaz bir örme kafatası örtüsüdür. bazen thawb, thobe, dishdasha ve kandura-kandora gibi farklı isimlere sahip oldukları gibi farklı renk ve stillere de sahipler. Arap Yarımadası'nda erkekler tarafından giyilen kanduralar birbirinden farklı tasarımlara sahip olur) böyle gezsinler diye mi Allah araplara peygamber yolladı?

hz muhammed neden geldi diye sormak ve bugün arap coğrafyasını gözlemlemek, bu din baronlarını ruhbanları dinlemek bile bırakın arap sevdalısı olmayı "iyi ki bunlarla aynı dinden değilim" diye allah'a şükür etmeme ve "allah'ım, islam dinini müslümanlardan koru" diye dua dua etmeme neden oluyor.
Arap cukune düşmüş birey beyanı.
kurak çöllerde kan, vahşet, cehalet içinde 1500 yıl öncesini yaşamayı istemediğimiz için kafiriz...
Nen bir adamı arab diye sevmek zorunda değilim aynı derecede türkte olsa sevmek zorunda değilim.ama adam olsun ermeni olsun severim.hala adam yok arabların mk yok ermeni dölü sünnetsiz rum filan.adam gurbette bir araba bir ermenye vs bir türk şerefsizlik yapsa vay helal koçuma aynı şey türke yapılsa vay orosbu çocuğu.abi şu kendı ırkını üstün gören adamlardan nefret ediyorum.
seven pişman, sevmeyen hiç pişman değil.
Biz ne Arap ne de Hristiyanız.

Kimseyi sevmek zorunda da değiliz.

Biz Türk üz!!!!

Evet.
Arap emperyalizminin uşakları bunlar. Arapça isimler kullanmak bile Türklüğe ihanettir. Ayrıca Arapları seveceğiz diye aslımızdan vazgeçmeyiz...
Müslümanım ama arap değilim.
Al araplarini da siktir git amk. Şu "araptapar lütfen" caps'i yapılsın artık.
islamda ırkçılık yoktur, doğduğu bölgeden dolayı aşağılama yoktur, ten renginden ötürü ötekileştirme yoktur. islam kişinin ırkıyla ilgilenmez. Bir milleti soyundan dolayı üstün tutmaz ve aşağılamazda.islam kişinin ırkını inkar edip belli bir ırka kavme benzemesini istemez. işin özü budur.
arapları sevmeyenin kafir olduğunu söylemek salaklıktır.
başlık üzerinde araplara sövmek de bir nevi orospuluktur.
Ne diyon lan yagmurcu?. sizden ala orospu mu olur bu alemde. O ağzına sokuyum senin, bir de din edebiyati yaparsin. Sovulen araplarin sancisi sana mı giriyor oğlum?.
yavşaklığını göz önünde tutarsak sana birşeyler girmiş taksici,
düştün hemen.
oğlumlu diye konuşmaya devam edersen ağır söverim haberin olsun.
orospu lafını aynen iade ediyorum sana.
''siz''den anladığın nasıl bir çoğunluksa ona!

denyo herif, burada kimin ne olduğu belli mi ki, sen canının istediğine dilediğince küfür edeceksin sonra da bunun karşılığını alınca aklınca hakaret edip hesap soracaksın öyle mi!!!
koca adamsın, cahilce bakma buraya.
her türden insanın olduğu her türden diyaloğun aleni konuşulduğu bir ortamda konuştuğunun karşılığı olur-du, bundan kimse kaçamaz.
söversen söverler bu adar basit.
Yagmurcu denen zibidi orada "siktir git amk" yazan benim sen de küfür etmekte bir nevi orospuluk dersen cevabi da gelir.

Aptal düşünce ve iddialarla ortaya çıkarlar, milleti kafir olmakla itham edip iftira atarlar, buna sövenleri bir de orospulukla suclarlar, ne güzel hep magdursunuz.
mağdurun amk taksici hiç alakası yok.
sen kafana göre konuşma özgürlüğüne sahipsin ya hani, bende kafama göre cevap verme özgürlüğüne sahibim, bir de böyle bak!
tatavaya gerek yok daha fazla, sen anladın beni.
Benim ilk yazdığım senin şahsına mi?. Muptezelin biri, kafasına göre bir iddia da bulunmuş. ben de bu deli saçması iddiaya, kendime göre cevap vermişim. Sen kalkar birine salaklik ve salaklığın sonucu oluşan küfüre, orospuluk dersen asıl tatavayi sen yapmış olursun.
görsel
Arap ve arapça sevmeyi din olarak gören kafirdir. Ebu cehil hişamın torunları.