arapların üstün bir ırk olduğunu zanneden genleri türk fakat beyincikleri orjinal olmayan bir çeşit mahluktur. kendi ırkını, örfünü hor görendir.
türk değilidirler; araptırlar.

(bkz: içimizdeki araplar)

edit: hep aynı bonus track: (bkz: çeto bu kim allahın delisi) daha yaratıcı olun lan!
tanım: islamın arap kültürü olduğunu savunan muhtemelen ateist kişinin, dindar olanları türk olmamakla itham etmesi.

yanlız şu unutulmamalıdır ki, bu millet geçen sene seçmedi islam dinini. azcık tarihi bilgisi olan kişi bilirki türklerin büyük gruplar halinde islama geçmesi asırlar öncesine dayanır.
e şu da bilinir ki, anadoluda kayda değer bir şaman nüfusu yok.

şincik aklını kulanabilitesi olan kişi, bütün bunların ışığında kendine şunu sorar;
"ben kimim lan, ben neyim??"

sonuç olarak, kimse kıt aklı ile insanların inançlarını-soylarını eleştirmeye-soruşturmaya kalkmasın.
zira benim nacizane bilgilerimle atladığım daha bir çok kapak mahiyetinde olay-olgu var.

(bkz: türküm öyleyse dinsiz olmalıyım)
(bkz: bir türklük göstergesi olarak ateist olmak)

bonus: (bkz: çeto bu kim allahın delisi)
yaratıcı bonus: (bkz: lan lı lun lu konusma agzını yüzünü kırarım ha)*
islam dini bile kendi ırkını kendi soyunu gözetilmesini yadırgamazken,bazı kendini türk sananların arapların daha iyi müslüman olduğu yanılgısıyla onlara hayranlık duymalarıdır.herşeye karşı çıkmadan araştırma yapılması uygundur.yanlızca yorum yapılarak at gözlüğüyle bakmak gerçekleri değiştirmeyecektir.
şimdi bu mantığı güden zırtipirutal intikakoz, benim ne dediğimi düşünedursun, siz de onun hangi ırk ve din'in esiri olduğunu düşünün, yani türkçesi;

(bkz: dinime küfreden müslüman olsa)
islamiyetin arap yarım adasına gelmiş olmasından dolayı onların gelenek ve göreneklerini örnek alan ve bu davranışıyla sevap işlediğini zanneden türklerdir. örnek olarak; peçe arap kültürünün bir ürünüdür. çöllerde yoğun kum ve ısının olumsuz etkisini azaltmak için kullanılır. ama biz de sanki açık gezeni ya da anadolu usülü başını bağlayan anneannemizi sanki yolda, sokakta s.kiyorlarmış gibi bonustan sevap kazanıp namusunu korumak için peçeyle gezenler vardır.
kuranı arapça okumanın (hayatlarında hiç kuranı anlayarak okumadıklarından) daha sevap olduğunu düşünen türklerdir.

bu zavallılara arapça orospu çocuğu yazıp ellerine versen, bellerinden aşağı tutmazlar, giderler kapı girişine veya evlerinin duvarlarına asarlar. arapça yedi sülalerine sövsen, amin derler, şefaat derler. böyle cahil cüvela takımıdır.

hocalardan medet uman, allah'a göre değil hacıya hocaya göre müslüman olan insan evlatlarıdır. hem ortaokul din dersi kadar müslümanlığı bilirler, hem de fanatik islamcıdır bunlar.

kendi dinini bilmemenin verdiği eziklikle körü körüne bağlılığa iman etmişlerdir. kuranı açıp türkçesinden lan benim tanrım ne demiş demezler de sağdan soldan duyduklarıyla islamiyeti yaşarlar.
islam'ı arap tekelinde olduğunu sanmış insanların türk tanımı.
lan keşke hz. muhammed türk olsaydı. herkes türk zihniyetinde olurdu.

(bkz: islam ı yozlaştırmak)
BATI ESiRi TÜRKLER KADAR ZAVALLIDIRLAR.
Ozellikle Selcuklu'nun son donemi ile Osmanli imparatorluguna karsi takintisi olan turklerdir. adama sormazlar mi hunlara, gokturklere, uygurlara ne oldu diye. Bu tip turklerde din yani islam en temel ve belirleyici faktordur.
kendilerini bildim bileli kiyafet yuzunden birbirleriyle ve devletle kavgali topluluk..
cahil ve dinsiz insanların kullandığı salakça bir söz.
(bkz: önyargı)
arapların kültürel ögelerini islamın bir öğretisi, bir emri gibi hayatına sokmaya çalışan, müslüman olmanın arap olmak olmadığını idrak edemeyen kişilerin içinde bulunduğu durumdur.
nefret edilesi türk. türk değil satılmış kişiliksiz bunlar.*
arap zihniyeti türk'lere mi ait? hristiyan yada yahudi olan kişiler neyin esiri? bunlara gelen din uzaylılar tarafından mı geldi acaba? degiştirelim o zaman konuyu.

(bkz: arap zihniyeti esiri dünya insanı)

(bkz: darwin zihniyeti esiri dünya insanı)
ille de islam'da dini ibadetlerini yerine getirmek için arapça bilmenin gerekmediğini, türkçe mealinden de ibadetin yapılabileceğini bilmeyen ve öğretilmeyen kişilerdir. bunu öğretmesi gereken kişiler maddi çıkarları yok olacak diye öğretmemektedir. siz hala hristiyanlıkta duaların ve ibadetlerin incil'in yazıldığı dil olan aramca'yla yapıldığını düşünüyorsanız fena halde yanılıyorsunuz.
aramca yerine ingilizce yazılmış olan incil'i okumanın garanti sevap getirdiğini sanan yazarlar tarafından garipsenen kişiler. bir dinin kültürü varsa ve o dine inanıyorsan bazı şeylere uyacaksın tabii ki. kur'an ı türkçe de oku arapça da oku ne var bunda? ne kaybettirir sana?