bugün

Dubai,Cidde,riyad,Kuveyt gibi yerlerde alenen objektif yapılmış tespittir.

şöyleki:
-Arap erkeklerin arasında kısa boylu olan nadirdir, hepsi çok iyi beslenir, Türk erkeği gibi evde göt büyütmek yerine çöllerde ralli yarışına çıkarlar.
-çoğu yurtdışında üniversite ve dil okullarına gitmişlerdir. çatır patır ingilizce,Fransızca konuşurlar.
-rimelli gözler,sert ama sempatik surat eşittir Arabic boy.
-sıfır ego, sıfır trip, sıfır kompleks.
-kadınlara karşı hitap edişleri şiir nezaketindedir. küfür fazla etmezler.
-genel kültür olarak turkish boyları ezer geçerler, Türk erkeklerinin bilmediği vahhabiliği iyi bilirler.

Türk erkeği???
-bahsetmeye gerek bile yok.
tartışılmazdır.
araplar ustun irk oldugu icin 3.5 milyonunu turkiyeye aldik. yakinda tum turkiye onlara verilecek.
Yanlış önermedir.maymun bir ortadoğulu korkak arapla asil üstün cesur türk erkeği bir olamaz.
Sabah akşam kadınları aşağılayıp hakaret ettikleri için bütün erkekler, t. erkeklerinden üstündür diye destek vereceğim.
Evet, salağın önde gideni oldukları doğrudur.
(bkz: genellemeli başlık açan maldır)
Kendilerine has kokuları var bir kere adamların. Kaldı ki eminim biz türk erkekleri de banyo yapmasak öyle kokabiliriz.
Evet, salağın önde gideni oldukları doğrudur. Bir de görüyoruz sokaklarımızda bizden namertlikte de hayli üstünler.

Sonuç olarak katıldığım tespittir.
Yağız bir Suriyeli delikanlısıyla evlenip adeta bir doğum makinesine dönüşmesi dileğinde bulunduğum kişi beyanı. Mutluluklar dilerim.
Her arap arap olmadığından suriyeli ile karıştırmamak lazım.
Yani arabistan dışındaki arap ülkeleri islamdan sonra araplaşmış yerlerdir.
Normalde suriye, ırak , kuveyt dolaylarında yine sami ırktan olsa da arap olmayan insanlar yaşıyordu.

Bu demek değil ki suudi arabı bizden üstün.
Şimdi bizdeki zengin çocuklarına bakın onlar da giyimli, bakımlı filan.
Bu suudi kekoları da zengin işte amk.
Açacağın başlığı sikeyim, evet.
Pantolonlarını indirmeye bile gerek görmeden sıçabilmek.
Bu devirde bu kılığın başka açıklaması olamaz.

görsel
kasiga gerek duymaksizin pilav yiyebilmeleridir.
arapı para anlamış anlatmış.

bu üstünlük arayışının bir sebebi olamalı.
sebep türk erkeği değil belli.

tanım , arayanın bulduğunu iddia ettiği üstünlük .
bulduysa ne ala.
ezanı, arapça okunan kuran'ı ve duaları anlayarak dinlerler. askerde hastanede yatarken yan tarafımda yatan aslen tamamen suriyeli arap olan urfalı hıdır; (o zamanlarda esad, kardeşim esad olduğu için suriyeli mülteci diye bir durum yoktu) siz nasıl kuran'ı arapça okuyup dinliyorsunuz, hayret ediyorum. ben her denileni anlıyorum ama siz bir şey anlamadan okuyup dinliyorsunuz diyordu. sonuna kadar haklısın, ben de anlıyorsam arap olayım demiştim gülerek kendisine.
"Ey insanlar, gerçekten, Biz sizi bir erkek ve bir dişiden yarattık ve birbirinizle tanışmanız için sizi halklar ve kabileler (şeklinde) kıldık. Şüphesiz, Allah Katında sizin en üstün (kerim) olanınız, (ırk ya da soyca değil) takvaca en ileride olanınızdır. Şüphesiz Allah, bilendir, haber alandır." (Hucurat Suresi, 13)
bunu hala anlayamayan gerizekalılar var. kendisi tesadüfen arap ya da alman doğmamış bunun tatavasını yapıyor.
buradan da belli olan gerçektir. inkar eden stalin gibi kafir olur!!!!!

a) “Peygamber otuz erkeğin cinsel gücüne sahipti.” (Buhari, Muhtasar Tecıîd-i Sarih, hadis no: 192)

b) “Peygamber bir gecede dokuz hanımıyla ayrı ayrı cinsel ilişki kurardı.” (Buhari, Muhtasar Tecrid-i Sarih, hadis no: 192)

c) “Cebrâil bana bir çömlek getirdi de ben ondan içtim ve bunun üzerine bana cinsî münasebette kırk erkek gücü verildi.” (ibn Sa’d, et-Tabakatu’l- Kübra, s.374)

d) "Peygamber nerede güzel bir kadın görse hemen eve koşar, hanımı Zeynep’le cinsel ilişkiye girerdi." (Buhari, Hibe, 8)
araplarla uğraşır oldular şimdi.

lazlarla bile uğraştıkları başlıklar var sözlükte. bu adamlar ötekileştirmeyi seviyorlar aslında kimi yediklerinin önemi yok.

trollükle tepki çekiyorlar o daha bir acizlik.