1. 1.
    aldatmayan, güvenilir, gerçekten seven ve sevdiği için her şeyi yapacak olan, ilgili, anlattıklarını gerçekten dinleyen, birlikte gülen ve birlikte ağlayan, düşünen, sadakat nedir bilen, arkadaşlarını ön planda tutmayan, her söylenenle dalga geçmeyen, başkalarını sevgilisine tercih etmeyecek olan...
    2 ... kursunkalem
  2. 2.
    Sigara ve alkol kullanmayan. Kitap okumayı ve gezmeyi seven. Şiddete başvurmadan konuları halledebilen ve kavgadan nefret eden. Kibar az çok ev işlerinden anlayan. Ahlaklı ve dürüst erkek varsa benim için aranan erkek modelidir. Dış görünüşe pek önem vermem ama birazda yakışıklı olsa fena olmaz e sonuçta bende Adriana Lima değilim ama çok da çirkin değilim.
    2 -2 ... pembe tavsan
  3. 3.
    (bkz: kiz varmis herhalde burada)
    3 -1 ... kiz varmis herhalde burada
  4. 4.
    (bkz: bana koca bul esra abla)
    5 ... baykusunkarisi
  5. 5.
    Burada yaZılan özellikler atla deve değil. Ama önemli olan böylesini bulduktan sonra kıymetini bilebilmek. Çünkü genelde bir süre sonra yetmemeye başlıyor size. Daha daha daha daha daha....

Böyle olmazsınız umarım...
    4 ... simdiburnumuzayacakdyenpinokyo
  6. 6.
    bu saydığın özelliklerde bir erkeğe bir çift meme dışında verecek neyiniz var?

kısacası neden sizinle çalışalım? biraz bahseder misiniz?
    4 -2 ... kinamiyo takao
  7. 7.
    Aranan/istenen: 10 parmağında 10 marifet, yakışıklı, üzmeyen, saygılı, seven.
    Bulunan/yetinilen:küfürbaz, çirkin, havalı, beceriksiz, egoist.
    2 -2 ... mozart in kalbine giden yol
  8. 8.
    yakışıklı olmasa da çekici ve bir o kadar da sözüne güvenilir.
    1 ... kartalbey
  9. 8.
    Burda erkek arayan kizin hay aklina...
    2 -1 ... sari civciv
  10. 9.
    Ne kadar aransa da bulunmayan erkektir.

Olaya kız gözüyle bakıyorum da "Sigara içen, her akşam alkol tüketen biriyim. Arkadaşların demesiyle alıngan, çabuk sinirlenen duygusal biriyim." Kısacası benden bi bok olmaz.
    2 ... baldizim perdeyi takmayinca ben baldizima