bugün

çok klasik olucak ama..
(bkz: bursa)
(bkz: dağ yolu)

[ekleme] başlık başıma kalmış.. *
(bkz: aliye nin evli sevgiliyle basilmasi)
bagaj. *
hafif hava karardımı (bkz: yıldıztepe).
(bkz: brokeback mountain)
maltepe sahılde onerilecek mekanlar arasında.*
jipiniz varsa oldukça kolay bulabilirsiniz.
yollandırılmamış ve ışıklandırılmamış herhangi bir yer.

misal, uludağ üniversitesinin bursa'ya bakan kısmının büyük çoğunluğu.
ertuğrulkent'le erkek öğrenci yurdu arası.

kesinlikle osmangazi tavsiye edilmez, sadece travestilerin dikkatini çekmekle kalmaz, sürekli devriye gezen polisler tarafından "lan bak travestiyle sevişiyor, zikin deyyusu" tarzı bir hareketle alaşağı edilebilirsiniz.. dikkat.
bu polisler iyi insanlar bu arada.
ama yine de belli olmaz yanınızdakinin gerçek kadın olduğunu* anladıklarında yapacakları..
uludağ üniversitesinde yurdun yanındaki jandarmanın bulunduğu yerin hemen yanından bi patika yol çıkıyor.bu yol görükle girişine yakın bi yerlere bağlanıyor.işte bu yolun herhangi biyeri zaten sotedir.ama başka soteciler de gelirse arablar sıkışıyor yol çok dar.bir de arada bi traktor geçiyor.Sanırım çöp falan topluyorlar.
ön ya da arka koltukları yeterince sote bulmayan ,buralarla yetinmeyen kisiler için uygun olabilecek alternatiflerdir.
küllük yeterince sotedir.ya da er kisi solo seks yapıyorsa egsoz borusu uygun olabilir. * *
bu sıralar pek tavsiye edilemeyecek* sözkonusu aktivitenin, ille de yapılması gerekiyorsa arabanız, garajınızın içindeyken yapılması evladır...
daha sote ve de güvenli bir mekan bulamazsınız zira..
(bkz: buhar lazim mi abi)
araba camına sırf bu iş için perde taktırmak suretiyle, her an, her yerde uygulanabilir durum... tabii araba park halindeyken...
böyle bir mekan yoktur sadece jandarmanın yada polisin yoğun olduğu zamanlar mevcuttur ama illada niyet belliyse arabanın camlarına en koyu film çekildikten sonra bulunan en sote yer bu işi görür
(bkz: torpido gözü) *
istanbul bostancı sahili.süperdir.sevilişesidir.bi anda üzerinizde bir ışık yoğunluğu görürseniz polis basmıştır.
(bkz: fuhuş)
1-0 olsun benim olsun da denebileceği için çok fazla göz önünde olmicak bi yer olsun yeter farketmez yane..
bana birde evlenmek icin dugun salonu lazim.nereyi onerirsiniz ? bi dakka ya nikah sekeride lazim, bildiginiz kaliteli ucuz nikah sekeri satan bir yer soyleseniz ?

dedirten basliktir.onerinin bu kadaridir.
(bkz: yıldız parkı)
kafanı yorma çek sahile.
(bkz: sevda tepesi)
(bkz: Ben sevişcem bana yer söyleyin)*
izmir-şahintepesi: bütün körfez ve de ışıl ışıl izmir ayaklarınızın altındadır. romantizm arayanlar için idealdir yani.
istanbul-kilyos yolu: zekeriyaköy sapağını geçince sağdaki ormanlık alan.
kolay gelsin...
(bkz: benden bu kadar)
denizli de çamlık,
sanki bu işlerin mekanı gibi.
(bkz: araba mezarlığı)
florya sahili.
büyükçekmece göl kenarı.
çekmeköy ormanlıkları.
zekeriköy yolu.
riva sahili.
zeytinburnu batık gemi.
(bkz: oo daha çok var)