entry'ler (78)

aşağı

"aşagıya dogru" anlamına gelen kelime.

anlayan anladi

laf yerini bulur sözünün başka bir versiyonu.

evlendikten 2 saat sonra sözlüğe girmek

sözlükle kafayı yemiş olmanın ve sözlük bağımlığının gerçek tanımıdır.işin garip yanı gerçekten vardır böyle arızalı tipler.

binaltiyuz haramiler

kırk haramilerim karesi * * *

meshur olmak istiyorum

yeşilçam filmlerinde, evden kaçan kızların bir numaralı gerekçesidir.

-buyrun yardımcı olayım.
+meşhur olmak istiyordum da.
-uzanın şöyle lütfen.

kendisinden hoşlanıldığını anlamayan kız

(bkz: angelina jolie) *

birhosseda

uzun bir zamandır basbayaği yazardır.*

eskisehir yemek yiyoruz zirvesi

(bkz: afiyet olsun)

düşen çocuğa vuran ebeveyn

ölmüşle olana çare yok demişler, boşuna dememişler.

intihar ederken dinlenmeyecek sarkilar

"buuum buuum bum
daldan hop dala uçtum
sonunda bir dala kondum
nedir bu daldaki durum"

dinlememekte fayda var.zira, kişinin intihar edeceği yoksa bile kendini imha edesi geliyor. *

padişaha sorulabilecek saçma sorular

-padişahım her sefer dönüşü yorgun oluyorsunuz, özel bir nedeni var mı?

eski sevgilinin yapabileceği iğrençlikler

unutulduktan sonra araması

sağ kulağına küpe takan erkek

hadi baslayalim b.k atma kampanyamiza isimizi gücümüzü birakalim sag kulagina küpe takan erkeklerin ibne oldugu ihtimalinin ne oldugunu çözmeye çalisalim.pes dogrusu. * salaktir sagini solunu bilmiyodur.

günaydın sözlük kardeş

-günaydin sözlük kardes

+ziktir git,
eheehe saka lan saka sana da günaydin, biraz bozugum bugün kusura bakma.

-ha iyi o zaman.

sen okuyor musun evladim

-sen okuyor musun evladim.

+ya ablacim ne diyorsun sen yaaa? sanane hem, okumusum, okumamısım seni mi gerdi? yarin seksenbes tane sinav var hepsi ezber a.q, bir de sizin gibi merakli yer cüceleriyle ugrasiyorum.sen beni merak edecegine git öz evladinin gelecegiyle ilgilen biraz!!! * *

spermler arasındaki diyaloglar

yaridan fazlasi internetten kolpa olup kaynak belirtilmemis, geriye kalan kısmi ise oral seks ve yalnizca tek spermin yumurtayi döllemesi konusu üzerine kurulu yaraticiliktan uzak, kasma diyaloglar toplulugu.

üniversite öğrencilerine sorulan kıl sorular

-bölüm ne senin
+transanaltan meditasyon distribütörlügü
-(????)..ooo masallah, karne nasil evladim?

alınan kızı 15 gün içinde iade etmek

almak, kiz, iade

kusura bakmayin bu üç kelimeyi ayni cümle içinde kullanmanin imkansiz oldugunu düsündügüm için bisey yazamayacağim, anlamsiz bir seyler yazip bas agritmak da istemem.

bu cümleye örnek teskil etmis bir vatandisimiz varsa da, ben o'nunla ayni ülkede yasadiğim için kendimden utaniyorum su an.

mühendislik fakültesi

özellikle elektrik-elektronik mühendisliginde okuyanların yüzde 50 si delidir,kafayı sıyırmıstır dersler yüzünden kesinlikle böyledir bu.tatiller dısında bos bulamazsınız bunları, ya rapor yazıyorlardır, ya da devreyle ugrasıyorlardır. devre için gereken 2 ytl lik parçaya para vermez sonra da 3 saat fazladan ugrasırlar.yorgunluktan kapının deligi zor bulurlar.

birebir sözlük

en iyi arayüze sahip sozluk, baslik detaylari, basligi açan ve son entry kaydini yapan yazarin, basliga tiklanmadan görünmesi oldukça güzel düsünülmüs.bunun disinda basligin en iyi entryisi görülebiliyor bu detaylarda. böylece 200 tane entryisi olan bir basligin en iyi entryisini, numarasini aratarak zahmetsizce görebiliyorsunuz.basligin kaç kere okundugu bilgisi biraz gereksiz olmus açikçasi.

anket ve forum kesinlikle yasaktir en ufak bir taviz verilmez.bir kaç bilgi verici anket vardir elbet.ayarlasma olayina da uzamadan son verilir.

çok kaliteli yazarlara sahip, her isin bir ustasi vardir bu sözlükte,kimisi diyalogta ustadir, kimisi bilgi içerikli entryide kimisi de hayatin ufak detaylarini gözler önüne sermekte.

belki günde 25 sayfa baslik olmaz sol çerçevede ama dolu dolu 10-15 sayfa olur.

arada sözlügü çocuk parkina çeviren "küstüm ben gidiyorum" tarzinda atip tutan tipler çikar, bunlar da kendi hallerinde takilirlar iste.

sonuç itibariyle iyi sözlüktür birebir sözlük, aliskanlik yaptigi kesinlikle su götürmez bir geçektir.