bugün

başların tacı olan kızdır.

iki fantezi bilen, yol yordam bilen kızdır.
nereli olduğu bellidir.
nakite sıkışmıştır.
arabada yapar, acemede ırk millet ayırt etmez. ileride çok pişman olacaktır orası ayrı.
arabada yapılması daha pratik olduğu için zamanı değerlendiren kızdır sorun yok dağılın.
oral seks yaptığı kişi a şıkkını seçmiştir, kız da ona göre davranıyordur.
(bkz: arabada beş evde onbeş)
danışman olarak çalıştığım dönemde e-5 trafiğini çekmektense kadıköyden kartala gitmek için sahil yolunu kullanmaya karar verdim. yanımda iş arkadaşım var. ciddi bir konu üzerine konuşuyoruz. hızımız 80-90 arası ve sahil kalabalık değil. kartal/9palmiyelere yaklaşırken sol şeritten 50-60 arası hızla giden bir aracı gördüm tam yanından geçerken kullanan adamın surat ifadesine ve siyah uzun saçlı birinin muamelesine şahit oldum. çok pis sövdüm ve önüne kırarak hızımı düşürdüm keyifleri kaçtı ahlaksızların.
er kişi ev ayarlayamayınca arabada oral seks yapmak zorunda kalan kızdır. sevdiği kişi için zorluklara göğüs gerebilen kızdır.

tabi arabada olunduğu için nereye boşalınacak sorunsalı ortaya çıkar.
vites koluna dikkat etmesi gereken kızdır.
Erkeğini nasıl tatmin edeceğini bilen kızdır. Her erkeğe nasip olmaz, kıymetini bilmek gerekir.
kızın paraya ihtiyacı vardır. arabada yatak yoksa bu iş çok zorlaşır. diğer bir teorim kız çok azgındır. seks yapmayı seven türlerdendir. 31 ve 69 pozisyonları, araba için uygun değildir. bu kızlar ileride evlenemezler.
sotede park eden arabaların olmazsa olmazı.
sevgilisinin beyaz şahini ile avcılar sahile gezintiye çıkan kızdır belki.
Cok tatlidirlar.
orospudur. ne olacaktı başka.
candır yahu... canı istemiştir yapmıştır. canının istediğini görmüştür yapmıştır. sekste ilk adımı atandır.
Rahatsız etmeyin insanları.
kazaya sebebiyet verebilecek kızdır. Şehirlere bombalar yağardı her gece, aşkım dişini değdirme.
hayırseverdir.
bir de araba kullanırken oral seks yapan kız vardır. boş yolda direksiyonu 2 dakika tutar mısın diyip fermuarını indirip maharetini gösteren kızdır. adrenalin yüzünden patlama kaçınılmazdır. denemeyin.
harika insanlardır bunlar. buldunuz mu iyi davranın. benim gibi yapmayın kıymet bilin.
hem arabaya binmiş hem de oral seks yapan kızdır. bari arabaya bindin oral seks yapma. hani oral seks yapmamış olsaydı...
(bkz: sotede sallanan camı buğulu arabadan ateş istemek)
Çadırlarda oral seks yapan kızla aynı kızdır. Hangi çadırlar oldukları belli.
kartal sahilin vazgeçilmezleridirler. ekmek parasini bu yoldan kazanan çok hanım abla vardır.