bugün

entry'ler (12)

bir kızı sinirinden hoplatacak erkek sözleri

(bkz: yakışmamış)

kızlar zevklerine fazla güvendiklerinden, kıyafetleri yakışmadığında hoplarlar gerçekten. yani yakışmasa da, beğenilmesini isterler.

kızları erkeklerin gözünde bitiren olaylar

hiçbişeyden korkmayan, çok cesur bi kızmış havası vermeye çalışması. bunu yaparken, başka insanlardan destek alması.

sevgilideki değişikliği fark edememek

kadın mıyım ben yavv ? her dakika saçını, ojeni, tokanı mı takip edicem ? diyerek sorun kolayca çözülebilir.

keşke ben oynasaydım denilen film karakterleri

(bkz: muhteşem süleyman)

gerçekten oynayabilseytim, mah-i devran'a da hakkını vermek isterdim. taş gibi hatun, çok ihmal edildi çok.

takma dişli bir kadının avantajları

dişlerini odasındaki cam bir bardağın içine koyduktan sonra uyuyorsa, kapıyı kilitlemesine gerek kalmaz. evdekilerin hiçbiri odaya girmek istemez zaten.

tabağı yalatan yiyecekler

yaladıktan sonra, "keşke yalamasaydım, çok pis bir insanım" diye düşündüren yiyeceklerdir. yedin, hadi yedin tamam da, pisbogazlığın bu kadarı olmaz.

ideal erkek

bütün tanımların dışındaki erkektir. kimsenin ideal'i kimseninkine benzemez.

kendisine aşık olunan insanın hissettikleri

aşkın zamanla geçeceğini unutmaması gereken insandır. eğer aşığıyla bir yola çıkmayı düşünüyorsa, aşk bittikten sonra yerine konulabilecek şeyler üretmelidir.

arabada oral seks yapan kız

oral seks yaptığı kişi a şıkkını seçmiştir, kız da ona göre davranıyordur.
(bkz: arabada beş evde onbeş)

uzun saçlı erkeklere söylenenler

"yakışıyor, ama" diye başlar genelde. ardından memnuniyetsizlikler, sesinizi çıkarmadığınızda da tavsiye ve telkinler gelir.

ömür boyu yeri dolmayacak birinden ayrılmak

üzüntü vermesinden öte, insana yeri dolmayacak biri gözüyle bakılması yanlıştır. sanki herkesin belli sayıda kontenjana sahip olduğu bi düzende, o ayrılınan kişinin yerinin kimseye uymayacağından kaygılanmak gibi.

akışına bırakmak lazım biraz. boş yerleri boş bırakıp, yeni gelenler için, yeni yerler hazırlamak gerekiyor.

misafirlikte yapılmaması gerekenler

evdeki dolapları, özellikle buzdolabını karıştırmak, bacakları açıp yayılarak oturmak, evdeki hatunla veya genç kızlarla bakışmak, ertesi gün işe, okula gidileceğini düşünerek, geç saate kadar kalmamak.