bugün

Allah başa vermesindir.
Dün yaşadığımdır. Karşı yoldan gelen arabayı görmedim ve 40 la giderken vurdum. Ama çok şükür hayattayım. Ölümden dündüm. Galiba sadaka falan vermem gerekiyor.
...Tırın altında kalmadığıma dua ediyorum...
Allahın sizi yarı yolda bıraktığı andır.
haziranın 14 unde yaptim
araba pert ve cok sukur tek bi siyrik var.
bir adet martıyla yaşadığım."düz yolda gidiyordum aniden martı uçarak arabanın önüne geldi ve benimle aynı hizzada uçmaya başladı ancak hızı yeterli olmadı ve martıya çarptım.umarım tekerin altında kalmamıştırda tampona çarpınca sağa sola savrulup kurtulmuştur.

not:Herşey 1.5 saniye içinde gerçekleşti.
yaklaşık 2 buçuk saat önce yaptığımızdır
allahtan babam kurtardı fakat yine de çarptık öndekine
biraz savrulduk
babam belki yola devam etmeseydi arabaya çarpmak yerine yuvarlanacaktık
allah kimsenin başına vermesin.
3 sene önce şarampole uçarak sayısız taklalar attım. bu soğuk kış günlerinde sızım sızım sızlayan nur topu gibi iki platin bıraktı bana.
görsel
Yaklaşık yarım saat önce yaşamaktan son dakika kurtulduğum, yarım saatte anca kendime gelebildiğim korkunç olay.

Bilmediğim bir semtin bilmediğim bir mahallesinde gitmem gereken yere gitmeye çalışırken -4 yol ağzında- yanımda oturup yolu tarif eden insanın elini sola gösterip düz git demesiyle sola kırmam bir oldu. Sola kırdığımda birden trafik hızlandı ve önüme arkama sağıma soluma her yerime araba doldu.

Yemin ediyorum allah korusun arkadaşlar. Kalbim çıkıyordu ilk kez bu denli kendi adıma büyük bir şey yaşıyorum. O saniyeler içinde beynimden geçmeyen şey kalmadı işte dedim şimdi sıçtık ya da artık gidiciyiz. Nasıl frenledim nasıl direksiyonu kırdım hiçbir fikrim yok. Allah korudu.
Ülkemizdeki ölümlerin üzülerek söylüyorum ki büyük bir kısmını oluşturan kazalardır. Bu konuda eğitimin zayıf olması, bazen de bir anlık dikkatsizlik bu kazaların olmasını sağlıyor.
yine yaklaşık yarım saat önce yaşadığım şeydir.

kalbim diyorum.. artık kaldırmıyor..
"o"'nun gözlerini betimleyebilecek tek olgu. fotoğraflarında bile her baktığımda ayrı bir kaza geçirtiyor insana. bakmamam gerekli, biliyorum ama başka bir şeyi de görmüyor ki bu gözler.
ehliyetimi 2014 yılında aldım, trafikte bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadım lakin Arabamız park halindeki dördüncü kazasını yapmış bulunmaktadır, arz ederim.
https://www.sabah.com.tr/...aberi-vermeye-gidiyordu/2
Haberi okurken içim acıdı resmen. Çocuğa ayrı çarpan adamın yaşadığına ayrı üzüldüm.
çok şükür hiç ciddi bir tanesinin içinde bulunmadım.