bugün

bazen sürüş zevkidir.
köpekli ipragaz reklamındaki rakip gaz şirketi.
aragaz sesini duymak insana huzur verir...
otokar minibüslerinin genelde rampadan kalkarken yada rampada çıkarken yaparlar.

****rıııınnnn raaannnn rıaanann tıraann sparrnnnn****
- onu duydun mu zico?
- sanırım o da bizi duydu azarath!
- kaçın bu iskoçyalı, yine çamlıca yolunu kullanıyor.

iskoçyalı;önceden gebze-harem hattında çalışıp şuan ümraniye-üsküdar hattında çalışmaktadır.
Metro fm' in yeni programıdır. Program sunucuları; (bkz: Kadir çöpdemir) (bkz: pascal nouma) dır. 5-10 dk devirli eğlendirici konuşma ve devamlı müzik keyfi veren radyo programıdır.
Bugun fark ettiğim, Çok geyik program. radyo programların da makaraya hasret kalanlara tek tavsiye. Hafta içi 18:00-20:00 arası.
bugün dinleme fırsatı bulduğum radyo programı. kadir çöpdemir'le pascal nouma yardırıyor resmen. dinlemek lazım.
eli işte gözü oynaşta olan programmış. metro fm'in bizlere kattığı güzide bir program. güzide yapan nouma'nın samimiyeti olsa gerek.
pascal nouma ve kadir çöpdemir'in sabahları gülmekten zıçırtan programı..

pascal: arayan dinleyicilerimize özsüt'ten pasta veriyoruz hem de bütün pasta hee bak.

çöpdemir: oğlum bu anonsu yaparken şu bütün pastayı söyleme ya koca program dilim pasta mı dağıtır lan?
kadir çöpdemir ve pascal noumanın gerçekten güldürmeyi başarabildiği metro fm programı.
halk arasında bilinen adı ile kara şanzıman sahibi araçların özellikle rampalarda toparlayamaması, çekmemesi halinde verilen gazın adıdır.
kadir çöpdemir ve pascal nouma'nın sunduğu radyo programı.

Bu sabah arabada ilk defa denk geldi. Evet insanı gülme krizine sokuyorlar bu insanlar.
sabahları bazen kahkaha attıran eğlenceli program.

https://www.youtube.com/watch?v=Wa6tMspyd48
Pascal: beton helvam (beyonce a hitaben).
Kadir: beton helvam mı!
Pascal: ee taş gibi kız.
Sabahları metro fmde dinleyebileceğiniz eğlenceli radyo programı.
Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir sunuyor.
Yapılan espirilerin bir metne bağlı olduğu zaman zaman kendini belli etse de; çok keyifli, dinlenesi bir programdır.
Özellikle Pascal'ın o tadından yenmeyen Türkçe aksanı programa ayrı bir lezzet katar. Twitter adreslerini verirken "alt çizgi" diyemeyişi çok çok tatlıdır. (Asz çizgi gibi bir şey çıkıyor ağzından.)

Özellikle sabahları trafikte sıkışıp kalanlara iyi gelecektir.

--spoiler--
Kadir Çöpdemir'in halktan gelen veya kendi yazdığı şiirleri okuduğu bölüm ve fonda çalan şarkılar çok komiktir.

Arada böyle bazı haberler okuyup sonra o haberle ilgili ünlü şahsiyet (ben hep yabancılara denk geldim) ile telefonda konuşur gibi yaptıkları kısım da gayet eğlendirir.
Kadir Çöpdemir: Aloooo, Justin Bieber'la mı görüşüyorum? Haaa, Sellaaamun alleyküm hacı Justin, ben Kadir abin... diye devam eder.

Bazen de böyle garip davetlere, programlara falan katılıyor gibi yaparlar. Bir keresinde Prens Charles'ın kraliyet düğününe katılmışlardı. Seslendirmeler, fondaki sesler falan çok başarılıydı.

Bir de Darth Vader ile konuşmaları oluyor; böyle ışın kılıcıyla sünnet yapma geyikleri falan dönüyor. Bu geyiklere Pascal'ı da dahil ediyorlar sıklıkla. Zaten Pascal'ın zenci olması dolayısıyla sıklıkla dönen bir muhabbet de Pascal'ın pipisi.
--spoiler--
aygaz dan iyidir.
Pascal'ın kullandığı Cümleler sonrası ciddi ciddi dublaj yapıldığını düşündüğüm program.
77 model kirmizi vosvosumuzla yaptigimdir. Mubarek ne guzel bagiriyor.
Müthiş eğlenceli bir programdır.

ilber hoca ve aziz başkan taklidi yapan sunucuların katılımı ile gülmekten kırıyorlar.

k.ç. in telefon ile papa yı arayarak yaptığı geyikler ayrı bir güzel.
kırmızı ışıkta beklerken yayaları korkutmak için kullanılan yöntemin adı.
ver ara gazı, koptura koptura karşıdan karşıya geçerler valla.
pascalla kadirin, darth vader hacı abilerine kız isteme anında dinlemeye başladığım enfes program.
Beni kadir çöpdemirden soğutan program. Hep bel altı.