bugün

amaçları ne anlamıyorum. işi gücü yokmuş gibi bu zararsız adamlara kızıyolar. ben de apaçi emo karışımı biriyim. böyle olan bir sürü de arkadaşım var ama biz kimseye ne laf atarız ne de kimsenin yolunu kesip döveriz. break dance yapmayı kendi aramızda dans etmeyi ve dj kültürünü severiz. ortalamadan fazla kitap bile okuruz ama yine de bizi beğenmezler. merak ediyorum o entel kılıklı yapbozlar ne zaman çatlayıp dağılacak. görücez. çekemiyorsunuz işte. biz bakımlıyız, saçlarımız tertemiz, pek sakal bırakmayız. saçı yağlı ter kokan ekşici entellerine hiç benzemeyiz. kıskanmayı bırakın artık.
(bkz: bir apaçi ağlıyor)
(bkz: entellektüel kültürü anlayamayan apaçiler)
(bkz: entelektüel)
varlıklarıyla hepimizi onurlandıran insalardır.
(bkz: genç apaçiler isyanda)
ortalama kitap okuma seviyesinin üstündeyiz derken yılda 1 sayfa kitap okumuş olman bu ortalamayı geçmeyi becermişsin demek oluyor saten Türkiye de.
(bkz: kültür)

şaka mı yapıyorsunuz ironi mi?
a a apaçi bunlar ...
apaçi tarzı kültür mü oldu diye ufak bir şaşırma yaşadığım başlık. kültürün tanımına bakmak lazım önce: bir toplumun tarihsel süreç içinde ürettiği ve kuşaktan kuşağa aktardığı her türlü maddi ve manevi özelliklerin bütünü. yani bir geçmişi olması gerekiyor kültür olarak adlandırılan şeyin. öyle bir-iki ay önce bir müzik türetip, aynalara serseri yazıp duygusal takılarak kültürlü olamıyorsun maalesef. ayrıca bu "kültürü" beğenmemek için entel olmaya da gerek yok, göz var nizam var.