bugün

entry'ler (137)

açık havada işemek

yazları yaptığım eylemdir.

yazın ben şehrin sıcağına dayanamam. amına koyim şehrin der köyüme giderim. ah ne güzeldir köy. yüksek rakımlı. sürekli rüzgar eser. adam kendine geliyor o rüzgarı yediğinde. köyde tabi tuvaletler evin dışında. kızmayın hemen oraya medeniyet gitmemiş mi diye. gitmiş tabi bütün oparatörler çekiyor. internet bağlantısı var. yani anlayacağınız son sistem teknoloji var köyümde.

çıkıp gezerim arkadaşlarımla. ama öyle onlarca erkek toplanıpta gezmem. bana ters o iş amına koyim. benle beraber en fazla üç kişi oluruz. gider balık tutarız. balıklarda kılçıklı olur. hiç sevmem o balıkları. ama benle gelen elemanlar severler geri zekalılar. onun neyini seviyorsunuz etten çok kemik var. neyse benim işemem gerekir. tabi tuvalet olmadığından dışarıda işeyeceğiz. dışarıda işemenin de çeşitleri var. ben burada sazlıkların arasına işerim. sazlıklara numara veririm. sırayla onları tutturmaya çalışırım. tavsiye ederim eğlencelidir.

şimdi gelelim diğer şekillere. ormanlık alanda işemenin tadı başkadır. yeşil doğanın kokusunu içine çekerek işersin. tadına doyum olmaz. kendini sınırlamıyorsun. etrafında duvarlar yok. artık özgürsün.

bir tepeye çıkıp işemekte çok eğlencelidir. tepenin ucuna gidersin. açarsın fermuarını işersin aşağılara doğru. esen rüzgar daşaklarını serinletir. için gıdıklanır. bir an her şeyi unutursun. hayatla bağlantın kesilmiştir artık. ve bir özgür an daha.

bu bende alışkanlık yaptı. artık kapalı alanda işeyemez oldum. şehre de gelmiştim. çıkıp bir duvar dibine işeyeyim dedim. balkondaki yaşlı teyzeler aaaa sapığa bak dediler. baktım etrafıma orada sadece ben vardım. siktirin gidin dedim. sanki burada adam sikiyoruz. bırakında rahat rahat işeyelim...

maymuna sempati duymak

her insanın yapması gereken eylemdir. sonuçta atalarına sempati duyuyorsun yabancı değil.

pezevengine aşık olan fahişe

pezevengin sikinde olmayan durumdur.

maymunların insanlardan daha zeki olduğu gerçeği

belgeselleri izledikten sonra anladığım gerçektir. hayvan sırt çantasını nasıl kullanacağını biliyor. konserve kutusunu açıp yemek yiyor. peki geri zekalı insanlar ne yapıyor. bebekken göstermeseler bu böyle olacak bu böyle olacak diye ne bok biliyorlar amına koyım. bu yüzden atalarımla gurur duyuyorum.

burada gurur duyduğum bir başka özelliklerini de belirtmek isterim. goriller çok manyak çakıyorlar. azan bayanlara duyurulur. gorillerle çiftleşsinler bakalım nasıl bir tür çıkacak piyasaya. ondan sonra da inkar edebilecekler mi atalarını merak ediyorum şimdiden.

sevgiliye keranede evlilik teklifi etmek

şu an itibariyle yapmayı düşündüğüm eylemdir.

ülkücü ile selamlaşırken kafaya kask takmak

diğer bir deyimle kafası boş insanlarla selamlaşırken kafaya kask takmaktır. bu ülkücüleri pek sevmem. tek tip sıkıcı insanlardır. aynı yemeği yer, aynı içeceği içer, aynı kıyafeti giyer ve aynı şeyi düşünürler. işte mallıklarıda bundan kaynaklanır. bir sürü psikolojisi içindedirler. tek başlarına kocaman bir hiçtirler. diğer bir ifadeyle boş kafalıdırlar. bu yüzden selamlaşırken kendi narin kafanıza dikkat etmeniz gerekir. kask güzel çözüm. sevdim.

cemaatin ev abiliği teklifini reddetmek

bonservisim çağdaş yaşam derneğine ait olduğu için yapmak zorunda kaldığım eylem.

cemaat ortamı güzeldi filan ama laik olmayı seçtim. laiklerde sağ açık oynayacaktım, cemaat ise beni cemaat evinin beyni diye transfer etmek istedi. ortada oynayacak adam değilim, benim yerim kanat amk.

ekşicilerin şişko olduğunu ispatlayan entry

bu entrydir.

inanmayan dinlesin amk. ispatla açıklıyorum. şimdi.

nutella (100 gram) 540 kcal
eti browni 168 kcal

normal bir gencin günlük 1700-2100 kaloriye ihtiyacı vardır ama bu ibişler günlük minimum 708 kalori alıyorlar ki o da sadece 1 eti browni yediğini düşünürsek. günde 2 kez nutella yeseler kesin 100 gramı geçerler ama 100 gram yeseler bile günde 3 browni koy kaç yapar? 168x3= 504 kalori.

504+540=1044 kalori.

oha amına koyayım. sırf şu 2 ürün bile 1000 kaloriden fazla yük getirdi organizmaya.

e bi de bunlar günlük birkaç öğün yiyor, hele ki bilgisayar başında yapılan atıştırma sofradakinden fazla oluyormuş. çünkü monitöre odaklanınca kişi daha fazla yiyormuş. e amına koyim bir de orayı hesap edin, sırf şu fazladan 1000 kalori bile spor yaparak yakılmadığı zaman haftada 2 kilo almaya tekabül eder. yaklaşık 3 yıldır ekşi yazarı olan bir insan 3x52=156 hafta görmüş demektir.

156x2= kaç olduğunu söylemek bile istemiyorum.

spor yapın lan.

sovyet

bakın kankalar burda gırgır maksatlı entryler yazarım yeri gelir tinerci olurum, yeri gelir hırsız olurum entrylerimde. bana küfür yerine geçen mesajlar da geliyor ama olsun. neyse maksadım hayalgücümü konuşturmak olağanlıktan sıyrılmaktır. zamanın birinde 12 yaşındaki kızdan tahrik olmak diye bir başlık açtım. haşa allah korusun gerçekte hiç öyle bir durum yok tabiki. maksadım o entryimi en kötü entry listesinden 1 numaraya sokmak ve ardından listeye girince entrynin içeriğini değiştirip sapık orospu çocuklarına düz giden bir şeyler yazmaktı. (listede 1 numara olmasının avantajıyla çok kişi tarafından okunacak böylece istediğim şey gerçekleşecekti.) ancak tabi ki büyük tepki gördü. ve ben tepkiyi görünce o başlığın altına maksadımı açıklayıcı bir şeyler yazmak istesem de ve yazsam da başlığa tepkiler bitmedi.

tövbe allah korusun gerçekte asla öyle bir durum sözkonusu değildir. vicdanım çok şükür çok rahattır. sadece amaçladığım iş yarım kalmıştır. aksi durumda beni sapık gibi göstermek bir hakka girmedir. ayrıca troll değilim. maksadım monoton sözlük ortamında kendimce birşeyler karalamak işte.

cep telefonuyla polisi arayıp kendini ihbar etmek

yaklaşık 2 yıl önce gerçekleştirdiğim bir hırsızlık olayı sonunda vicdanımın sesine dayanamayıp gerçekleştirdiğim eylem.

kendimi bildim bileli babamdan dayak yerim. ama dayağa karşı değilim. o beni dövmeseydi eminim ki şimdi şımarık bir orospu çocuğu olacak, istediğim her şeyi hemen elde edebileceğimi sanıcak, ebeveynlerimin kafasını saçma isteklerimle şişirecek, maddeci bir ibneye dönüşecektim. fakat şimdi istemeyi ve almayı biliyorum. sabır gerek arkadaşlar.

o gün cebimde para kalmamış. zar atıp kaybetmişim cepteki 20 liği. oynayanlar bilir. çift zarı atarsın, toplamı küçük gelen kaybeder. neyse canım da bir dürüm istiyor ki sormayın amk. orda bir dürümcü vardı müthiş et kokusu geliyor. müşteri çok olduğu için dürümleri önceden hazırlamış alt tarafa koymuşlar. çok sipariş olunca hemen mikrodalgada ısıtıp veiyolar. neyse yaklaştım amk mevsim kış hava soğuk mont uzun. el becerisiyle bir dürümü cukka edip sıvıştım.

yedim karnımı doyurdum ama yağı donmuştu amk. damağıma yapıştı. neyse doyduktan sonra pişman oldum, gidip itiraf edeyim dedim ama döverler diye boşver dedim, polisi aradım. hatta polis abiye zahmet etmeyin ben geliyorum dedim. sağolsun polis anlayışlı çıktı. bir 10luk attı git suçunu itiraf et hakkını da helal ettir adamlara ve evine git dedi. çok sevindim. binbir duayla ayrıldım ordan. dediğini yaptım ama ilginçki adamlar kızmadı, bizden olsun dediler sağolsunlar.

edit: çocuklardan tahrik olacak kadar sapık orospu çocuğu değilim akıllı olun. ironik maksatlı açılan o başlığı anlamayıp şahsıma hakaret etmekten men ederim. efendi olun.

en sevilen 2 erkek arkadaşın gay olduğunu öğrenmek

yemin ederim duyduğumda beni bir tuhaf hale sokan haber bu. öyle ki şaka zannedip bunu bana anlatan arkadaşımın omzuna elimi atıp siktir lan onlar öyle şey yapmaz demiştim. hatta bir yumruk da şakağına salladım gülerek. oturdu kanepeye ve yeminler etti. ulan orhanla serhata iftira atmayın ibneler diye hiddetlensem de gördüğüm poz beni şoka düşürdü amk. samsung e 250 ile dar açıdan bunları çekmişler. odada dudak dudağa sülalesini sktiklerim. fotomontajdır desem de yok amk belli yağlamışlar birbirini amına koduğumun sapıkları.

serhat kaşını alırdı zaten ama ona ibneliği konduramazdım. orhan piçi ise eline parlak ojelerden sürerdi. şeffaf. bir gün ilk gördüğümde lan bu ne orspçcg diye elimi kaldırınca yeminler etti abi bu acı oje, tırnak yememek için sürtüyorum diye. meğer herifler ibneymiş amk. olayı inceliyorum. kızsızlıktan ibne olduklarına dair bir savım var, delilleri topluyorum, sonuca ulaşınca yazacağım buraya.

90 ları özleyen adamı 2070 lere dek sikmek

geçen hafta gerçekleştirdiğim hadise.

bizim yan komşu vardı şöyle 25-26 yaşında. amına koyayım alkışlarlayaşıyorumu açmış habire 90ların pop şarkılarını, işte popüler şarkılarını dinliyor. bunu gizlice takip ettim. pencereden baktım. almanya'dan babamın dayoğlusu bir dürbün getirmişti sağolsun. onunla içeriyi iyice gözetledim. baktım ki amk bu herif bir sözlük yazarı. üstün dürbünüm sayesinde açtığı başlıkları okudum. mesele hep 90lar. işte biz büyüdük dünya kirlendi, geçmişi özlüyorum filan.

hemen kapıyı tıklattım. açtı. elimde bir tabak var zannediyor ki yemek getirdim. tabağı şrank diye kafaya indirdim. lan orospu, piç madem o kadar eskiye meraklısın interneti bırak, twitter hesaplarını devret, msn adresini de iyi bilen birine heklettir siktirgit ozan orhon dinle piç dedim, hiçbirini kabul etmedi. ben de dayanamayıp kapıyı üstümüze kapadım, kilidi de yuttum. gemileri yaktım, oğlanı siktim amk.

cemaat evinde kamyon devirip çarpılmak

erkekler bilir what does kamyon devirme mean. it means insansız fucking. bir uyanıyorsun ki mal dimdik olmuş amk. olan olmuş tabi. gece kalktım üstümde eski battaniye var hani cemaat evcinde kanepe altında saklanan ve gelen misafire sunulan. kimbilir ben üstüme örtmeden önce kimler kamyon devirdi o battaniyede amk.

arkadaş kaldırdı. kaldırdı derken beni uyandırdı. zaten ben kaldırmışım. bir odada iki kaldıran olmaz. tahrikten birbirimize sulanabiliriz. neyse amk uyandım bekliyorum arkadaşım bana mübarek hayırdır susadın mı filan diyor yok mevlüt galiba ben cenabet oldum dedim. hemen bana kendi eşofmanlarından birini verdi. gittim ihlas su ısıtıcısyla o soğuk havada duş aldım, dondum amk.

zall erkekse nesil ayrımını kaldırmalı

önemli bir öneri cümlesi.

arkadaşlar bugün bu başlıkta bu ciddi sorunu konuşmak için toplanıyoruz. biliyorsunuz her yeni nesil geldiğinde yaratıcılıktan uzak aptal eski nesillerden vasat troller yeni nesillere laf atıyor. yok onların zekası düşük filan. e tabi yeni yazar da burdaki raconu bilmediği için böylesi kekolara prim veriyor. burdan sözlüğün imtiyaz sahibi sayın zall alpen'e sesleniyorum. nesil ayrımını kaldır. nasıl ki rus çarı mujikleri özgürleştirdi ve hiç unutulmadıysa, sen de nesil ayrımını kaldırınca kalplerde güzel bir anı olarak hep yaşayacaksın.

sadık yazarınız,

sovyet.

fethullah gülen cemaatinin az ekmeğini yememek

normal bir olay.

gece uykusu denen sayın yazar okey ucuzum ve bilmemkaç tabak yemeğin parasını vericem dedin. kısaca hesaplarsak her gittiğimde toplamda 3 tabak yesem (2 öğün), rahat 4 yılda bir 450 kez gitmişimdir. 450x3=1350 tabak yapar. şu an bir tabak yemeği iyimser olarak 4 tl sayarsak (ki daha pahalı ama neyse) 1350x4= 5400 tl yapar. hadi ver paramı. hava atmak kolay ver lan paramı.

acayip laik olan ekşi sözlük hesabını satmak

böyle radikal laik yeminle. nick süper ama söylemem. 150 liraya satıyorum. çok kullanılmış ama kondisyonu iyi bir hesap. nick altı temizdir fena değildir yani. övgü yergiden daha çoktur. ama en önemli nokta laik bir nick olması. ikamet yeri izmir olan kardeşlerimiz tercih edilir. babam gelse 149'a vermem.

fethullah gülen cemaatinin az ekmeğini yememek

abooov allah razı olsun bunlardan. sik tipli bir arkadaş vardı lisede. bu amık gider cemaate takılırdı. bizimle de özel ilgilenirdi. maksadı bizi cemaate kazandırmak bir nur askeri yapmak. fakat sovyet yer mi yavrum? onlar sohbet ederken başımı 37 derece sağa eğer huşu içinde hıhı, tabi ki, evet ya çok haklısınız gibi riyakar laflar ederdim. bu kekolar da derdi ki içinden heh tamam tuzağımıza düşüyor. neyse sonra hadi mübarekler sofraya derlerdi. sofraya otururduk az yemek yemediiiiim amk. çok sömürdük çok.

baba vs ford transit

ikisini karşılaştırdığımızda ford transit ağır basıyor. babama binmeye kalksam belamı siker amk.

babaya minibüs almadığı için bıçak çekmek

yaklaşık 3 yıl önce yaptığım ve pişman olmadığım hadise. ben ford transit minibüse bayılırım. oysa ibne babam hep sepetli motosiklette diretiyordu. sepetli tehlikeli amk hem minibüs alalım ki tüm kabilemiz sığsın diye zorlayınca çekil lan gavur eniği deyip din iman sövünce çığırdan çıktım. adanalıyım öyle her işe tav olmam lan. çıkardım kelebeği sırtına hafif dürttürünce ödü koptu amına koyim. ama sepetli cingen motosikleti aldı amk. hala binmiyorum.

her solcu bir gün sağcılığı tadacaktır

lan sik kafa sanır mısın ki üniversitede uzun parka giyip saç sakalı birbirine karıştıran o şekilsizliğin hep böyle devam edecek? üniversite bitip de vitrinden inince ve teoriden pratik hayata atlayınca zaman seni de sağcı yapacak emin ol.