bugün

(Kadınlar için) bi beş kilo fazlası olduğunun farkına varmak .
karamsar bir arkadaş.
abuk subuk insanların yanında olmak. kafa yapıyorum sanıyorlar zira komik oluyorlar farkında değiller. bi gidin be bi gidin.
egosunu şişirmeyi seven, başkalarının ne düşüneceğini bilmeden konuşan tatsız tuzsuz tuhaf insanların masanıza oturmasıdır.
sevdiğiniz kıza bir elinde gitarı bir elinde efes birası ile yalakalık yapmaya çalışan lavuk. ama sevdiğim kız delikanlı bir kız olduğu için çaktı tokadı çocuğa. aferin bebeğim aferin sana. işte seni bu yüzden seviyorum ben.
tahtakurusu ve karaböcek görmek.
ahırdaki ineğin ağlaması.
bazı geceler ahırdan gelen ineğin rahatsız edici gürültü sesi.
para bitmişken sigaranın bitmesi.
şehit haberi, patlama, afet, yangın.
bi soru soruyorlar, sen üşenmeden bi güzel anlatıyorsun sonra o anlattığın şeye karşılık
'he sen çok biliyon' diyorlar ya işte o an moralim anında çöküyor.
Akla gelen eski cok güzel özlenen gunler, insanlar.
Tırnak kırılması.
http://www.vekarikatur.co...9Fit-%C3%B6zg%C3%BCr1.jpg
fenerbahçe nin gol yemesi.
Arkadaşınız belli sebeplerden dolayı doğum gününü kutlayamamış ancak içine çok oturmuştur. Aradan 3 ay geçtikten sonra telefon muhabbeti sırasında ona sürpriz bir doğum günü yapmaya karar verirsiniz. Yemeği, insanları, günü saati her şeyi organize edersiniz tek başınıza. Üstelik işin kötü yanı aynı gün 3 doğum gününe gitmek zorundasınızdır.
Doğum gününe 1 gün kalmıştır her şey teyid edilmiştir.
Sonra hiçbir şeyden haberi olmayan arkadaşınız mesaj atar "kardeşim yatarken ranza çökmüş"
Anında moraliniz bozulur.
Omuzlarınız çöker, başınızdan aşağı kaynar sular dökülür sanki.
Tam da gününü bulmuşsun çocuğum ranzadan düşecek!
Edit: oh beee! Konuştum çok ağır değilmiş, yarın gelecek arkadaş, sürpriz doğum günü partisi bozulmadı!
(bkz: yaşından büyük gösteriyorsun)

(bkz: selülitlerin var)

(bkz: sivilcen çıkmış)

(bkz: kilo almışsın)
Annenin ağlaması. Aldığın nefese pişman ettirir...
+ hoca yok galiba, ders boş olsa gerek. ( milyonlarca ümit kıvılcımları ile )
- ben bu sabah hocayı gördüm, nöbetçiydi. ( hunharca )
1000 satır kod yazarak kaydetmeden derleyiciyi kapatmak.
hoşlandığın çocuk tarafından facebooktan engellenmek. (kesin eski sevgilisiyle barıştı pehh) .
Haftasonu 23:30 sularında henuz çakır bile değilken dolapdaki rakının bitmiş olduğunu fark etmek.
Daha bir hafta onceden arkadaslarla anlasilip halloween da disari cikmaya karar verilir.maddi durum bozuk olmasina ragmen onlari kirmamak icin evet denilir ve costume falan hersey alinir disari cikicaksininizdir sonra bugun eve geldiginizde 3 undese duvar gibi bi suratla karsilasirsiniz neyse dersin kimse parti lafini acmaz en son dayanamayip what are we going to do tonight aldigin cevaplar ise im not going anywhere ,i dont want , me neither call erik i think he is foing out . Siker atarlar seni. Memleketimi arkadaslarimi seviyim ben lan sanki basta hevesli bendim amk giden 40 eurom oldu costume icin.
skype de konuşurken netin gitmesi. ettiğin küfürlerde geri getirmez neti, o gitmiştir bir kere. *
eğer hızla yaşlandığınızı fark ediyorsanız ve aynaya baktığınızda kendinizi yıpranmış, halsiz ve mutsuz hissediyorsanız ve inatla aynanın karşısına geçip o yıpranmış halinizi gördüğünüz anda saçınızın beyazladığını yahut döküldüğünü gördüğünüz anda gerçekten anında moraliniz sıfır olur öyle ki yaşamdan keyif almaktan soğursunuz bir anda.