Ay, sisler içinde kalmış
görsel
görsel
görsel
Portakal suyu alayım da kendimi lord zannedeyim. Hoşçakal Ankara. Özlemişim la seni bebe.

görsel
görsel
Denebunu kutum gelmiş, sanırım hayatta az bi şansım var onu da promosyonlarda filan kullanıyorum. bi tane de ballı bişey vardı, obur arkadaşım yuddu onu.
görsel
Denizkahveumutsuzluk ve ben ile ilgili çalışmam...
görsel
görsel
Hayırlı işleriniz olsun.
görsel
görsel
görsel

12600 tl'ye şampanya konyağı mı olur amk.
ZzZz...
görsel
(resim:#1)
(img:#1963517)
görsel
Zofia kadınım benim.
görsel
kış yaşam şartları.
Bebeğime merhaba deyin, uyucam git diyorum gitmiyor.

görsel
Gündüz trafiği bol olan bu loş ışıklı caddenin sessizliğinde kayboluyordu kahverengi gözleri...

ve en tutkulu bir arzuyla düşlüyordu bazı dünyevi şeyleri...

ev ocak sahibi olacağı o mutlu ve müreffeh yılların özlemiydi bu uzaklara dalıp giden hüzünlü bakışlar... Bir gün müdavimi olduğu soğuk kaldırımlı caddeyi bırakıp... Alıp başını gitse, yine bırakmazdı peşini kahrolasıca Yalnızlık belası..

uykuya dalınca herkes gibi bütün dertlerini unuturdu.. nadiren bulduğu sıcak bir koltukta bundan iyi bir fırsat olamayacağını düşündü... ve deriiin bir uykuya daldı..
görsel
(img:#1963649)
party hard.
Kedi uyurken biz ayaktayiz. Sözde geceleri aktif olan onlar. Alin bir kedi de benden.

görsel
görsel
Bu arkadaş Koyunlardan sorumlu
görsel
görsel
Maltepeden beylikduzune gidişte ilk etap marmaray.
görsel
o kadar şey aldım en pahalısı 2.78 euro. o da şampuan zaten aylarca gidecek bir şey. şaka gibi. özellikle de pringlesın sadece 1.75 olması mutlu olmam için en büyük sebep şu ülkede. canım ispanya.
görsel
Kedinin odası var.
görsel