bugün

atika efsanesinin 4. gelişi, kapıdan kovuluyorum bacadan giriyorum ..
yeniden hoş geldim.
edit:kovulunca tek yaptığım şey, msn sayfasına girip yeni bir hotmail hesabı açmaktır....
espri anlayışına tükürdümün ilkokullusu.

(#12839338)
birileri çok kızmış anlaşılan...
(#12833679) entrysi ile potansiyeli olduğunu ortaya koymuş yazardır. geçmişi beni ilgilendirmez.
mesajda da dediğim gibi; afferim lan hatta!
kibrit gibi bir yazar. an itibariyle yeni entry girsede okusak diyoruz

hoşgelmiş.
sekizinci nesil şair.
(#12899961) mükemmel bir yazar olduğunu yansıtıyor.
terör yanlılarına ters gelen yazar.
(#12918938) anlam veremediğim.
bugün birilerinin çok kızdığı yazadır efenim, içinde duracağına bir yere yazımda kurtulum aklımdaki şüpheleri demiştir!
şuan itibari ile çaylakdır. *
ilkokul 1 seviyesinde olan bayan yazar.
yobaz, cahil er kişilerin çekemediği; bilgili ve çok eğlenceli yazar.
--spoiler--
zorlu yıllarım
hiç kimseyi kendime acındırmak gibi amacım yok aslında sadece kendi yaşadığıım zorlukları siz sayın dostlarimla paylaşmak istedim evet çok zor bir çocukluk yaşadım ben bana hep iftira attılar ilkokul birinci sınıftayken ben deliymişim ve tuvaleteki bokları sürüyormuşum duvalara bilmiyorum bana hep deli derlerdi çcoukken hep beni taşlarlardı hep benle uğaşırlardı
bilmiyorum çok gezdiğim için mi yada daha başk birşeyden dolayı mı hala anlmadığım bir biçimde ..
evet gezerdim ben çok gezerdim taa uzaklara giderdim çocukken evde sıkılırdım , ne televizyon vardi ortaliklarda ne de doğru dürüst oyuncak bir keresinde taa coğaşlı yolunun souna kadar gittim ben orada piknik yapan bir aile vardi ve beni gördü düşersin kuylara falan gitme dediler bana sonra pikniği yarıda keip beni evime kdar getirdiler annemde beni gördü tü bizde seni arıyorduk dedi
sonra komuşumzun evine çıktım orada hep oynuyordum oonlar almanyadayken sonra diğer bir karşı komşumzun oğlu benden epeyce yaş büyük çıkma dedi kızdı beni dövdü sonra anneaneme söyledim sonra aileler geldi birçok gerginlik yaşandı, o oğlanın annesi benim anneannemi dövdü karakola gittiler ve şikayetçi olduk ama onlar yalancı şahit tutup kurtuldular ...
sonra okulda gonca diye bir kız arakdaşım vardı beni oklavayla dövmeye kalkıştı herkesin ortasında , şok olmuştum resmen , şasırdım ben sonra eve ağlayarak geldim anneanneme anlattım bütün bu olayları sonra sen o salaktan dayak yemeğe utanmıyor musun git sende onu döv dedi ben de terrar dönüp ağzından girip burnundan çıktım dövdüm , zaten bu salak bir liseyi bile bitermedi oh olsun kocaylada arası iyi değilmiş!
sonra daha bir başka aradaşım vardı ümran diye ona doğum gününe gelyim mi diye sordum o da evet dedi gittim ben bir kalem alıp oda istemiyorum ben bu kızı istemiyorum deyip durdu bir şok daha yedim resmen şaşırdım hemde çok ailesi yapam desede o beni istemedi sonra eve geri geldim mecbur biçimde , sonra bu kzıla aram iyi oldu ama bilmiyorum sonradan gene küstü...
sonra liseye başladım zar zor lisede ise hasancan isimli birine aşık oldum doğudan gelmişti beni çok sever sanmıştım bilmiyorum...
--spoiler--
edit:ilkokulda yaşadığım zorluklar ben birlerine kalsa ilkoul birinci sınıfta bile okuyamayacaktım.
edit: ne diye eksiliyorsun oğlum aynısını yaşadım ben.
adamdır, onurludur.
yakında 5. gelişi beklenen yazar.
http://galeri.uludagsozlu...ye-oy-almas%C4%B1-172039/

ne güzel demişim bir zamanlar işte tayyip budur efendim*
her yalan dünya, sen böyle misin bir gündüz olmadın saedece gece oldun

bizi, sevindirmedin, bir aşk vardı o da gitti geriye kalanda zaten kafa ağırsıdır her gün her zaman işte budur.

işte yarı yollar kaldı uzanılmayandır.

işte budur, aslı tek başımza olduğumuzdur.

yine gene.
(#17448394)

uludağ sözlük ün bir zamanlarında yobazen erkekler tarafından , ilkokullu denilmiş yazardır

çünkü,

başlık, amı kadar aklı olmayana, siki kadar olmayan erkelker diyebilmiştir

--spoiler--
benim antikaw militarist rumuzu sol faremede yok rahat edebilirsiniz.

aha bura yazın ne yazacaksanız
-hahaha.

--spoiler--
yeniden yeinden, hoşgelecek yazardır

yeniden hoş geldin antikaw.
güncel Önemli Başlıklar