bugün

git hızarın altına kafanı sok kurtulursun.
Hep derler 'guzum yafrum Allah evladın hayırlısını versin' diye o zamanlar ne alaka evlat evlâttır diyordum. Şimdi anlıyorum ne kadar da doğru diyorlarmış rabbim evladın da hayırlısını versin.

Trolun de akıllısını versin bu konular bayatladı daha yaratıcı olun.
Gavat detected.
ben de seni burada görmekten iğreniyorum, hatta girdiğin entryleri okurken hayattan soğuyorum, senin gibi insanlarla aynı dünyada yaşadığım için. keşke sen de birden yok oluverip sürpriz yapsan bize.
birader. eşim aynı zamanda anne. bakıyorumda düz mantık düşündüğün zaman kendi kızından iğrenmesi için birçok sebep var. haddinden fazla hemde. ama anne işte o. çocuk olunca mesele akan sular durur ve anne tüm gücüyle, imkanıyla yavrusuna seferber olur. bu ölene kadar böyle devam eder emin ol. senin gibi kazma olsa bile. hayattaysa şayet kıymetini bilesin. başka sözüm yoktur.
Toprağını öptüğünde görürüm seni.
bu utançla yaşanmaz.
bence ölmek en akıllıca iş olur.
Hem kadın da kurtulur senin gibi bir evlattan.
Bu utançla yaşanmaz.
Bence çıktığın deliğe geri girmek en akıllıca iş olur.
Ötenazi iste.
Anne hakkı ödenmez her ne olursa olsun.
Şu gerçeği de görmemiz gerekir Kemalist olan yeri yazmasaydın kimilerine göre eminim ki haklı olurdun.
ana gibi yar,senin gibi hıyar olmaz.
ötenazi hakkını kullan.
Kendi yazdığıyla çelişen ergen git başka yerde oyna. Annen adına üzüldüm.
Nereden çıktıysan oraya geri dön mesela? Ne bileyim değişiklik olur. Anneciğin de seni doğuracağına alternatif neler doğurabilir onu düşünür falan, he?
kendini at öldür. anne gibisi varmı.
(bkz: yapma çocuğum yapma evladım)
Camdan aşağıya at kendini. Daha mantıklı olur.
(bkz: nice troll)
görsel