bugün

serdar beye opsiyonlanmıştır. şaka maka sevmeyenler gidebilir her şeye, herkese ve tüm karalamalara rağmen biz seviyoruz gri şehrimizi sözlerimi ankara marşı ile bitirmek istiyorum isteyen dinleyebilir efendim huşu ile hemde aylanın biricik sesiyle.
https://www.youtube.com/watch?v=u66xCY59Zt4
Sakarya'da yaşıyorum. Tüm manyaklar burada.
Ulan ben bile ankarayı kıskanmıyorum.Doğa olarak çirkin mimari olarak ayrı çirkin. Kültürel olarak çirkin bile değil. Ankaralı namık ankaralı Turgut ve pavyon. Tüh allah cezanızı versin.
bir ucundan diğer ucuna yarım saatte gidilebilen, trafik çilesi, belli semtler(sincan!!) dışında iti kopuğu olmayan, kiraların, ev fiyatlarının nispeten ucuz olduğu bir şehirde yaşama imkanına sahip olmadıkları için kıskanıyor olabilirler.

apartmanda bir alt kata inerken bile yarım saat trafikte pinekleyen adamlar bunlar amk.
yazık la, kim bilir ne kötü yaşıyor, ankarayı kıskanacak kadar.
ben kıskanıyorum gerçekten angaralıları. böyle bir yerde yaşayıp akli dengeyi kaybetmeden nasıl muhafaza ediyorlar gerçekten saygı duyulası bir otokontrol.
Hakkari de yaşasam kıskanırdım belki krdş ama samsunda denizin dibinde yaşıyorum.

Deniz görünce aç gibi saldırıyor olmanıza ağlıyorum her gördüğümde ahahahaha.
Çok da önemli bir şehir değildir. Dumana boğulmuştur.
Hicbir ankaralı denizi görüp saldırmaz g.tünüzden uydurmayin.

Deniz kafa mi yapıyor sizde yemek kültürü olmayan kitle konusmasin sisko patatesler.
sevmiyoruz diyen olduğunu görmedim ben.
fakat izmir daha avantajlı, bu bir gerçek yiğidim. kabullen artık şunu.

(bkz: ankara ve izmir arasındaki farklar) (bkz: izmir vs ankara) başlığı açan yazar bunları kastetti.
Ankaraya gitmiyorum, lanet ankaralılar da benim şehrime gelmesin isterim. Herkes kendi bokunda boğulsun. Evet. Teşekkürler.
ankaranın kıskanılacak yeni var ki.
normal bir şey çünkü ankara çok güzel bir şehir.
'yha orda doğa yok deniz yok yha yarram gibi yer' diyen kekoları peydah eden kıskançlıktır.
Kıskananlarla takas yoluna gitmek isterim. Ömür burda tükenecek. Bense daha yağış alan , havası daha nemli ve daha yeşillikli bir şehir istiyorum.
ankaraya anıtkabiri ziyarete gittim orası ayrı bir güzellikte ama kalanı çöp yani insanları bir değişik garip geldi bana.
kızılay meydanında bulunan tarihi ve devasa barok stili basilikaları ziyafet etmek.

yine kızılay'da gondol ile tur atıp seranat dinlemek.

keçiören'de akşam üstü parliament gece mavisi gökyüzü manzaralı gökdelenlerin roof katında kokteyl partilerine katılmak

dikmen central park'da sabah 5'te koşuya çıkmak

tarihi ve gotic mimaride yapılan ivedik subway station etrafındaki parke taşlı sokaklardaki kırmızı tenteli restoranlarda creme brule ve fondü tüketmek.

ulus'ta bulunan ormanlık alanda tiesto konserine sevgiliyle gitmek.

un gibi beyaz kumları olan bahçelievler beach club'da rüzgar sörfü yapıp yunusları sevmek.

kültür, sanat ve müzik merkezi olan cebeci hall'da jazz barlarda takılıp rahatlamak

Bunları başka nerede yapabilirsin?*
(bkz: ben kendimi sevmedim seni sevdiğim kadar)
Evet orda Sarı saçlı mavi gözlü bir dev yatıyor.
Kıskanmamak mümkün mü?
Anıtkabir dışında hiçbir numarası yoktur ankara'nın.