bugün

(bkz: badou ndiaye)
idmanlarini darulacezede yapan atiba ile mi yoksa yururken götü yere surten medel ile mi dalga geçeceksin kardes :d

yoksa aykut kocaman ve 7 on liberolardan birini mi söyleyeceksin bana :d

ulan ilk maçtan belli oldu ki içinizden gecicez işte, takim askerden gelmiş gibi oynuyor, daha feghouli ve gelirse bi 30 cm daha takim boyunu uzatacak olan asamoah gelecek.

taraftar barcelona'nin 7 numarasina dont come to galatasaray diyor amk o haldeyiz artik.

iyi alıştıniz siz de jong Tolga selcuk donk gibi oyunculara, kusura bakmayin kardes bu sene kadro brazzers cast ekibi gibi, maçlar da bukkake kıvamında olacak *
Ahahahdhhs güldüren tinerci entryleri.
Çekemiyorsanız sabunla deneyin amcık herifler. içinizden geçicez işte kabullenin. Veteran takımınız 2 sene kayırıldı. Dün hakem şanlı galatasaray üzerine oynadı ama olmaz o öyle artık.

Kazma tolga yerine feghouli gelecek, Linnes yerine asamoah. Asamoah orada zaten sikertecek, yedeği linnes te türkiye standartlarında iyi bir bek. Ağlamayacaksınız ibneler. Gidin 1m euroya veteran getirin siz.
Açın da bi erik dalı oynasın gari.
bir yakıştırma, benzetme.

arkadaşlar bu "ankaralı pogba da kimdir yahu?" diyerek merakla başlığa seyirttim. gördüğüm manzara neticesinde inanın gözlerim doldu. bu kıymetli sözlükte, eminim, çok değerli arkadaşlarım birbiriyle kavga eder noktaya gelmiş. ne bu seviye ne de diyalog tarzı inanın sizlere yakışmıyor. lütfen birbirinizi kırmayın hiç yakışmıyor sizlere. istirham ediyorum.
bugün eski kulübü falan dinlemeden çıkarıp masaya vurmasını beklediğimiz aslan parçası.
bi gol atsa da statta erik dali gevrektir calsak :d