yaklaşık 100- 150 pkklıyı döven 8 ülkücüdür.

dtcf kantinindeki türk bayrağını indiren soysuz 150 bölücüyü önlerine katıp kovalamış, bayrağı tekrar yerine asmışlardır. 8 delikanlıyı her yerinden öpüyoruz.

videosu için: http://www.youtube.com/watch?v=Q0t0B5o0ZxY

edit: burada dövmek fiili, aşağılamak, g.t etmek, alt etmek, şereflerini onurlarını s.kmek anlamında kullanılmıştır.
vatansever türk milliyetçisi 8 ülkücüdür.bir kere yükselen bayrak bir daha inmez diyerek kürşad misali vazifeye atılan meydanı çakallara kaptırmayan vatan millet ve bayrak sevdalılarıdır.
hak edene hakettiği verilir. bayrağa uzanan eller hak ettiğini zaten almış bu döven zat-ı muhteremlerede alkış.
aü'deki ülkücülerin neredeyse tamamını oluştururlar. 8 evet sadece 8 tanelermiş.
pkk ve onun yandaşı marksist piçlere gereken ayarı vermiş 8 ülkücü kardeşimizdir. işin ilginç tarafı bir çok yayın organında "dtfc kantinin de faşist saldırı" diye yer almış olaydır. olayın üstünden 5-6 gün geçmesi ve görüntülerin basına dağıtılması ile kimin kime atarlandığı ve kimin kime kaç kişiyle ayar verdiği açıkça görülmüştür ancak o haberi yapan yavşaklar herhangi bir düzeltmede bulunmamıştır.

ulan 200 kişi 8 adamdan kaçıyorsunuz ben olsam sokağa çıkamam utancımdan birde "devrim kürdistan höe" diye sallıyorsunuz sağda solda. kız arkadaşlarınıza anlatacağınız bir maceranız daha oldu.

+ faşistler böni dövdi delalım

- vöyh vöyh vöyh

ankara üniversitesi yönetimi 5 ülkücü öğrenciye 6 ay uzaklaştırma, bir ülkücü öğrenciye'de okul ile ilişkisinin kesilmesine karar vermiştir! bunun kararını alan disiplin kurulunun amına koyayım! pkk lıları sokmayın okula o zaman ya da bayrağın önüne güvenlik görevlisi koyun!
kızlı erkekli orospu çocuklarını köpek sürüsü gibi önüne katıp güden ülkücülerdir.
olayın can alıcı yanı bu orospu çocuklarının girdikleri mekanda direkt türk bayrağını indirmeleridir.
nerde kaldı halkların kardeşliği amına koduğum. kardeş halkın bayrağını neden indiriyorsun.
bu olayda büyük dersler var.
1- böyle kalabalık çapulcu sürüsüne 8 adam yetmiş, hatta fazla gelmiş. elemanlardan birisi merdivene 5 adım atıyor, yukarı bakıyorsun kalabalık grup 10 adım geri çekiliyor.
2- sanıldığı gibi polis artık ülkücülerin tarafında değildir.
3- pkk yandaşı öğrenciler (çevre okullardan da var) olayın mimarı.
4- pkk nın ve yandaş takımın neden bu adamlardan nefret ettiğini ortaya çıkarmıştır bu olay. 8 gencin tavırlarına baktığımızda 'sizden bi skim olmaz' dediklerini görüyoruz. harbiden bu adamlardan bi skim olmaz.
5- 'kavgacı bunlar yeaaa' diyen inekleri görmemizi sağlamıştır. be yavşak: bu adamlar pkk yandaşlarının panzehiri lan.
bu denge olmasa seni o kampüste yatırıp batırmazlarmı sanıyorsun. keşke yapsalar amk. ertesi gün göt acısıyla en hızlı ülkücü sen olursun, amk. ineği.
6- sonuncusu ve en önemlisi: bu adamlar okulda terör örgütü lehine propaganda yaparken, bayrak indirirken badem bıyıklı, ılık götlü arkadaşlar nerede?
1980 de neredelerse gene aynı yerdeler. bir masanın, sıranın altına girmiş kırım iti gibi titremekteler.
ee madem bunlar 8 kişi 150 pkklıyı dövmüş o zaman hemen kandile yollayalım. vatandan esirgemesinler bu yeteneklerini. kesin gönüllü giderler zaten.
zibidilerin meydanı boş sanmamalarına yol açan, kürşad vari destansı bir olaydır.
kıç kadar fakültede hakimiyet sağlamaya çalışan bir alay beyinsiz takımının sağ cenahını oluşturan ülkücülerdir.

edit: ayrıca sözlüğün de bu beyinsiz takımından olduğunu bana kanıtlamış ülkücülerdir.
benden polis olmayacağını gösteren ülkücülerdir.videodan bir bok anlamadım arkadaş! hangileri ülkücü hangileri pkk lı çözemedim bir türlü.bir güvenlik görevlileriyle tartışıyorlar bir onların yanına gidiyorlar bir şey anlamadım.
kürşad ve kırk çerisi gibilerdir atalarının izindedirler yiğitler.
içlerinden bi tanesi davulcuymuş. yani bayramlarda ve ramazanlarda davul çalarmış.
http://www.youtube.com/watch?v=feDDrF2PvUU&feature=related
cüneyt arkın filmlerine taş çıkarır hayallerin baş aktörleridir kendileri. 3 nisanda olay meydana gelmiştir de bunu olay sanıp 15 mayısta bu sayfaya taşımıştır birileri. başa geçen çuvalın intikamını kurtlar vadisi diye bir dizide alan zihniyetle aynı cenahtır bu sekiz kişi.
sanırlar ki bir türk dünya'ya bedel sözü mecaz değildir!
pkk yandaşlarıyla beraber devrimci geçinip pkk yandaşlarına yama olan kütleyi sıçırtan ülkücülerdir.
zamanında kandile de girip yüzlerce leşle döndü bunların abileri.
akp geldi maçlara verdi adamları.
sözlükteki dansözleri bize tanıtan gençlerdir ayrıca, ne iyi kıvırıyosunuz lan. *
aynı anda 500-550 adam dövdüğü görülmü$tür. e tabi tarık akan filmi izleyen nesiliz.
bu ülkücüler aslandır. bu ülkücüler her türk vatandaşının olması gerektiği gibidir. bu ülkücüler saygı duyulası insanlardır.elleri dert görmeyesi insanlardır.
yada transexual sisi gibi vatansever sahıslar olup vatanı müslüm gündüz gibi şeriatçılardan korusunlar.
etkiye tepki vermis yigitlerdir.

orda toplanan cakal surusune ses cikarmayip bu yigitleri tasfiye etmeye calisan universite yonetimi de tarafini gostermistir.

kantine ucarak giren reis gozdoldurmustur.
uçan reis çatlı olmaya en yakın adaydır. yani rahmetlide ölmeden uçuyordu.
--spoiler--
kantini fethetmek çok da zor olmamış idi
--spoiler--

saçma sapan grupların karşı karşıya gelmesidir. hahahahahah ulan ben de yumruk yumruğa kavga var sandım hayatımdan 12 dakika eksildi. izlemeyin izlettirmeyin.
300 kişi niye tükürmemişki kavga etceklerine. 300 x 30 gram tükürük. yapar 9 kilo tükürük yani adam başı 1 kilo insan bogulur valla.
yalan yok, hakikaten 8 kişi girmişler 300 kişiye karşı mevzuya. helal olsun lan adamlardaki cesarete.
(bkz: hey maşallah)
vatan kurtardığını sanan öğrenci oldukları bile meçhul yavru kurtçuklardır bunlar.8 kişi dtcf'i basmış sözde.ulan görüntüleri izleyen biri ortada bir kavga olmadığını görür zaten.ortada olan eli satırlı reislerin güvenlik abilerinin desteği ile kampüste terör estirmesidir.fiziksel temasa dayalı bir kavga olsa 8 kişilik faşist güruh linç edilirdi o kampüste.

yanlış dile getirilen diğer bir durum ise pkk sempatizanları bayrağı,tuğrayı indirdi meselesi.1.si tüm sol görüşlü öğrenciler pkk sempatizanı değildir.dtcf içindeki tüm sol fraksiyonları terörist ilan etmek ülkücü tayfanın zeka seviyesini göz önüne yeterince sermektedir.2.si kantinin bir köşesine tuğra asıp burası ülkücülerin yeridir,girerken destur çekin amına kooyim diye etiket edersen hiç kusura bakma o senin siyasi simge yaptığın kutsal bayrak ordan indirilir.3.sü o bayrak indirildi ama nasıl? bayragın indirildikten sonra ne yapıldığı görüntülerde yok.eğer o bayrak indirilip katlandıktan sonra muhafaza edilecek bir yere kaldırılıp senin siyasi propaganda aracın olmaktan kurtarıldıysa en iyisi yapılmıştır. eğer ki o bayrak indirilip çiğnendiysee ( ki hiç sanmıyorum) bunu yapanlar zaten devrimci değildir,insan hiç değildir.süzme orospu çocuğudurlar.

abilerimiz 8 kişiyle okul basıyor,tonajla taşşak gezdiriyolar kampüslerde,ne güzel devrimci(pardon terörist)dövüyolar,ahh ne iyi etmişler,helal aslanlarıma,yavru kurtlarıma diye bunlara canak tutanlar bilmelidir ki üniversiteler hiç bir zaman kendini vatansever zanneden, türk siyasi tarihi boyunca emparyalizmin işbirlikçilerin piyonu olmaktan bir adım öteye gidemeyen,okumayan öğrenmeyen,sorgulamayan,düşüncelerini siddetle empoze eden tek bildiği sey kampüslerde racon kesip namus bekçiliği yapmak olan insanlara bırakılmayacaktır.beğenmeyen ya sever,ya siktirip gider sizin deyiminizle.