bugün

bir şehri güzel yapan tek şeyin deniz olduğunu sananların yaptığı haksız suçlama.
doğma büyüme izmirliyim. küçüklükten beri ankara ile alakalı olumsuz yorumlar duyardım. işte deniz yok,insanı soğuk,insanı kaba vb.

1-2 sene önce bir arkadaşımın düğünü için gittim,gezme fırsatım da oldu. biraz önyargılıydım oysa önyargılı olmayı sevmem. meğer o kadar kötülenen ankara için söylenenler doğruymuş. söz meclisten dışarı bu kadar kaba,soğuk,keko,anam babam usulü insanı başka yerde görmedim.

neyse başlığa geri döner isek tek suçlanacak konu deniz olsun.
deniz yoktur ve ona rağmen güzeldir fakat yine de istanbul'da yaşamayı tercih ederim. oranın meydanı çok hoşuma gitmişti ama otobüslere engelli kartıyla alınmamıştım. şu an alınıyor mu bilmem. insanı istanbul'dan farksızdı galiba. normal bildiğin insanlar. resmi binaların çok olduğu bir yer orası.
https://www.facebook.com/...mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Aslinda ankaraya kucucuk olan bolu ve duzceyide katip tek bir il yapsalar problem cozulecek.
Zaten duzce ne amk? Duzce diye isimli il mi olur?
Hiç böyle bir suçlama duymadım.

Uyduruyon hep.
Şehirlerle kafayı bozmuş bu arkadaş. Olm sen niye böylesin lan?
kötüleyecek başka bir yanını bulamadıkları içindir. oysa adı denizi olan anlamına gelen denizli'nin bile denizi yok.
olsaymış bize ne. hıh.
şehirler coğrafi konumları nedeniyle suçlanamaz.
Ankara kendine has karakteri ve güzellikleri öne çıktığından boş yere yapılan suçlama biçimi.
Yarıldım başlığa.
onun bir sucu yok. tum suc melih gokcegin.