fikir özgürlüğü mevcut herkesin hayatında ve çevresinde, fakat bunu şiddete dökmek kimsenin hakkı değil ya da adam kayırmak kimsenin hakkı değil. kemalisti, ateisti her hangi birini tokatlama isteği aniden aklına gelir ama o an o kişiyi tokatlarsın istediğin kadar, ee sonrası? sonrasında ne olacak? kendi şehrinde özgürce dolaşabilecek misin o saatten sonra? buna götün yiyecek mi? adamı sikerler.
ya burasını ben seviyeli bir ortam sanıyordum bu ne ya yobaz dolu burası ne biçim sözlük bu. kemalistler götünü şapşaklamasın dikkat et. zamanında kıçınıza nasıl koyduysa atam hala inliyorsunuz. kudurun lan.
çavuşu tokatla bari de enerjini boşalt oğlum. yazık olacak sana.

ya da muta nikahı kılıp cima eyle. sonra boşarsın. gayet kolay, temiz iş.

ama mahrum bırak bizi kendinden.
bazen kürt tekmeleyesim geliyor. arada bir de sağcı yumruklamak istiyorum.
I-ıh şu an yok o istek.

Belki sonra.
Böyle başlıkları gündeme getirmeyelim lütfen kemalistlerde gaza gelip dini değerlere laf ediyor.
kemalistlerle bir derdim yok ama başlığa istemsizce kahkaha attım. * :D * :D
ailede kemalist biri varsa kolayca bastırılır.
sürekli evde ekran başında annenin az evvel getirdiği çay ve kekin sevinci ile meydana gelen hislerdir. ekran karşısında kara murat kesilir "lan şimci 3-5 kemalist olacaktı ağızlarına ağızlarına furacaktım" diye atarlanır. az sonra içeriden annesi seslenir "oğluşumm hadi fırına git 2 ekmek kap gel" diye. hop bono gondoroyor okmok olmoyo yoooo diye atarlanarak evden çıkar. kapıdan çıktığı anda o kara murat gider yerine yumurcak gelir. yolda gördüğü ve az önce tokatlamak istediği kemalist abilerine karşı "iyi günley abiy iyi günleyyy ihihi" şeklinde sevgi pıtırcığına dönüşüverir.
tavukla halvet olmayan horozların rüyasında atmaca skmesidir. anası babası uyuduktan sonra 31 çeken gavat beyanatı hep bunlar.
kardeşim sen kemalistleri kendiniz gibi vitaminsiz çöpşiş mi sandın?

senin gibi 4 çomarı turnike yaparaka tokatlayan kemalistler var haberin olsun. denk gelmediysen getiririz her türlü.

adres kurtuluş son durak.
veriyim çavuşu tokatla.
Bir aniden gelen beyinsiz tokatlama isteği değildir.
Sağ yanağını sol avucunun içne yatıracaksın. Sonra basacan şamarı basacan şamarı. Orgazm gibi.
"Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizindir." sadece biraz düşünün!
bir ibnenin ne gibi istekleri olabilir, sorunsalı.
Olsada tokatlasak.
Adamı çıktığı yere geri sokarlar yalnız dikkat etmek lazım...
1923'ten bu yana tokatlananların içindeki bastırılmış duygudur. ama ne yazık ki bastırılmış olarak kalacaktır.
işte buna hayır diyemem, tokat manyağı yapacan.
bi kemalist bulup tokat atılarak giderilebilecek istektir.
Gece aniden gelen istektir.

Şöyle ağız tadıyla 7 8 tane patlatılırdı şimdi.
Avuçta bir kaşıntıyla an itibariyle bastıran istek.

Böyle salya sümük ağlarken şamarı indirmenin tadı bir başka ağa.