bugün

hadi bu bir nebze de bad piggies nedir yahu?

ilk çıktığında bunu da sevmemiştim oyun satış rekoru kırdı, bad piggies'i de sevmiyorum büyük ihtimal o da satış rekoru kıracak. oyunlardan gerçekten anlamıyorum sanırım ben.
bir süre sonra can sıkan oyundur.

millet nasıl hastası oluyor anlamış değilim.

yenialdığım cep telin özelliklerini keşfederken farkettim, oynayayım deim, ilk anlarda zevkli geldi hatta en son kısım 15.bölümü geçemeyince 2-3 gün uğraştım sırfo bölümü geçmek oyunu bitirmek için, veen sonunda oyunu bitirdim, ama ötesi yok, hani yeni versiyonları çıkar mı? dedim çıkmadı, eh öyle olunca da aynı bölümleri tekrar tekrar geçmek ortalığı yıkmak çok can sıkıcı.

şimdi yüzüne bile bakmıyorum, o derece, ama millet hastası olmuş onu da anlayamadım.
görsel psikolojimi bozmaya başladı.
akşam akşam beni deli eden oyundur. sinirden çıldıracağım. bi de bağımlılık yapıyor. bölümü geçemezsem sıçtım!
Bir tür oyun.
acayip hit yapmış oyun.
bence bi fruit ninja, bir temple run değildir. kingdom rush oyunu bedava ise yüklenmeli, ücretli ise alınmalıdır. o kadar zevkli bir oyundur kendisi.
pc versiyonunu şu linkten indirebilirsiniz:
http://www.download-free-...es.com/pc/angry-birds.htm
tüm çeşitlerini online oynamak için:
http://www.angrybirdsoyna.com/
(bkz: angrybirdsoyna com)
bu arada şarj düşmanıdır. bi saatte kalmaz şarjın a.ına koyuyor.
(bkz: cute birds forest)
(bkz: angry birds halloween)
(bkz: angry birds robotlar)
görsel
görsel
Bad piggies oyununun çıkmasıyla değerini kaybeden oyundur. Bad piggies tavsiye edilir.
bilgisayar versiyonunda hedefe uçurulan mavi kuşa tıklayınca ekstra 2 kuşun çıktığı oyun.
bilgisayar versiyonunda hedefe uçurulan kuşa tıklayınca kuşların hızlandığı oyun.
eğlenceli oyundur.
sene başından beri bizi yeneceğini iddia ettikleri ş.l takımlarını siktikten sonra, onları köy takımı ilan eden taraftar gurubudur. halbuki bizim bildiğimiz tek köy takımı var.

(bkz: karıköyün ezikleri)
son star warslı olanı ios bilmemkaç istediği için indiremediğim oyundur.
favori oyunlarim arasindadir.
bir türlü ısınamadığım oyundur. oyunun yapımcılarının bir diğer eseri olan bad piggies açık ara öndedir gözümde.
iki tane yumurtaya sahip çıkamayan acizler.

eboue: özellikle o kırmızı olana uyuz oluyorum. hiç bir icraatı yok pezevengin.
kesinlikle bağımlılık yapan oyundur. bir başlayınca elden bırakılmaz. bazı bölümleri feci zordur ama güzeldir.
güncel Önemli Başlıklar