mp3 çalarlı buzdolabı yapan vestel ya da artık ürettiği her alete android koyma (fotoğraf makinesi vb.) gibi bir hamlesi olan samsung'dan beklediğim atak. Ha bu saçma sapan aleti hiç bir şekilde satın almam o ayrı. mesele arap yağı bol bulunca meselesine dönmeye başladı iyice.
(bkz :inovasyon)
androidini bilmemde ios işletimlisini çıkarırlarsa sırf pahalı diye alanlar çıkar eminim.
insanlar artık ne yapacağını şaşırdı yakında buda cıkar heralde ve ölene kadar hayatta neler görcez merak ediyorum neler icat edilcek.
içime doğmuş galiba samsung ciddi ciddi yapmış androidli buzdolabını vatana millete hayırlı olsun. http://phirinux.com/andro...-buzdolabi-samsung-t9000/ haber bir günlük.
her makine zaten bir processor içermektedir ve kendince bir işletimi vardır. android gibi açık kaynak bir işletim sistemiyle çalışacak makine kullanıcıya kolaylık sağlayabilir. sadece android değil çok farklı işletim sistemleriyle de makineler tasarlanabilir.
(bkz: her kuşu siktik leylek kaldı)
buzdolabıyla kapağı arasına gerilecek laztik ile sebze meyveleri vurarak angry birds misali bir oyun kurabilirsiniz.
kaliteli bir müzik sistemi yerleştirirlerse neden olmasın ayrıca flash tak öyle sallansınlı değilde buzdolabına müzik yüklense mesela kadınlar bayılırdı bence.
+anne dolabın kapağı açılmıyor?
-baban gece değişik yerlere girmiş, virüs bulaşmış olmalı.
+anne dolabın içinde çok şey var donuyor bu dolap.
.....................
(bkz: dolap çalışmayı durdurdu ve kapatılması gerekiyor)
su koyuyorum derken bir anda kendinizi subway surfer oynarken bulabileceğiniz buzdolabıdır. Ayrıca ısınma sorunu olmayacağından her daim tam performans çalışacaktır.
su koyuyorum derken bir anda kendinizi subway surfer oynarken bulabileceğiniz buzdolabıdır. Ayrıca ısınma sorunu olmayacağından her daim tam performans çalışacaktır.
şarji bitmesın diye mobil veri kapatılmalidir.