bugün

hatay/antakya da hürriyet caddesinde bulunan, yörenin en lezzetli yemeklerini, soğuk mezelerini bulabileceğiniz, çok lüks, nezih bir restaurant. lüks dendiğine bakılmasın efendim. fiyatlar gayet uygundur. ramazan ayında bile gündüzleri çok kalabalık olur.*
antakya da bulunan, türkiye nin en iyi on lokantası arasında gösterilen restauranttır bu.*yöresel yemekleri, mezeleri, ara sıcakları, kebapları tatlıları ile insanın kendini kaybetmesine sebebiyet verebilir, mekanda alkollü içeceklerin de olması ve fiyatların makullugu ayrıca bi güzellik. şef garson hasan ise her zamanki gibi güleryüzlü; hop, hıncal abi ye de baglarım.

ahanda internet adresi;

http://www.anadolurestaurant-haysim.com/
antakya'nın en kazık mekanlarından birisi olan yer. 3 kişi yemek yersiniz 150 tl gibi bir hesap gelir. 3 kişilik tepsi kebabı 3 içecek * bir adet ordövr tabagı ve salata. hesap 150 tl.
(bkz: kazık)
Antakyanın en meşhur, pahalı mekanı. Selam ederim mezeyi dayadılar şimdik(kıymalı içli köfte, zeytin kekik salatası, babagannuş vs) sonra ne olacak bilmiyorum. Antakya yemekleri şişiriyor daha öğle yemeğini sindiremedim. Geniş bir yer. Turistler de çokça gelir.