bugün

american pie yeni filmi..ve evet eski kadro..stiflerlı,jimli,finchli,kevinlı,ozlu,shermanlı beklnene american pastası filmi

http://www.imdb.com/title/tt1605630/
stifmaster'ın geri döndüğü film, serinin ilk filmlerindeki başarıyı yakalayacak gibi.

şu da fragmanı;

http://www.imdb.com/video/imdb/vi3984040217/
"pastanın en güzel dilimi son dilimidir" sloganına bakarsak efsanevi serinin sonu olacak film. 6 nisan'da vizyona girişiyle sinema salonuna akın ettirecektir.
şimdiden hem kendisini hem de müziklerini çok ama çok merak ettiğim film. neredeyse filmdeki karakterlerle yaşıt olduğumdan mıdır nedir çok duygulandım serinin yeni filminin vizyona girişine. onlarla birlikte yaşladım be *
fragmenı bile eski muzip günleri hatırlatan amerikan pastası serisinin son filmi.
6 nisanda sinemalarda diyor reklamda, son dilim en güzel olanıymış. görecez bakalım.
(bkz: genç liseliler mutlu)
karakterlerin artık antropoza girdiğinden kimseyle yatamamasını işleyeceğini düşündüğüm amerikan pastasının son dilimi.
belli bir kesimi çocukluğuna veya ergenliğine döndürecek film heyecanla bekliyoruz.
az önce izlediğim, çerezlik, eğlenceli film. izleyecek arkadaşlara tavsiyem ailecek gitmeyin, yeni evli çift yahut flört aşamasındaysanız gidebilirsiniz. film ortalara doğru durgunlaşmaya meğil etsede, asıl bomba sahneler sonlara saklanmış.

----spoiler içerir---

jim'in babasının, stifler ın annnesine, stifler' ın ise finch in annesini götürdüğü film.

----spoiler içerir---
merak ettiğim filmdir, en kısa zamanda gidip seni bilgilendireceğim sözlük.
efsana kadronun tekrar buluştuğu filmdir. izlenebilirliği yüksektir.
Film eğlenceli bildiğiniz amerikan pastası yani, kız arkadaşınızla gidilmesini tavsiye etmediğim film,, Etrafınızda 15-20 yaş arası 5'li 7'li grupta birleşmiş ve sinemaya gelmiş erkek grubu filmden çok şey beklemişler sanırım,, Onların beklediği kadar sahne yoktu belki ama ağızları! muhakkak sulanmıştır.. ilk filmden bu yana bütün serileri izlemiş biri aynı keyfi bu filmde de alacaktır.

--spoiler--
Stifler'ın misilleme olarak Finch'in annesini becerdiği sahne çok duygulandırmıştır!.. Ayrıca Jim Levenstein'ın babası da Stifler'ın annesini becermiştir..
--spoiler--
dün gidip baya güldüğümüz eğlenceli amerikan pastası filmi bu arada pasta git gide müstehcenleşiyor yanınızda gideceğiniz kişiye dikkat edin.
Ütopya.

edit: eksileyen pezevenge soruyorum, var mı ulan öyle high school?
bitmediniz gitti yanına koyım.
güzel ergenlik günlerimizin,lise dostluklarımızın zaman karşısında un ufak olduğunu yüzümüze vuran film..hele ki üniversite son sınıfa gelmişsin,lisedeki yediğin içtiğin ayrı gitmeyen elemanlarla iş,okul,araya giren mesafeler yüzünden buluşamayıp ya da kafaların değişmesi nedeniyle çok da buluşmak istemiyosan..
yanlış anlaşılmasın,bana göre american pie serisinin ilk filmiyle beraber en komik olanı..sinema salonunda resmen anıra anıra güldük yanımızda kız arkadaşlarımız olmasına rağmen.
hani herşey lisedeki gibi amaçsız salak salak gezip tozup arkadaşlarınla eğleneceğini sanırken,en azından bunu jim,oz,kevin,finch ve stifler'ın devam ettirdiğini düşünürken onların da hayat denen aslında "doğ,büyü,okula git,işe gir,evlen,çocuk doğur ve geber" rutinine bindirdigini görünce insan bi garipleşiyor yeav.
ya da bilmiyorum ben de cok karamsar olabiliri.cünkü filmi izledikten sonra oha bu herif ne sacmalamıs deme ihtimaliniz daha yüksek.
zaten bu kadar derin düsünmemek lazım ahah amerikan pastası'ndan dram yarattık yeminle.
süper bi tavsiyem var seriyi seviosanız yakın arkadaslarınızı görüsebiliosanız hala toplayın lise arkadaslarınızı gidin filme.
haa dip not : film bitti sanıp hemen cıkmayın sonunda güzel bi süprüz var ahaha

-spoylır gibi-

vicky ve kevin'ın durumudur içimi sızlatan.nasıl bu hale geldi lan bu hikaye
olm kev delirdin mi gossip girl izleyerek evlilik gecer mi?hem tara reid lan o the big lebowski'de oynadı ahaha
onlar büyüdü ve dünya kirlendi

-spoylır gibi-
Serinin ilk 3 filmini yakın zamanda beğenerek izlemiş, 4. filmi izleyip beğenmemiş ve bundan ötürü 5,6,7yi izlememiş biri olarak sinemada izledim son dilimi ve şunu söyleyebilirimki ilk 3 filmi beğenen herkes bu filmi izlemelidir. Gerçekten çok başarılı 90ların komedi anlayışının tadınıda tekrardan hissettim.

--spoiler--
Sherman'ın sherminator sahnesi enfes olmuş.
--spoiler--
öyle üst düzey müstehcenlik barındırmayan, geçmiş seriye göre fazla beklentiyle gidilmemesi gereken ağızda hoş bir tat bırakan film.

artık büyüyen ekip, çevresindeki gençlere ayak uyduramamakta. *
dwight stiffler'ın katılmasıyla 5. ve 6. film de eğlenceli olsa da bu seri 3. filmden sonra dibe gitmişti sürekli. 8. ve son filmle eskileri hatırlattılar. gerçek anlamda bütün takımı toplamış olmaları kesinlikle inanılmaz. tüm seriye bir saygı duruşu.
eski ateşi olmayan film.
harika olan film. bir devam filmi bu kadar güzel çekilebilirdi. izlerken kesinlikle çok eğleneceksiniz. eğer ilk filmden beri seriyi yıllardır izleyen biriyseniz bu film sizi kesinlikle duygu seline sokacak.

--spoiler--
şerminatörü görmek iyiydi. ve finch'in annesine hasta oldum. yi onu stiffler!.. bitiminde geçen eski resimler ise hüzünlendirdi gerçekten.
--spoiler--
stifmeister'ın sırtladığı film. önceki filmlerde hakkı yenmiş bir karakter olduğundan bu filmde hakkı teslim edilmiştir.

ağır spoiler içeren bir sahneden screen veriyorum; görsel
seriyi bilen biliyor zaten birşey söylemeye gerek yok. tara reid (vicky) güzelliğine güzellik katmış çok iyiydi..

--spoiler--

stifler'ın üstlerine su sıçratan gençlerden intikam almak için harekete geçtiği ve yüzünü sudan çıkarıp etrafı süzdüğü sahne harikaydı.

--spoiler--
serinin bu filminde ilk 3 filmediki karekterler görü dönüyorlarmış filme.Stifler'da öcünü alıyormuş.Eğlenceli bir film olmuştur umarım.
edit:şerminatörü tekrar görmek lazım