bugün

Narkozun etkisi geçip uyanınca olacaklardan korkutuğum için, haliyle ameliyattanda korkuyorum, zira ameliyattan uyanıpda narkoz etkisiyle iki gün hafıza problemi yaşayan arkadaşım mevcut.
Tam anestezi yapmasan önce o ışık vuran tavanı görünce kalbe bi ağrı girer. Orda nirvana yapar o korku. Sonra gözlerin kendiliğinden kapanir...
yaşadığım korkudur.

bazen kendimi o masaya yatıp narkozun etkisindeyken yavaş yavaş daldığımı doktorun bir ihmali ile o masadan kalkamayacağımı falan düşünüyorum..

şimdi her şey güllük gülistanlık da...
gün yaklaştıkça ne mok yiyeceğimi bilmiyorum.
olur da sözlüğe uzun süre giremezsem hakkınızı helal edin.
yaşadığım korku an itibariyle...

o kadar antidepresan antipsikotik ameliyat yaklaştıkça fayda etmez oluyor.

kapi az sonra açılacak ve doktor içeri girecek. konuşmak için. bu durum bile beni gerim gerim germeye yetiyor.

allah kimseyi böyle korkularla sınamasın.
özellikle sedyede son virajı alırken engellenemeyen korkudur. tabi erkekliğe bok sürdürmemek için çığlık atıp ağlamıyoruz ama o korku geliyor yani.

korku dediğim ya bayılttıktan sonra sikerlerse korkusu.
Gereksiz korkudur ameliyathaneye gidene kadar heyecan sonrası farkında olmadan uyuyorsunuz zaten.
Uyanınca da ağrı kesiciler falan yaranızı hissetmiyorsunuz bile.
Korkacağınız bir şey varsa o da sondadır ouwww.
Korkunun, ecele Faydası olmadığını, avaz avaz anlatan korkudur.
Korku morku olsa da, bam bam bam!
Sağlığa kavuşmak için, seve seve! Katlanılan durumdur.
iyileşince hatırlanmayandır.
Kesin bilgi, yayın!
Sonucta bayginsin ve tecavuz etseler haberiniz olmaz.
Sakin olmaya çalışarak ruhu ele geçirmesine izin verilmeyecek duygu. Sonuçta ameliyatın büyüklüğüne göre insanız kaygılanmakta haklıyız.

Hepsi narkoz verilene kadar uyuyorsun ve gerisini bilmiyorsun zaten. Uyanıp, uyanmayacağını da bilmeyeceksin.

Ameliyathanelerin o serinliği daha beter. Üşümemek için ay beni hemen uyutun oluyor insan. Küçük bi operasyon geçirmiştim oradan biliyorum. Yemin ederim insan çoraplarımı verin de giyeyim oluyor.

Ameliyat korkum yok ama ameliyatta çorapsızlık, bok gibi üşüme kaygım var.
güncel Önemli Başlıklar