bugün

bi' dolu entry girmiş fakat henüz yazar olamamış 5. nesil çaylak. acaba nedir, nedir?
soru sorabilmek için soru soran yazar.
pokemondur. kesin bi sonraki hali de ralyowelast gibim bişi olur pokedeskimde yok bilemiyorum.
son derece sempatik bir yazar. almancası bilem var üstelik.
(bkz: dur döneyim şöyle bi) * * *
kendisini uzun bir zaman göremedik ve de muhabbetinden mahrum kalmışızdır.
tanı(ş)maktan dolayı memnun olunandır. sözlüğe renk katar.
şahane bir komşu, beceriksiz bir ev sahibi ve daha niceleridir.
son günlerde kendini ukte doldurma işine vermiş 5. nesil alyowerlak, lütfen dudaklara dikkat yo derken ileri doğru süzülecek.
nickime hayran olduğunu belirtme inceliğinde benden önce bulunduğu için beni utandırmış arkadaşım *
klasik akrep. konuşmanın 2. dakikasında belli ediyor.* özelliklerine uygun olarak sivri dilli azcık amma eğlenceli insan.
geçmişi boş verdik, geleceğe bakıyoruz, boy boy çocuk filan, hatta hepsi aynı boy olsun dediğimiz de oldu.

eğlenceli insan, muhabbeti koyu, kendi sıcak, böyle tatlı mı tatlı bir şey.

(bkz: anlatılmaz yaşanır)
taa nerden nereye, ordan nereye, nereden sözlüğe, sözlükten zirveye, her yerde karşıma çıkmak zorunda mısın sen yahu?

defol çık git hayatımdan. * * *
özel sebeplerden kafa iznindedir. herkeze güneşli günler diler.
hava muhalefeti nedeniyle gitti yerden hasta olup dönmüş insan kişisi.

teşekkür.

aldığım bir aylık kafa iznini geri döndüğümde mağdur olmamam için kaldıran, user dostu modlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
gece gece ruhsuz bu bünyeyi mutlu etmiş kişi. mıncırdım yanaklarını!
ne zaman bir derdim olsa dinlersin, abla dediğimde hemen bakarsın, bir şey mi var lan? diye sorarsın..

şimdi yanında olma sırası bende..

her zaman yanındayım ne olursa olsun..
bi tanem, canım benim. en ufak bi derdimiz olduğu zaman peşimizden koşan derdimizi dinleyen arkadaş, dost.

yanındayız her zaman.
(bkz: #7306109)külotlu çorap uzmanı.
hanım'lığa terfi etmiş yazar.

ama benim çayımın 3 şekerli olduğunu asla unutmaz.

yakında kraliçe 784. elizabeth olarak karşımıza çıkarsa şaşırmayın ha.
World Of Warcraft'ta Shaman oynadığına kanaat getirdiğim, sevdiğim yazar.
severiz, sayarız. aslandır aslan.
Beni iltifata boğmuş güzel yürekli güzel bacım. Domtis yetiştirceğimiz günneri sabırsızlıklan beklerin gaari. Bi ömür gaari.
#8348721 numerolu entarisinde içime işlemiştir o güzel sözü....
kendisine o mahur beste çalar müjgan la ben ağlaşırız şarkısını hediye ettiğim yazar. neden böyle bir şarkı hediye ettiğimi öğleden sonra küçük bir basın toplantısıyla bizzat kendime açıklıycam. *********
(bkz: #8707734) evine bir kedi neyin alma vakti gelmiş yazar.