bugün

vasıfsız, gördüğüm en kalitesiz kaleci. fb'li değilim ama acilen bunun arkasına tekmeyi basıp kaleci arayışına girmeliler.
kendini kaleci sanan ama uzaktan akrabası bile olmayan kişi.
kaleci değildir. daha yer tutmayı bilmiyor.

uğurcan bile milli takımda tepki göstermişti bir keresinde, onun yerine altay seçildiği için. altay'ı as kaleci yapmadığı için şenol'a sövenler şimdi kendileri altay'a sövüyor.
iyi bir kalecidir ama fazla zeki değildir. o yüzden büyük maçlarda geleni geçeni içeri alıyor. yoksa refleksleri falan gayet iyi duracağı yeri ayarlayamıyor bir türlü..
--spoiler--
bence kızılmaması lazım bu çocuğa. feneri çok ipten almışlığı da var. dün de kritik kurtarışlara imza attı ama gollerde biraz şanssızdı.
--spoiler--
hangi maçta ipten almışlığı vardır ? merak ettim..
ayrıca o malum maçta hangi kritik kurtarışı yapmıştır ? vah vah bunu daha çok merak ettim doğrusu..
e bi zahmet 1-2 kurtarış yapsın mübarek !.. o kalede manken olarak mı duruyordu ?

bu dingil altay ile ilgili eleştirilen sadece bu maç ile ilgili değil ki, kaç sezondur oynuyor ? sadece yediği değil, yemediği maçlarda da pozisyon almayı bilmediği için eleştiriliyor.
Atakları gol yiyerek savuşturan kaleci.
Kaleye kova koysan daha etkili ne ipten almışlığı var.
e noldu daha birkaç maç önce milli takımda fener kalecisi oynasın diye demediğiniz yalan kalmamıştı.
her türlü basit golü yiyebilen kaleci.
genç bir futbolcu arkadaş ama genç yaşta büyük kulüplerde büyük sorumluluklar almanın bazı dezavantajları vardır. şu an topları tutamadığı için kariyerinde çok büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır.

for example: mahalledeki çocuklar bile altay kalecisiyle ben superman'im diyor.
kötü kaleci değil ama üst düzey kaleci hiç değil.

süper ligde oynar.

Altay giderse yerine navas gelecekmiş haberlerde öyle gördüm.
hala genç diyenler var 24 yaş çok da genç sayılmaz. 2-3 yıldır da oynuyor. gelişimi beklenen kadar olmadı.
Ersin, Uğurcan ve Altay ucude büyük takım kalecisi değil.
görsel
olmuyor altay...
fenerbahçemizle 4 yıllık sözleşme uzatmış dünyanın en iyi on kalecisinden biri.
Yıllık 5 milyon liraya koca fenerbahçe kalesini korumasına üzülür idim. Performansından bağımsız, Büyük takımlarda 5 milyon liraya as oyuncu olmak, asgari ücretle oynamak gibi mevcut piyasada, maalesef öyle.

Empati yapalım. Ben 5 milyon liraya kaleyi koruyorum, önümdekiler 1-2-3 milyon euro alıyor.

Bana ne lan, geçmem ben kaleye.

E fena zam almamış. Hayırlı olsun diyelim.
5 bin tl etmeyecek değerde bir şahsiyet !..
Karagümrük maçında topu sektirip hatalı gol yemiştir.
Fenerbahçe'nin şampiyon olamama sebeplerinden biridir.
hakeme itiraz ederken ısrarcı olması çok antipatik. dün akşam elinden top kaçırdığı pozisyona bile abratmıyorum 10 dakika durmaksızın itiraz etti.
Kova yaşar'ın veliahtı. Aa pardon yaşar abimizden özür dilerim.

Bu adam kova değil, altın bidon!

Kisacasi buyuk takim kalecisi degil. Sezon sonu ya gonderilmeli ya da kabul ederse yedek kaleci olarak kalmali

Kalede durdukca fener sampiyon falan olamaz.
kaleci değildir. defalarca yazdık. karşı karşıyada iyi olması şut kurtarmadaki ve yer tutmadaki eksiğini telafi etmiyor.
Dün yine kalemize gelen ilk ve tek topu içeri aldı. Adamların başka da pozisyonu olmadı zaten. 2-0 öndeyken değil de, maç 0-0'ken yeseydi o golü, beraberliği bile zor alabilirdik o moral ve motivasyon kaybından. Çok kötü bir kaleci. Leş ötesi. Hatta süper Ligi'n en kötü kalecilerinden biri. Çünkü geçen sene bizden puan ve puanlar alan Anadolu takımları, kalecileri sayesinde o puanları aldı bizden. Rakibin her kalecisi maçta devleşti. Biz ise altay'ın sikik sikik hatalarından verdik o puanları. Doğal olarak en kötü kalecilerden biridir. S.git artık bu takımdan. Bunu göndermeyen yönetimin de aq ben. Rüştü'den, volkan'dan kimlere kaldı kale.
e bunu biz iki üç sezon önce söyleyince linç yiyorduk?