bugün

19 mayıs'ın ankara dışında kutlanmama kararını durduran insan evladı.
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/20438889.asp
(bkz: danıştayın 19 mayıs gösteri yasağını durdurması)
atasının kendisine bayram hediye ettiği gençlerin örnek alması gereken kişi...
saygı ile eğiliyorum.
Hepimiz osura osura uyurken,o gitti bizim de hakkimizi aradi. Ve buldu da. Bi yandan seviniyorum ama bi yandan da utaniyorum kendimden. Ve utanc duygusu daha agir basiyo.
hayatında kaç defa 19 mayıs kutlaması izlediğini sormak gereken vatandaş.

mussolini döneminden kalma şovların modasının geçmiş olması gerçeğini kabullenmesi gerekmeyen kişi.

birilerinin maşası mı olmuş yoksa şov u yapıyor sormak lazımdır.
hırsızlık sadece maddi değeri olanı çalmak değil, manevi değeri olanı da çalmaktır. alper ayhan bize hediye edilen 19 mayıs'ı çalıp haksızlık yapanlara sessiz kalmayan binlerce kişiden birisidir. fakat bu kardeşimiz daha cesur davranıp işi mahkemeye götürmüştür. ona buradan tebrik ve teşekkürlerimizi sunmamaız gerekir.
Alper Ayhan, Atatürkçülüğün yeni umudu. Bir milli mücadele örneği. Lisede hiç abartmıyorum, iki ay Aydın Nazilli Stadyumunda geri zekalı gibi hangi renk tabelayı kaldıracağımızı öğrenmek için uğraşırken tek düşündüğümüz şey, derslerden kaytarmak için mi buradayız yoksa atamızı çok sevdiğimiz için miydi. işte Alper Ayhan bize Atatürkçülük bilincini yeniden aşılamak, bizi titretip kendimize döndürmek için gönderilmiştir. Führer ya da Duce kıskanacak durumdadır, o derece yani. Teşekkürler Alper. Türk Milleti adına sana selam duruyoruz. Konya'nın buna ihtiyacı vardı zaten. Vaybe Alper olmasa değerlerimizi, birinci vazifemizi filan unutmuştuk. Atam çok üşüyoruz.
19 mayıs diyince mussolini modeli ve artık sadece kuzey kore'de uygulanan militer şovları anlayanların ruhtan ve manevi değerlerden bahsederek komik olmasına vesile olan kişi. hem bu adamı alkışlayıp hem de o törneleri izlemeyene ne denildiğini buraya forum kuralları gereği yazmaıyorum.