bugün

az evvel bir videosunu facebookta gördüğüm furkan eğitim ve hizmet vakfına mensup şahıs.

videoyu izlerken gülmekten karın ağrısı yaptırmıştır.

bu da linki: http://www.facebook.com/p.../video.php?v=410555597275
türkiye'de kıvırmadan konuşabilen nadir hocalardandır.
olmayacak duaların amincileri için korku salan bir hocadır.alimdir doğru konuşur.
ilimli islama karsi olan adanali alimdir.
muzik hususunda der ki, "insan omrunu muzikle tuketemez."
"muzikle ugrasip takvali olan birini soyleyin" diyor.
adam hakli. ilindira ilindira ortada islam kalmadi. neye alistiysak "dogru"muz, "normal"imiz o oldu.
teknolojinin geliştiğinin kanıtı şahıs. bu adamı 2000 yıl önce dondurup bir mağaraya atmışlar. 2000 yıl sonra buzu çözülmüş önüne de bir tane mikrofon vermişler. gavurların yaptıklarını almayın kullanmayın der ama kendisini gavurların yaptığı kameralara kaydettirip, gavurların yaptığı mikrofonları çifter çifter dizer önüne.
şahsını tanımam fakat, internetten takip ettiğim kadarıyla türkiye'deki nadir aydın-alim'lerdendir.
pek nevi şahsına münhasır din adamı-uluslararası ilişkiler fahri doktoru. hemen her uluslararası konuda uzun uzun yorumlar yapıp sonuçlar çıkarıyor hepsinin ortak özelliği "bu işin arkasında amerika var amacı müslümanları bozmak".

ayrıca ilginç bir şahsiyet tayyip erdoğan'a, adnan oktar'a, fethullah gülen'e ve cübbeli ahmet'e sallıyor. özellikle tayyip erdoğan hakkında söylediklerini bir başkası dese çoktan hapisteydi. ilginç bir adam vesselam.
anadolu topraklarının görüp görebileceği en yobaz kişiliklerden biridir.

hazretleri "annenin sırtına bakmak haramdır" gibisinden bir şeyler gevelemiş, ilgili konuşma için; http://www.youtube.com/wa...&v=Oe7pP9T5ZpA#t=265s

şimdi sorsanız bu adama kuranı ezbere biliyordur! fakat kendisinin nur suresinin 31. ayetinden dahi haberi yok; http://www.diyanet.gov.tr...amp;I3.y=7&Ayet_No=31

ondan sonra vay efendim neden 28 şubat dönemini yaşadık... işte bunun gibi tipler yüzünden.
bir kere bu adam yalancının önde gideni. bir videosunda ben "ben bilgisayardan,internetten anlamam" diyor. kendisi üniversite mezunu biri. kurmuş olduğu vakfın internet sitesi var ve bu site vasıtasıyla videolarını insanlara ulaştırıyor. bu zamanda 6 yaşındaki çocuk internetten pepeenin videolarını izlerken bu sözde hocaefendinin bilgisayardan internetten anlamaması ne kadar mantıklıdır. kendisi islam'da intihar bombacısı olmak caizdir diye fetva verir. Aynı zamanda bir videosunda bu adama "28 şubat sürecinde birçok vakıf kapatılırken sizinki neden kapanmadı" diye soruyorlar. Bu adamda "28 şubat öncesi bir rüya gördüm. rüyamda deprem oluyordu. bütün binalar yıkılırken, benim bulunduğum bina sağlam kalıyordu" diyor. adam sallıyor, milletde bu herife inanıyor. mısır'da ne olduğu belirsiz bir okulda din eğitimi görmüş, gelmiş burda da milleti yalanlarıyla kandırmaya çalışıyor. eğer tüm videoları izlenirse daha ne berbat fetvalar verdiği çok net görülecektir. devlet gerçekten devletse rejim ve atatürk düşmanı olan, dini istismar ederek insanları kandırmaya, onların beyinlerini yıkamaya çalışan bu tarz herifleri yakalayıp bağımsız mahkemelerde yargılaması gereklidir.
kerkük ve musul'u kaptırmamıza neden olan ingiliz piyonu şeyh sait'in büyük bir islam alimi olduğunu ve aynı zamanda şehit olduğunu iddia eden, usame bin ladin'in terörist olup olmadığını bilmediğini iddia eden şahıs.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.