tarafımca onaylanmış bir tespittir.

içki verip seviştiğim 100 kıza sordum. '' bir anda gelişti, cazibene dayanamadık. '' dediler.

içki sadece erkekleri değil, kadın kısmınında çapını kaydırmaktadır. bir yavşamalar, yelkenleri rüzgara doğru açmalar... hoş değil kısacası.

taş kesilmiş hatun bile, 3 bardak şaraptan sonra sevişmekten başka birşey düşünmez. kaşı gözü ayrı oynar. önceden muhabbet bile etmiyorsa sizinle, o dakikadan sonra iş bile atar.

çoğu kız '' bende öyle bir durum yok '' diyor. halbuki o an bir şişe şarapla, bu kazmayla bile sevişirim fantezileri kuruyor.

uzun lafın kısası, her sevişmeden önce 2 bardak içki iyi gelir. tabi hatuna içirirsen...
(bkz: vajinismus için öneri)
alkol afrodizyak etki yaratmaz sadece cesaret verip bilinç altındaki bastırılmış isteklerin ortaya çıkmasına yardımcı olur.
sadece kızlara yaparmış ama.
hele ki sözlükteki kızlar için onu 10la çarp.
şehir efsanesidir. kadın zaten neler olacağını ölçmüş tartmış biçmiştir.
(bkz: parçala beni behçet)
asıl olan niyettir. insan niyet etmeye görsün; mutlaka bir bahane bulunur.

bu! ilaçlı gazoz mu olur, alkol mü olur, sarma tütüne katılmış esrar mı? kişinin paşa gönlüne kalmıştır.
alkol bilinen en güçlü uyarıcılardan biridir. Fazla alınması vücutta sarhoşluk etkisi yapsa da, içki içilen bir sabahın ertesinde erken kalkmanın nedenidir.
öyle bir etki yoktur efendim. çok deneyimli * arkadaşlarımızı tebrik ederim ama senle yatacak kız zaten o niyetle gelmiştir.
--spoiler--
50 ilk öpücükte bir sahne vardır. gecelik ilişkilerin ustası olan kahramanımız, kokteylerle hatunları moda falan sokar. ama bir akşam gönlünü başkasına kaptırmasından mütevellit, masadaki avına , alkolsüz bir şeyler içirir. fakat kadın psikolojik olarak alkolden etkilendiğini düşünerek elemana sarkar. of uzun oldu ya, anlayan anlamıştır, anlamayan da okumasaydı, bana ne.
--spoiler--
çok paranız yoksa alkol alamıyorsanız, keçiboynuzu alın. afrodizyağın kralı onda. gerçi keçiboynuzu yiyen bi kızla da sevişilmez lan. keçiboynuzu bu bea.

- aşkım içki var mı?

+ ne o kız sevişicez mi?

- ne alakası var ya?

+ heyecanlandım birden necla ya

- offf cezmi

+ hayallerime sıçtın valla.
afedersin arkadaşım fakat; zaten bir kız kendisiyle sevişme potansiyeli olan bir yabancıyla içiyorsa ki (her yabancı veya kanka ayağına yatan erkek içirdiği kızı sikme peşindedir) zaten kendisini sevişme moduna sokmuştur ve yapar. eğer kanka ayağına bir erkek arkadaşı ile içen sevgiliniz varsa hayır beklemeyin, sikişmiştir demiyorum fakat sikişmemiştir de demiyorum. eğer sizinle sevişmek için alkol alma ihtiyacı olan bir sevgiliniz var ise ondan da hayır beklemeyin çünkü o alkolden sonra normal bir insandan farkınız yoktur. bu gün sizinle yarın başkası ile... eğer sizinle sevişmek için alkol yerine enerji içeceği alan bir kız arkadaşınız varsa iyidir hoştur fakat tavsiye etmiyorum, bu seferde bol bol çişleri geliyor.
kadın sevişmek istiyorsa sevişir, alkolle ilgisi yoktur bu durumun.
Uyumazlarsa.
üzerlerindeki toplumsal baskıdan kurtulmak için bahane oluyor.

sarhoş olmak ya da olmuş numarası yapmak.