bugün

dünün yazar namzeti, bugünün sözlük neferi.

(bkz: hoş geldiniz)
bilecik'te okuduğunu düşündüğüm yazardır. zira fakülte ve myo'larıyla ilgili geniş bilgiye sahiptir.
(bkz: var mısın yok musun emin)
hani şu amerikalılar derler ya, laughed my ass off... bu yazar bana yaptırdı az önce bunu. (#5088080)

götümle bile gülemedim, bir insanın espri yeteneği ile zekası ancak bu kadar tutarlı olabilir.
(#5609488) aynı tezahuratın kopenhag ve monte carlo' da çifte kupa sonrası yapıldığını, galatasaray' ın avrupa' da ipe dizdiği takımları unutmuşa benzeyen yazar.

edit: (#5609649) zamanında galatasaray' ın avrupa başarılarını imrenerek izlemiş bir rakip takım fanatiği olması da muhtemeldir.
(bkz: #6379775)
çok güzel bir bayram yazısı yazmış helal olsun. anlayabilene tabi. oldukça da anlaşılır yazdıkları ama bu anlamamak zeka değil kan seviyesi ile ilgili olunca ısrarla anlamayanlara tokat bile az.
nice bayramlara kardeşim...
(bkz: #3662270) bu entrsinde hafif gülümsetmiş
(bkz: #3662347) bu entrsinde espri zekasını gözler önüne sermiş
(bkz: #3662504) bu entrsinde ise gülmekten yerlere yatırmıştır.
helal olsun yazar dedigin böyle olur.
kıbrıs rum kesimini yunanistan'ın bir adası sanan yazar.(#7439864)

azerbaycanıda bizim vilayet sanıyor sanırım. türklerin yaşadığı her yer türkiye olmadığı gibi rumların yaşadığı her yer de yunanistan değildir.

(bkz: Kıbrıs Cumhuriyeti)
entrysini okudugumda nickini alikula degil, katikula okudugum yazardır. bu da serbest cagrısımdan kutikulayı getirdi aklıma. bunun yanı sıra ali kul ismindeki leş bir liseyi hatırlattı bana.
#9318502 nolu entryde yazmış olduğu "kaynak:götüm" kendisini tiye alan bir mesajdır. zaman zaman bazı yazarlar "kaynak:götüm" şeklinde yazarak espiri yaparlar, işte başka bir örneği de buradadır: #9318496

(edit: savunma hakkımı kullandım sözlük)
(bkz: #10315585) gerçegin farkına varmış yazar. evet kardeş aynen böyle durum. kafamızı öyle bir yıkamışlar ki atatürk'le, gözümüz atatürk'ten başka bi'şey görmez olmuş.
#10395132 entry si ile beğenimi kazanmış, devamını en kısa zamanda dilediğim, takipçisi olduğum yazar.
(#10448171) bu adam bir dahi konuyu açıp yazmayı düşündüğüm herşeyi apaçık yazmış.Harikasın dostum
beşinci nesil yazaralardan. (bkz: makukula)
(bkz: #10511449) adam dibine kadar haklı beyler...
(bkz: #10395132) yobaz kelimesinin anlamını bilmeyen yazar. efenim yobaz sktiri boktan bir güne anlam yükleyip çicek böcük satanları neşelendirenlere denir. bu apaçık cahillik ve ahmaklıktır.
(#11892136) burada kendini tarif etmiş yazar. başka söze gerek yok!
(#12339447) tespitleri kuvvetli yazar efenim.
Evlenip barklanıp sözlükten uzaklaşmış yazar.
makukula nın akrabası olduğunu düşündüğüm yazar.

(bkz: ariza makukula)
(bkz: #14684231) güldürmüştür. özellikle diriliş kısmıyla çok güldürmüştür.
Bugün, Türk Milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günüdür. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, “Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur” sözlerinde ifadesini bulan bu zafer, aynı zamanda Mehmetçiğin vatan ve millet sevgisinin de ölümsüzlük anıtıdır. Milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmişlerdir. Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.
ve bu yazara sevgilerimi gönderiyorum.
#15273459 aykut kocaman'ının ikinci leşi oldu, bizim de bir vatandaşımız öldü. bununla övünen ve üstüne espriler yapan yazar.
(#18124301) numaralı entry si ile galatasara karşı ne kadar sıcak olduğu anlaşılmaktadır.
(#18249830) duygularıma tercüman olan yazar.