bugün

Sesi çok güzel olan güney afrikanın ıssız dağlarında yetişip yolu Avrupa'da önce Paris ve Amsterdam'a sonra Berlin'e düşen sokakta şarkı söyleyerken keşfedilip tedxberlin de onüç dakikalık performans gösterecek kadar ilerleyen küçük hanım.
She isimli şarkısı ve lou reed, jimmy hendrix coverları ile göz doldurmakta. küçücük bedeninde kocaman bi ses barındırıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=NPH9j0qVM3A
dün gece salon iksv'de verdiği konser ile salonda bulunan herkesin gönüllerini fethetmiş güzel kadındır. Ön grup olarak çıkan rass(tam emin değilim) ise mükemmel enerjileriyle ortamı çok güzel ısıttı. şahsen daha önce bu hanımefendiyi hiç dinlememiş ve sadece arkadaş önerisiyle konserde bulunan birisi olarak çok slow bir tarz bekliyordum fakat o kadar tatlı bir tarzı varmış ki... büyülendim. sesine çok hakim ve inanılmaz yetenekli bu hanımefendi bugün de salon iksv'de olacak. keşke işim gücüm olmasa da yine gidebilsem. indirimli bilet fiyatı 48 liradır. emin olun verdiğiniz bu kadar parayı hak eden başka bir konsere uzun zamandır gitmemişsinizdir.

canını yediğim konser sonunda herkesle konuşup fotoğraf bile çektiriyorum. yerim.

istanbul'a yine yolun düşürse yine seyircilerin arasında olacağım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar