bugün

görsel
şu an tam karşımda atatürk ve erdoğanın ne kadar benzediğini anlatan milletvekili. akıl fikir eyle yarabbim.
lakabı "kara çadırın, kara çocuğu" olan mersin milletvekili.
http://www.hurriyet.com.t...ndem/10423842.asp?gid=229

dokunulmazlık zırhına sahip olan bir adet akepe mersin milletvekilidir.
on numara da delikanlı(!) bir evlada sahiptir. bu evladını o denli delikanlı yetiştirmiştir ki çocukçaaz arabasıyla çarparak ölümüne sebep olduğu mazlum vatandaşı umursamayıp, direksiyonda babam vardı diyebilmektedir hapse girmemek için. eee o kadarı da normal çocuk bilkent öğrencisi imiş.
bu sayın milletimizin vekili de on numara delikanlıdır.
bu da öyle bir delikanlıdır ki züppe oğlunun arabası ile çarparak ölümüne sebep verdiği, kendisine o dokunulmazlık zırhını giydiren milletin bir ferdini, oğlu hapse girmesin, kendinin de nasılsa dokunulmazlığı var diye, "ben çarptım, direksiyonda ben vardım" diyebilme becerisi ve delikanlılığı göstermiştir.
allahtan olaya tanık olan jandarma başçavuş korkusuzca gördüklerini anlatarak olayın aydınlanmasını sağlamıştır.

buradan da sevgili moderasyona sesleniyorum, bu entrynin bundan sonraki bölümleri götümüze girebilir unsurlar içermeye meyillidir.

ulan sayın vekil ve züppe oğlu!
velev ki ben birine arabayla çarptım ve benim babam dedi ki oğlum değil ben çarptım. haklıdır, babadır, evladını korumak için gerekirse hayatından vazgeçebilir vazgeçmesine de. evlat bu kadar orospu çocuğu olabilir mi?
baba suçu üstlenecek evlat bu kadar hain olabilir mi. etekle dolaştırırlar lan bizim buralarda böylelerini.

bizim meclisimiz gazi meclistir,
kurtuluş savaşını kazanan her bireyi ayrı ayrı kahramanlıklar sergilemiş bir meclistir. sayın ali er'in de kahramanlık hikayesi bu olsa gerek...

sayın başbakanımızın bu olaya da el koyup milleti ezerek ölümüne sebep olan bir evlada sahip bu vekilimize de şaban dişli ve tingir mingir bey'e yaptığı gibi kapıyı göstermesini hatta kıçını tekmelemesini beklemekteyim...
bir de bizim gazete yazarı ali er vardır.*
adı ali olan erlere hitap şekli.
her şeye ragmen mersinden 3.sırada milletvekili adayı olmuş şahıs.bir mersinli olarak daha ne kadar kötü temsil edilebilecegimiz hakkında hiç bir fikrim bulunmamaktadır.
süfer kibar ve empatik milletvekili. o kadar ki arkadaşlarının silahını onların yerine taşıyıp, meclise sokmaya çalışıp engel olmak isteyen polisi aşağıdaki tümce ile 'terbiye' ediyor...
(bkz: gel benden al lan)