bugün

levent kırcanın ekibinden çok değerli bir tiyatrocu.. puşt adam rolleri ve ''hohhoohho'' diye gülüşü insanı çok eğlendirir..
istanbul'da anadolu yakası'nda ikamet eden bir vatandaş. entry'e konu olmasını sağlayan ayırıcı özelliği ise 2007 genel seçimlerinde bağımsız milletvekili adayı olması. diğer tüm bağımsız milletvekillerinden farkı ise türkiye genelinde en az oy almış olan aday olması! kendisinin bu seçimde almış olduğu oy sayısı 10! kendisinin ve siyasi dehasının değerinin anlaşılamadığını düşünüyor, kendisini göstermiş olduğu medeni cesaretten ötürü de tebrik ediyoruz. yarım yamalak bir demokrasimiz varsa bu ali abimiz ve onun gibilerin omuzlarında yükselmekte... bir dahaki seçimde sonunculuktan kurtulması dileğiyle... ailesi ve yakınlarının kendisine desteğini biz de ali bey kadar beklemekteyiz.
işte tiyatro böyle yapılır denilen usta tiyatrocu. yıllardır izlediğim olacak o kadarda onlarca karakteri başarıyla oynamıştır. her rolde kendisine yakışır.
süleyman demirelin kardeşidir.
türkiye'de çok yaygın bir isim soyisim birleşimi...
kemal sunal'ın yüz numaralı adam filminde trende oya aydoğan'ın karşısında oturan adamdı..
herkese renkli günler
olacak o kadar'in en yetenekli oyuncularindan. turk insaninin tipik ozelliklerini cok rahat ve samimi bir sekilde sahneye aktarma yetenegi vardir. ses tonu davudidir. onun oldugu skecleri ayrica begenmisimdir.
Bugün Rahmetli olduğu haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım.

Kederli ailesine baş sağlığı diler tüm sevenlerine sabır dilerim.
allah rahmet eylesin...
görsel
‘Olacak O Kadar’ skeçleriyle ünlenen sinema ve tiyatro oyuncu Ali Demirel (77) Muğla Marmaris’te ,ileri derece zatürre şikayetiyle kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.