bugün

Altın kelebek en iyi pop kadın şarkıcı kategorisinde ödül almıştır. Maalesef bir kaç yıl daha almaya devam edecek.
kurt cobain ve freddie mercury'nin mezarında ters dönmesine sebep olan şarkıcı kızımız.
hobi olarak sahte rakı içiyor herhalde.
görsel
zakk wylde'un gitariyla sen olsan bariyi calmaya calisan genc dimagimiz.

zakk babamiz, gizli gizli agliyor suan sirketinde.

edit: imla.
Kitlesini ve kendi davranışlarını sevmesem de. Müziğin insanları eğlendirmek amacını unutup daima kendini büyükmüş gibi gösterme çabalarına girdiği için gözüm de çöp kadar degeri yoktur. Ama yaptığı işe ve sanata saygım sonsuz.
Bir de savunmak için "daha çocuk o kız ya, sanhede ağlaması bu tarz hareketler yapması daha çocukluğundan, saçmalaması çok normal" diyenler var. Ne çocuğu ya? Hangi çocuk? Hangi alemde yaşıyoruz bizim çevre mi farklıydı bilmiyorum da 18 yaşında kızlar da erkekler de artık kazık kadar olmuş üniversiteye hazırlanan gayet normal ve olgun davranışlar sergileyen insanlar. Ben 18imde şu hareketi yapsam annem babam eve almazdı beni. Bu ne ağlıyor hiç kuul değilim ühühüüüü. 15 yaşında kardeşim bile böyle ergen değil. Tamamen ünlü şımarıklığı.

Saçma bir ödül töreninin saçma ödülünü almış şarkıcı.
amerikada küçük yaşta ünlü edilen tipler var. ilüminati, beyin yıkama, erayvılz falan tarzı şeyler yazdığınızda karşınıza çıkan klişe şeyler. britni sipiırzın hamileyken "off çok yedi galiba" diyerek karnını gösterdiği, hamile olduğunun gerçekten farkında olmadığı kayıtlar falan.

ne yalan söyleyeyim aleyna'da da böyle bir şey görüyorum. o pembe flamingolu klipler, şeytan taçları falan bunlar marjinal bir tarz yaratmak için değil bence. meşhur olduğu yaştan şu ana kadar olup bitenlere baktığınızda ben gerip bir durum görüyorum.

konuşmasını da tam dinlemedim aslında ama dilerim yitip gitmez bu şöhret dünyasında.
27'ler kulübünün yeni üyesi.

görsel
(bkz: arabesk şarkıcısı)
türk halkının hakettiği gibi stardır. Oğlum millet ne ki starı da düzgün olsun.
güzel desen değil, seksi desen değil. anlamadımki ben bunu.

görsel
Aylar öncesinden geleceği görmüş

görsel
popüler kültürün son çıkardığıdır. yakında eski yaşantısına dönmesi dileğiyle...
tokmakçısı iyi tokmaklayamıyor herhalde.
Zekâ sorunu var sanırım.
sesi güzel olan genç sanatçıdır. Neden bu kadar küçük düşürülmeye çalışılıyor anlamadım. Yazık yapmayın.
aleyna demek üzerine demek. demek ki bunca insan bu yüzden bu kızın üzerine üzerine gidiyor.

ismini değiştir, döndü koy, herkes etrafında fır dönsün.
Sesine lafım olmadığı şarkıcıdır. Lakin diğer her şeyi berbat. Evet. Bir insan nasıl hem konuşmayı bilmeyen, egolu, aptal birisi olabilir.. Geçen Altın Kelebek ödülü'nde açıklamasını izlediğimden beri daha çok kötü geldi gözüme.
sıkma tatlı canını okşa patlıcanını aleyna.

insanlar kahpe, vatan haini, vicdansız, ikircikli, fitne fesat peşinde. arkandayız, devam...
Eroin mi kullanıyor napıyor lan bu? Daha bu yasta göz altları mosmor yuzü çökmüş.
altın kelebek ödül töreninde gördüm ki
bu kızın cidden bir tedaviye ihtiyacı var..

şizofren muptezelin teki olmuş amk..
Henüz 18 yaşında, bu yüzden egosunu hiç de garip karşılamıyorum.

Her dişi bireyde seksapel aramanız da dev bir yokluk belirtisi uyandırayım. Azıcık insan içine karışın, iyi gelir.
ii dedin qıral

görsel
Ne kadar bir tarafımızı yırtsakta asına bu kadar sözlükte entry girildiğine ve hala girilmeye devam ettiğine göre önemli bir şahsiyettir...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar