bugün

A clockwork orange filminin anti-kahramanı. Nam-ı diğer "655321".
yeni bir 8. nesil yazar. hoşgelmiş.
neo nazilerin üstün ırk aşkı içini sarmış; türkçü, milliyetçi, kafatasçı yazar.

(#11973356)
(bkz: #11973385) fena bir ayar yemiş inşallah silmez ayrıca buna inci sözlükte @2 s... diyorlar biliyorsunuzdur umarım.
kürtçüler tarafından ayar yediği düşünülen, saf ırkın sadece köpeklerde olduğunu düşünenlere kahkahalarla gülen yazardır.
Ayrıca... Kürt olmaktansa köpek olmayı yeğler...
(bkz: öptüm)
beethoven hayranıdır (a clockwork orange).
(bkz: #11973573)

faşist.
trollere atlayan aptalları sazan gibi avlayan kişidir veya kişiler avlanmak istediği gibi avlanmaktadır. E ne de olsa trollün birine ayar vermek kolaydır Türk düşmanlığı yapmak istediğinde ama gerçek bir Türk'e ayar vermek zordur.
(#12015167) her yerinden öpüyorum rüştü.
(bkz: #12015200) 17 yaşımdan küçük oldugumu düşünmüş. sanırım zall olma ihtimali çok yüksek nerden bildi çocuk benim 17'den küçük oldugumu broo yegen tam 15 yaşındayım. arkadaşlara 16'a bastım diyorum napiyim.
yaş olayı doğruysa götü kurtarmış yazardır.
(bkz: önümüzdeki maçlara bakıcaz)
filmde malcolm mcdowell tarafından canlandırılmıştır.
hakkında herhangi bir cezai işlem yapılmamalıdır. çoluk çocugu karanlıga sevk etmeyin bırakın yazsınlar ne alıp veremediginiz var. sanki silik olunca düşünceleri degişecek mi bunların. gelsinler abilerinin yanında yazsınlar ki gerçegin ve dogrunun ne oldugunu ögrensinler. daha çocuk bunlar elbet zamanla dogruyu ögrenecekler.
uludağ sözlük 2. sulh mahkemesi'ne sevkedilmiş yazardır.
ordan cezası belli olmadan silivri'ye...
ulan siz ortalığın amına koyuyorsunuz silinmiyorsunuz da biz mi silineceğiz ?
a clockwork orange filmindeki anarşist karakterdir.
Ayrıca yazılarını zevkle okuduğum nesildaştır.
çaylaklığının uzun sürmemesi dileğiyle.
alfred hitchkokvari başlıklar açan yazar. ödümüz patlamakta efendim.
sözlüğü korku filmine çevirmiş yazar. o değil, bu arkadaşın her başlığından sonra online yazar sayısı 50'şer 50'şer azalıyor. daha demin 400'lerdeydi lan, nasıl 200'lere düştü?
horror morror yazan uuser. yeni bir akım yaratmaya çalışıyor sanırım.
akşamları sözlüğe girmeden önce yürek yemesini tavsiye ettiğimiz yazardır.
gece gece içine stephen king kaçmış yazar.
Omlar nasıl başlıklar lan...
an itibariyle pc başında uyumayan ergenlere korku dolu dakikalar yaşatmakta olan yazar.
(#12288684)
(#12288684)
bir araya geldiğimiz takdirde seri katilleri kovalayan iyi insanları anlatan bir eseri rahatlıkla vereceğimizi düşündüğüm yazar.
klinik deneylerle onaylanmış ruh hastası.
korku hikayeleri ile biz garip sözlükçüleri korkutmayı amaçlayan yazardır.
sadist olma ihtimali yüksek yazar.
mazoşist de olabilir.
güncel Önemli Başlıklar