çiğnediği sakızlar birleştirilince burdan aya üç defa gidilip gelineceği iddia edilen manu'nun efsane teknik direktörü.
teknik bilgisi hiçbir şekilde tartışmak haddime değil kuşkusuz da bu sezon man utd'nin en parlak adamı nani kenarda otururken antonio valencia denen tinerciye 90 dakika boyunca nasıl sabrettiğini bir açıklasın bana. hayır üstadım sonra azer bülbül gibi, morfin bağımlısı gibi ellerin titriyor, e titrer tabi...
kendisinden cesur bir oyun ve önde basan bir manchester united beklediğimiz ancak beklentilerimizi boşa çıkartmış olan teknik direktör.

(bkz: 28 mayıs 2011 manchester united fc barcelona maçı)
bu gün ağzındaki sakızın a. koyduğunu görmeyen kalmadı.
falım çiğnemediğine emin olduğum sör, teknik adam. şahsen falım'a yirmi dakika dayanabiliyorum ben, çenem yerinden çıkacakmış gibi oluyor. imkanı yok yıllardır öyle bir sakız çiğnemesine.

edit: ulan bir daha düşündüm de yirmi küsür sene çok önemli bir takımda teknik direktörlük yapmış, sir ünvanına sahip bir adam hakkında yorum yapıyorum, bahsettiğim tek şey çiğnediği sakız. tuu bana.)
Alex Ferguson: "Oyunu geride kabullenip Xavi ve Messi'nin ecelleriyle ölmelerini bekledik, ama olmadı..." zaytung .
sakızla cebelleş olan barça tarafından ebesine konulan teknik adamdır.
konusundan bir sonraki başlık başarı olduğu için her şey açıktır. yıllarını m.u ya vermiş efsane olmuştur
bir final kaybetmeyle teknik direktörlük bırakılsaydı her sezon bir büyük takım teknik direktörünü değiştirirdi diye sorgulatan efsane hoca.
ağzından sakız düşmeyen adam.
premier lig'in tadı tuzudur.
finalde yakasında kırmızı bir çiçek vardı lan bu adamın. biriyle mi buluşacaktı anlamadım ki.
rooney gibi bir futbol azmanını oynattığı için kötülenen teknik direktördür.
sir ünvanına sahip iskoç teknik adam.
istikrarın, tecrübenin, yeteneğin ve sezgilerin ayrıca da cikletin bir bedendeki hâlidir.
ingilizlere futbol öğreten ''sir'' ünvanlı teknik adamdır. zamanında kendisine sorulan soruya verdiği cevap dahicedir.
(bkz: david beckham)'ın real madrid'e transferinde eşi victoria beckham'ın büyük rol oynadığı herkes tarafından bilinir.

-size bir silah ve bir kurşun verilse (bkz: victoria beckham)'ı mı yoksa (bkz: arsene wenger)'ı mı vurursunuz ?
- bir kurşun daha alamaz mıyım ?
ahmet çakar'ın ''alex ferguson'un 24 yıldır manchester united menajeri olması sapıklıktır'' yorumlarına konu olmuş kimse.
adam manu nun başına geldiğinde van der sar profesyonel olmamıştı adam emekli oldu ferguson hala olamadı.
Türkiye'de olsaydı, "ağzında sakızı şişirip şişirip arsız arsız patlatıyor" eşliğinde adamı eleştirir, 3 ayda başını yerdik.
kupa canavarı.
tarihte az rastlanan insanlardan biridir. yıllıarca bir takımın başında kalmak o kadar kolay değildir. fergusun böyle birşeyi gerçekleştirmiştir. on değil yirmi beş yıldır aynı takımın başında ve başarılı bir şekilde ilerlemektedir. galiba ece onu takımının başında yakalayacak. azmin tutkunun ve fedakarlığın simgesidir.
manchester utd'la sayısız şampiyonluk kazanmış, yaşlı kurt.
konu istikrardan açılacaksa guy roux'nın yanında lafı olmaz.
Adam hakkında tek merak ettiğim şey hangi marka sakız çiğnediğidir.
Manchester United'da 25. yılını dolduran Alex Ferguson'un görev süresi boyunca FB, GS ve BJK 70 kez teknik direktör değiştirmiş.