1. 1.
    düsmanimin basina gelsin istemem.. o derece.
    1 -51 ... atkim teni teviyorum
  2. 2.
    sizin evlerinizden tek farkı hacı yağı kokusu yoktur. Onun dışında içtenlik ve samimiyetle yediklerine ortak ederler merak etmeyin.

(bkz: insan olun lan azıcık)
    ayrıca (bkz: insan olmak) bu başlıkları okuman gerek delikanlı. Zira ihtiyacın var.
    Bir insana sadece insan olduğu için bakabilmeyi ve hoşgörüyü de o insanlardan öğrenebilirsin.

alevi birinin evine gitmek
    17 -3 ... veritas omnia vincit
  3. 2.
    Çok sık yaptığım bir olay, Kardeşim gibidir. benim alevilerle ilgili bir sıkıntım olmadığı gibi, onunda mezhepleri kabul etmeyenlerle bir sıkıntısı yok, o yüzden gayet iyi anlaşıyoruz.
    8 ... sage mode
  4. 3.
    Hiç bir sıkıntı yoktur. Çok misafirperverlerdir. Saygılı ve içtenlerdir.
    ... endoplazmikredigulum
  5. 4.
    ilk gittiğimde Bunun gibiler yüzünden kutsal bir eve gidiyormuş gibi hissediyordum. Eve girdik işte ben sağa sola bakıyorum normal ev amk.

Koltuklar falan var, odalar var kasmayın.
    5 ... n dakota
  6. 5.
    sen gelme zaten, tüylerinle kim uğraşacak.
    4 ... di anforgivin
  7. 6.
    mal mısınız yahu.
    3 ... icerdeki koltuk
  8. 7.
    Paralı trollerin milleti birbirine düşürmek için açtığı başlıktır.

Gidip sahiplerinizi ısırın lan haysiyetsizler.
    6 ... otisabim
  9. 8.
    alevi ile ateist kelimelerini karıştıran bir ülkede yaşıyoruz. insan olduktan sonra din, dil, ırkın önemi yoktur. Irkçılık yapılmaması gerekiyor.
    3 ... davulun sesi uzaktan hosgelir
  10. 9.
    aleviler genellikle yoksuldur ama ikramda kusur etmezler evleri de çok temizdir.

genellikle tokat-çorum bölgesinin yemekleri ağırlıklıdır.
    çayı çok severler ,toprağa gömme boğma rakı ikram ederler, tadına doyulmaz.

köylerde eski usul hala yer sofrası kurulur ..hatırladığım kadarı ile tavuklu pilavi güzel yaparlar.

sağ olsunlar.

birde bizim dincileri dinleyelim ;, "Ben odaya gelen kadın ya da erkekleri cinsel organımı öptürerek badelerim. Bunun dışında da isterlerse erkeklerle de kadınlarla da ters ya da normal yolla ilişkiye girerim.(tc. adalet bakanlığı mahkeme kaydından )

alevi evinden sağlam ve mutlu çıkarsınız ama bizim hocaların evinden götü kaybedip çıkmak sıradan iş oldu. alan memnun veren memnun.
    3 -1 ... baris hemen simdi