bugün

Geçen sene 2014 sonbahar döneminde girdiğim, hiç çalışmadan uykulu gözlerle 76 puan aldığım sınavdır.
Mat sorularınız, çözülür.
Bu günlerde başvuruları olan, sırf fantazi olsun diye girmeyi düşündüğüm sınav. Yüksek lisans için para lazım. Ben daha yeni mezun oldum. Beş parasız ve babaya yüklenerek bi de yüksek yapmanın bi anlamı yok.

Niye anlattıysam.
Bu gün bu sınava giren herkese bol şans.
kolay ancak zaman israfı sorulara sahip bir sınav olacaktır. diğerleri gibi.

başarılar efenim.
3 haftadir aciklanmasini bekledigim her ne isse tirim tirim bekleten ama hala aciklanmayan sinav.sanki 90 alacaz hos ama 80de iyidir.bi yurtdisi programi istiyorus yani fenami?
2011de 91 almıştım sözelden hiç unutmam.
Hala açıklanmayan sınav. Hatalı sorular olduğu, bu nedenle açıklanmadığı söylentileri var.
Açıklanmıştır.

https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=2999
Mutlu etmiş olan sınav sonucudur. ilk girişinde 71.8 alan bu bünye ikinci girişinde 84.7 alarak havalara uçmuştur.
Bir 90 değil tabi ki ama olsun. Bu kulvarda yoluna devam eden arkadaşlara başarılar dilerim.
oğlum bırakın bu mastır hastır işlerini de bir an önce hayata atılın, ailenizi kurun, boş işler bunlar.

Hiç kimse size mastır yaptın diye fazladan maaş vermeyecek. ileride anlayacaksınız bu sözlerimin doğruluğunu, erkeklerin zaten askerlikte kaybettikleri süre de var, bırakın bu boş-beleş işleri de para kazanmaya başlayın, ailenize yük olmayı kesin...
arkadaşlar yanlış anlamayın ama sonucumu açıklamam gerek. 90.5 aldım sıralamam 467. yüksek lisans başvuruları sıralamaya göre mi yapılıyor puana göre mi. puana göreyse bu zor bi sınavdı yetiştiremedi kimse. ileride kolay sorduklarında haksızlık olmayacak mı?ayrıca matematik ve fizik yüksek lisansı için şartlar nelerdir. özelden yeşillendirirseniz sevinirim.
ayrıca geç açıklanan ve can sıkan bir sınav diyerek kurallarada uymaya çalışayım.
herkese hayırlı olsun.
düzeltme : ilk önce bu entariyi eksileyen ibnetoru sonra bu entryi okuyup cevap vermeyen gibişleri selamlıyorum. olum artislik olsun diye mi yazdık amk. bu başlıkta güzelleme yazmamı mı bekliyorsunuz amklar. bi kişi bile mesaj atmadı ya lan.