bugün

sezon finali yapamayan dizilerde olur.
şimdi şu var! eğer ilişkiniz uzun süreli bir ilişkiyse 2 yıl 5 yıl vs. ve bu zaman içinde sadece bir kere olmuşsa affedilir lakin eğer daha cicim aylarında aldatılmışsanız yol verin gülün geçin, hiç çaktırmayın kötü olduğunuzu kudursun bu beni hiç iplememiş diye. 2 yıl 5 yıl vs. uzun süreli ilişki yaşayanlar affettikten sonra tekrar aldatılmışsanız suç sizde.
bir arkadaşa bakıp çıkmıştır.
Ben bir bakıp geleyim daha iyisini bulamazsam geri gelirim diye düşünen tip
işte bunlar hep ahtapot beyin.
(bkz: siktir git)
birine bakıp çıkmış olan sevgilidir.
"defoooooooooooooollllllllllll" diye bağırılası sevgilidir. sineye çekilemeyecek kadar mühim olaydır. (bkz: büyük konuşmak)
Allahın cezası adam.
''kürkçümüyüm la ben'' denilesi sevgilidir .
Geri geldiyse gel deyin basar gönderirsiniz her şey aşk değil sonuçta.
kaldığı yerden değil de; kandığı yerden devam edebilecek olanları kafalaması mümkün olan kızdır.
babayı alan sevgilir.*
Öyle erkekler olmaz olsun.
koca bir hassiktir len le karşılanması gereken eski sevgilidir.
pompağ kölesi yapılmayı hak eden sevgilidir.

"sana ihtiyacım var" yaz, gönder, gelsin, bas, gönder, gitsin.

nagada basit bi formül.
erkektir. şöyle içten gelen sağlam bir "siktir" lafını hakeden sevgilidir. ama olmaz öyle. kolay değil böyle şeyler. kadınların duyguları saf olduğu için çoğu zaman kabul edilen sevgilidir. yine aldatır.
salak ve gurursuz insanlar tarafından tekrar kabul edilen sevgilidir. eeee tabi hal böyle olunca baktı ki karşısındaki salak, tekrar tekrar ve tekrar aldatır.
çivili odunla karşılanıp alnının çatısına vurulası hıyarto sevgilidir.
yüzü eşek derisi kadar kalındır.
dersini almaya gelmiştir. geri çevirmeyin, günahtır. * *
kürkçü dükkanına gelmiş sevgilidir. aynı boku bir daha yer mi bilinmez ama açtğı yaranın kapanması epey zaman alır.
hala sevildiğini bilen sevgilidir.
yüzsüzlüğün dibidir.
(bkz: iliklerinde aşkı hisseden bir kadın aldatılırsa/#16136767)