bugün

Videonun sonundaki "çekirdeği de al la" sözü yardırmıştır. Olum ne manyaksınız la adamlar çekirdek kola eşliğinde dayak atıyorlar.
allah ıslah etsin bunları.
kızın beyinsiz bir gerizekalı olması gerçeğini bir yana bırakıyorum. ben olsam ben de döverim o kadar gerizekalı.

ama böyle erkeklerin sikini kesip boğazlarını da kesip sikini o yarığa sokup sokak direğine boynundam astıktan sonra vücudunda dart oynayacak, kafasına oni maskesi giydirecek, kollarına kuş tüyü bağlayacak, derisini kısım kısım soyacak, vücudunda av tüfeği talimi yapacak, omurgasını kanalizasyon kapağına zafer bayrağı olarak dikecek ve basına haber verdikten sonra ortamdan tüyeceksin.
her zamanki gibi kadın faşizmine maruz kaldığımız videodur. Oğlan aldatılmış, kızı kepaze ederek biraz egosunu tatmin edecek. buna ihtiyacı var. karı milleti aldatılınca dünya yıkılırken şu barzonun sırf şivesi tipi sınıfı bozuk diye yargılanması çok saçma.
aldatan kiz bakireymis.yani hala namuslu olmasaydida namus bacak arasinda aranmazdi zaten.asdfhsjsj
apaçi göremediğimiz video.
adam psikolojik harp taktiği uyguluyor, direk bamgüm döverdi çoğu kişi, bu ise gayet rahat relax biçimde madara ediyor.
4-5 kişiyle aldatılmış olmasına rağmen sinirli değil, bağırmıyor çağırmıyor, şiddet yok.
iyi yani , apaçi falan değil lan bu.
Amaan siktiredin size bir sey olmasin. Oyle gote boyle yarak afedersiniz. O cocuga takilacak kadar kiz okuzse yapilani hakediyor. En basinda yapmayacaktin rabia. Ha sen de ayri bir orospuymussun o ayri. 10 degil 4-5 diyecek kadar rahatsin be kadin. Dua et vurmadi. O cocugun ici sogudu mu sogudu, yontem yanlis sadece. Git de anasina babasina senin kizin boyle boyle diye.
Belkide hayatımda ilk ve son defa bi kekoya hak vericem ama çocuk haklı amk ya benide 5 kişiyle aldatsalar öldürürüm amk yine az bile yapmış.
--spoiler--
10 kişi değil 3 4 5 kişi.
--spoiler--
Ne olursa olsun yaptıkları cok büyük yanlış.
Ahlaksız Kendini bi yarrak sanan kürt piçeldi. Net.
Öncelikle piçtir.

Şimdi efendim etrafınıza biraz baktığınızda böyle genç kızların yanında hep böyle Apaçi tipler oluyor. Yani nasıl kişiler oldukları 1 km'den belli böyle erkeklerin.
Kızın suçu var. Kuşkusuz var. Üzüldüm mü Hayır. Sevindim mi biraz.

Ulan siz kadınlar ne kadar tutarsız varlıklarsiniz lan hele yorumları okuyunca kızın suçsuz olduğunu söyleyen ilgi orospusu erkeklerin de tutarsız olduğu ve yalaka olduğu belli.

Kameraya çeken orospu çocuğunun gülmesi beni delirtti.

Ayrıca kızın giydiği tayttan da ne mal olduğu belli.

Müstehak olmuş yani.

Ama bu o Apaçilerin orospu çocuğu olduğunu değiştirmez.
çocuğa acınası durum. yanlış kızlara güvenmeyiniz efendim. bir yola çıkıyorsanız, yoldaşınızı iyi seçmelisiniz.
hepsini anladımda diğer çocuk diğer kızı niye dövdü lan. onun ne suçu var. boynuzlu apaçiden farklı bir davranış beklemiyorum ama mavili çocuk nasıl bir şerefsizdir tekme tokat dalıyor kıza.

şaka maka bunlar çocuk sayılır bizim yanımızda. bu yaşta 3-4-5 kişi sevgilisini aldatan nesilin ileride nasıl olacağını düşünmek bile kötü lan*.
hasan'ın kesinlikle haklı olduğu videodur. kız bir de söylüyor üç dört kişiyle aldattım diye, hasan'ın iki tokat vurması normaldir, ama o mavi montlunun yaptığı şerefsizliktir. yok kıza vurulmazmış falan geçin bunları. ulan bir iki kişiyle aldatsa bir nebze yine de hasan bildiğin lucifer olmuş, itin götüne sokulmuş.
Top çevirme dansıyla herşeyi unutacaktır.
insan kalitesi 0 ın altında amına koyim.
sevgilisini o kadar olmasa da (!) 4 5 kişiyle aldatan kezbanla tipine soktuğum meymenetsiz apaçileri.. yurdumdan insan manzaraları..
yazar burada hangi tarafı tutacağını şaşırıyor.
dayağın perde arkasını anlatmıştır*

görsel
Kendi seviyesinde ve kalitesinde (!) olsa da karşısındakine öküzlük etmiş kızılderilidir.
Elbet süvari birlikleri mahkemeye çıkaracaklardır onu.
o cocuga laf atanlar varya hepinizin .. anladiniz siz orasini. hayir anlamadim diyeniniz varsa gelsin inboxa. buyur.
ulan hassiyetsizler sizin asik olup sevdiginiz kiz gidicek size 4-5 boynuzu kokluyecek. ee. susup donup arkanizi gidicek misiniz lan? bu kadar mi genissiniz olm siz.
aldatmaya çekirdekli kutlama partisi düzenlerken kendisini rezil etmiş ergendir. sanki nikahlı eşi onu aldatmış!

inanılır gibi değil siz erkekler değilmiydiniz sevgilisi varken başka kızlara yazan bunla gurur duyan? öyle ise kadınlada gurur duyun. duyulmuyor değilmi?

geleim aldatmayı bile aşan boyutuna özgür bir insanı alıp sırf flört döneminde beni aldattı diye zulm edemezsiniz öyle olsa türkiyede erkek kalmazdı rezil edilmedik .

sütçü hikayesi vardır biryerlerden dinlemiştim nerden hatırlamıyorum.

fakir bir adam varmış helal para kazanmak istemiş bir kaç inek almış bir köye yerleşmiş.
"süt satıp para kazanacak ama sütü satılmamış"! git gide fakirleşmiş
bir gün süte nasıl olduysa su karışmış o gün sütü satılmış, adamda suyu katmaya devam etmiş.
gel zaman git zaman zengin olmuş. kendini rahatsız hissetmiş gidip devrin bir alimine sormuş
devrin alimi ona senin helal sütünü alacak helal para kimsede yoktu demiş!

toplumun önce kendisi kadınına insanına eşit davranmalı sonra kadınından bu eşitliği beklemeli.
kızımız elbette yalnış yapmıştır ama dönün bir kendinize bakın .
Bir kimse cikip cocuga kufretmemis. Turkiye nereye gidiyor.
kız tarafı kaşardır, erkek tarafı hıyardır, birbirlerinin bulmuşlar işte.
kızlara değil de bunu izleyecek olan babasına abisine üzüldüm. siz bu kızların babası veya abisi olsanız ne yapardınız? sikmezmiydiniz bu orospu çocuklarının anasını. amına kodumun evlatları.
bu apaçilere destek verin verinde sonra kadına şiddet %10000 artsın yok hayallerini yıkmışta 5 kişiyle aldatmışta kardeşim bugün aldattı diye parkın ortasında dayak atan yarında mahallenin ortasında pompalı tüfekle vuruyor işte olay bu kadar basit.kız aldatarak haksız ama çocuk onu bu hale getirerek ondan kat ve kat daha haksız. umarım devletimiz el atarda bu şerefsizlerde hakettiğini bulur.