bugün

videodaki dramı ruh hallerindeki dengesizliği ıkı boku püsürü geçtim, en sonda çekirdeği de al hasan diye bir cümle duydum. çekirdek önemli şey. evet.
16 yaşındaki kızın aldatmasından nolur aklımın almadığı olay.
En fazla elele tutuşmuştur veya netten yazışmıştır.
Yine de apaçilerin kızları öyle dövmeye yoktur, o yaşta kız arkadaşını öyle döven evlenince karısını tüfekle vurur.
Apaçileri destekleyerek aslında kadına şiddeti normal bişeymiş gibi gösteriyoruz.
sevgilisini aldatırken yakalayınca mutlu mesut gık çıkarmayanların doluştuğu olay.
mümkün değil öyle bir olay, kendi egonuzu kız yazarlara yalakalık için boka bulamayın.

dünyanın her yerinde bir adam karısını başka bir erkekle yatakta yakalarsa onu öldürür. en aşşağı kavga olur kan çıkar.
%90 şaşmaz bu gençler. fransa hapishanelerine bile gitsen bu nedenle içeri giren 1000lerce kişi görürsün.

şu hadisede onun mini versiyonu, karısı değil, ortada yatak yok vs.

ama yok, sözlükteki kendini entel sanan süper çağdaş diye diğer kızlara yutturmaya çalışan godoş görünümlü ama aslında şu yukarda saydığım şeyi aynen yapacak tipte olan adamlar; insanlıktan , kadına el kalkarmıdan falan bahsediyor.
diğer kıza uçan tekme sallayan apaçi daha çok dikkatimi çekti. amk oğlundaki hareketlere bak az ahaha. *

kızı da erkeği de aynı halt olan apaçidir.
al birini vur ötekine videosu. kadın cinayetlerinin neden önüne geçilemiyor videosu olmuş adeta.

düşünün ayrılan çiftlerden kadın biri ile birlikte olduktan sonra bunun kaldıramayan erkek tarafından sokak ortasında katlediliyor. yani adam bunu yapmakta kendine hak görüyor. diceksiniz ki helal yapmış eyvallahta herkesin kendi adaletini sağladığı bir ülke saçmalıktan öteye geçemez. tabi bunu başa gelmeden kimse iddaa edeme o ayrı ama herkes kendi intikamını alsın o zaman. gücünün yetmediği yerde de sik gibi otursun. şimdi o kızın yeni sevgilisi daha psikopat biri olaydı bu video çekilmezdi, o aşırı delikanlı arkadaşların uçan tekme atmaya götü yemezdi. gücü yetene mottosundan hareket ederlerdi sadece.

ha kıza gelelim;

arkadaşım sen nasıl bir kafadasın ya! insan yaptığı bir eylemin hiç mi sonunu düşünmez. git barzo ile birlikte ol umut ver sonra başıma bela oldu. ki aldatma üzerine söylenebilinecek hiçbirşey yok adam neredeyse nefsi müdafadan yırtacak durumda. 5 kişi nedir lan nasıl bir genişliktir bu sen nasıl bir aile ortamında büyüdün böyle. o elemana kızarım ama senden midem bulandı.
polis tarafından göz altına alınan apaçidir. *

hayır yani bir insan ancak bu kadar sığır olabilir. ne beklenmiş o videoyla. sen sevgilinin namusuna sahip çıkamadın da sanal ortamdakiler mi sahip çıkacaklar. onu geçelim hatunu reklam etti bir de. tamam dayak yedi filan ama hoş kızmış yani.

ayrıca resmi karın değilse elin kızını dövmekten ceza alınır.

böyle bir genel bir salaktır kendileri.
tencere kapak olayının bir örneği daha...
rahmetli babam olsa bu durumu "eşeği siken osuruğuna katlanır." olarak açıklardı.
eee... bok yiyenin ağzı kokar beyler.
kürt marabalarla birlikte olan bu kızlara hiç acımadım nedense.
Dinsizin hakkından imansız gelir apaçisidir.
apaçinin sonu
http://www.hurriyet.com.tr/anasayfa/
iki ucu boklu deynek mi desek, al birini vur ötekisine mi desek bilemedim.
çocuğun kıza el kaldırması başlı başına bir olayken, kızın messi gibi bulduğuna pas vermeside apayrı bi olay.
bu durumun içerisinde olmak çok boktan. başıma benzeri geldi el kaldırmadım ama ne yapacağımıda bilemedim gerçekten.
ikiside çok bok durum çookk.
Basit yaşamlar bunlar.
Neye üzülecegimi bilemedim . kıza bakıyorum yaptıysa bunu mu hak etti darp edilmeyi !! bu nu yapan adama bakıyorum . ne oldugu belirsiz garip bi şey . onlarıda geçtim kola çekirdek eşliginde bi de video ya alıyorlar amacları ne ? çok yazık...
çocuklar apaçi de kızlar sanki değil. apaçi apaçiyi aldatmış, gidip dövmüş onlardan beklenilecek hareket, sıkıntı videoya çekilmiş olması, yoksa kimsenin günde onlarca yüzlerce kez olan bu şiddet olaylarından haberi olmuyor.
3 tane oros*u çocuğu barındıran video. kız bir şey yapmışsa gidersin yüzüne söylersin, bağırırsın, çağırırsın anlarım. ama vurmak nedir? hele şu son saniyelerde mavili p*çin yaptığı nedir. lan azıcık erkeklik, namus varsa sizde yiyorsa o hareketi kızın babasına, abisine yap.

not:allah'tan yakalanmışlar. gözaltında görün bakalım boynuzları.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/27501423.asp
olayın doğruluğu yanlışlığı tartışılır da döven çocuğun şivesine bayağı güldüm.

haklı gibi de duruyor hani.
videoya hangi açıdan bakmaya çalışsam elimde kalıyor resmen. ulan hepinizden tiksiniyorum. azıcık insan olun, gidin kendinizi geliştirin. kızdan da çocuktan da iğrendim bildiğin.
orada olmayı çok isterdim dediğim video.

ulan bir kıza el kaldırıl mı!! erkeklik mi lan bu!!! sen kimsin de kızın kafasına yüzüne vurabiliyorsun ulan it!!!

orada olsam ağızını yüzünü dağıtırdım bu züppe bozuntusunun! böyleleri erkek diye geçinir ortalıkta!!

tamam kız bir hata yapmış olabilir ama, senin de ona böyle hayvanımsı şekilde vurmaya hakkın yok!!! pezev...k!

erkeksen mardine gel!! sana sesleniyorum!!!! eğer sende birazcık adamlık varsa benim olduğum yerde bu hareketi yap!!!

içeri atıp karakolda bir güzel döveceksin böylelerini!!

kıza el kaldırmak neymiş görsün!
Adam dediğin aldatmış olsa bile sevdiğine vurmaya kıyamaz. Aldatan erkek olsaydı, kız aynı şeyi yapabilecek miydi hayır. En basiti, git ayrıl ne gerek var şiddete .
yaşadıklarını aşk sanan zavallı apaçilerin erkeklikle imtihanıdır.
yav haklıyı haksızı, utanmayı, gururu, apaçiliği, kadınlığı erkekliği falan geçin olum.

neyin analizini yapıyorsunuz?

video boyunca benim aklıma gelen tek şey, böyle tiplerle, kızı erkeği dahil, öyle ya daböyle okulda, işte, telefon bayiinde, camide, ekmek kuyruğunda amına koyim her yerde muhatap olmak zorunda kalıyoruz. ve bu tipleri nüfusa vurduğunda hiç de az değiller. kendimi, bizi nimetten saymıyorum, anlattığım öyle bir şey değil.

ya işin özü böyle embesillerle sarılı etrafımız. ben koca video boyunca bunun vahametini düşündüm, kaygısını yaşadım. aldığınız oksijeni sikeyim abi siz nasıl tiplersiniz lan?
peşinen söyleyeyim, allah ihaneti düşmanımın başına vermesin.

hatalı kim, kız mı? evet.

neden? ihanet etmiş.

ihanet eden bir insan (kadın ya da erkek farketmez) her şeyi göze almış mıdır? almıştır.

o halde dayak, küfür, hakaret edilir kardeşim, bana elitlik taslamayın.

çıkacak delikanlı gibi, arkadaş ben senden ayrılıyorum diyecek ayrılacak bu kadar basit, bu kadar net.
bu apaçilere destek verin verinde sonra kadına şiddet %10000 artsın yok hayallerini yıkmışta 5 kişiyle aldatmışta kardeşim bugün aldattı diye parkın ortasında dayak atan yarında mahallenin ortasında pompalı tüfekle vuruyor işte olay bu kadar basit.kız aldatarak haksız ama çocuk onu bu hale getirerek ondan kat ve kat daha haksız. umarım devletimiz el atarda bu şerefsizlerde hakettiğini bulur.
kızlara değil de bunu izleyecek olan babasına abisine üzüldüm. siz bu kızların babası veya abisi olsanız ne yapardınız? sikmezmiydiniz bu orospu çocuklarının anasını. amına kodumun evlatları.