bugün

e2m buldu diye abartılan adam, o bulmasaydı başkası bulacaktı zaten bu meleti, stelik burda yazıldığı kadar ünlü biride değil 20 yıldır çengel bulmaca çözerim hiç resmını gosterıp bu kım dıye sorulmuşluğu yok bu adamın, ampulu icat eden adam içinde aynı şeyler geçerli.
(bkz: 15 ıq ya sahip olup einsteina sallamak)
Akıl ile zekânın farklı olduklarını görmeyenlerin iddaa ettiği bir durumdur.
sefa pezevenklerinin oturduğu yerden bok atmasından ibaret olan bir söylemdir. ayrıca adam inançlı olsa neden müslüman olsun başka bir dine mensup da olabilirdi. bu nedenle (bkz: yobaz klişesi)
albert einstein müslüman olmadığı için zeki değildi fakat madımak oteli yakan müslümanlar zekiydi. *
"bir tanrının varlığına inanıyorum ama insanların ne yiyip, ne giyecekleriyle uğraşan bir tanrı fikrine inanmıyorum" dediği için taşlarlardı adamı...
saçma cümledir. zeki olan insanın da doğru ve yanlış seçimleri vardır ki müslümanlığa en zeki insanlarının inandığı da nerden çıkarıldı? şimdi bu lafı söyleyen kişi demek istiyorki; ben einstein'dan daha zekiyim o benden daha salak ben müslümanım o değil. daha zeki olaydın da dünyaca sen bilineydin arkadaş.
albert einstein müslüman olsaydı zeki diye hapse atardınız amk.
inanc yalniz akilla alakali bisey degildir. kalp ve ruh da onemlidir. zeki fakat kalp ve ruh yoksunu insanlar genelde kendi benliklerini tanri edinirler. diger bir husus einstein inancli bir kisidir.
Açıkçası onun için dinin pek önemli olduğunu düşünmüyorum. Ki bir Hıristiyan Müslüman'lığa inanmışsa öyle hissediyorsa bunu ilan etmesine gerek yok Müslüman gibi yaşayabilir.
kişiden kişiye değişir, bir filozof da kur'an ı okuyup anlayana ateist okuyup anlamayana dindar denir diyordu...
aynaştayn abimizin yarısının yarısı kadar bile zeki olmayan müslümanlar var. demekki zeka yetmiyor sadece. bence aynşıtayn abimiz müslüman görseydi müslüman olurdu.
o zaman einstein zeki değil. tamam sizler zekisiniz.
zeka ile inancın arasındaki oranın anlaşılması için yapılan testlerde , bu ikisi ters orantılı çıkmıştır.

(bkz: mensa testi) sanırım bazı arkadaşlar sırf müslüman oldukları için einstein ' dan zeki olduklarını rahatça söyleyebilmekteler.

'' ha ha '' denesi, hayret verici bir durum. o '' albert einstein '' oldu , aradaki farkı kendin gör.
en zekiler müslümandır. bilim denen şeyin zekayla alakası yoktur, boş adam işidir(!).
not: şakirtim.
(bkz: baran 14 yaşında arkadaşları ona maklube yediriyor)
Biz müslümanız, o halde Einstein'den daha mı zekiyiz?
yanlış önermedir efendim. bunu yazan zeki olsaydı bilgisayarı icat edenin müslüman olmadığını da bilirdi.
(bkz: baran 14 yaşında arkadaşları ona hacım diyor)
akıllara 'sende biraz zeka olsa beni severdin/gerizekalı sevgilim benim' dizelerini getiren iddia.

(bkz: gerizekalı sevgilim)