bugün

entry'ler (53)

serefsiz haber7 nin pkk övgüsü

bunu bilerek mi yapiyorlar yoksa geri zekali olduklarindan mi bilmiyorum.
bugunku "Güvenlik güçleri uyarıldı: PKK taktik değiştirdi" baslikli haberde aynen su ifadeler geciyor:

"Yeni stratejinin kilit konumunda ''fedailer'' bulunuyor. Örgüt çevrelerinde ''fedai'' olarak anılan bu kişiler, kendilerinin de ölümleriyle sonuçlanacak kanlı eylemler yaparak çatışma yerinden sonuç almadan ayrılmıyor.
PKK militanları, daha önce güvenlik güçlerine yönelik saldırılarının ardından ikinci kez olay yerine gelmiyordu. Son 1 aydır yapılan saldırılarda ''vur-kaç'' taktiğinin uygulanmaya başlandığı tespit edildi. PKK, ilk saldırıdan sonra olay yerinden ayrılmayarak bir süre sonra ikinci saldırıyı gerçekleştiriyor.PKK fedaileri, öleceğini bilse de eylemini yapıyor.

lan serefsizler onlar adi birer terorist, fedai ne demek.?????

öğretmenlere her yıl yeterlilik sınavı yapılsın

millette bu ogretmen kini oldukca bu ulkeden bi bok olmaz.

edit: ogretmen degilim, olanlara da baska meslek bulup, ogretmenligi birakmayi tavsiye ediyorum. yoksa daha cok laf yersiniz.

haber7 com

pkk yanlisi haber sitesi, fakat bunu sinsice, cakalca yapiyorlar.
(bkz: )http://www.haber7.com/gun...asirtan-kadin-pkkli-orani

haber7 com

pkk'ya sempati besleyen haber sitesi. genelde teroristlerin guya karizmatik resimlerini koyup serefsizlerin reklamini yapiyorlar.
ayrica bugun ki anasayfalarinda turkiye'yi de icine alan sozde bir kurdistan haritasi var.

evet terore destegini devam ettiriyor. bugun ki haberlerinin icerisinde, 'pkk bakin ne istedi'
basligi altinda, pkk ya buyuk fayda saglayacak bir haber var. bu haber sitesinin beyinsiz yoneticilerine diyorum ki; sizin yayinladiginiz bu haberdeki istege uyup pkk ya katilacak hainler cikacaktir. siz de buna vesilesiniz. birakin artik su teroristlerin yayin organi gibi hareket etmeyi. resmen adamlarin taleplerini genis kitlelere ulastirmakla gorevli gibi hareket ediyorsunuz.

türkçenin okunduğu gibi yazılmaması

dogrudur fakat yukardaki ornekler yanlis olmus.
buna ornek su kelimeler olabilir;
vali - a sesi normal a'dan uzundur.
kagit- a sesin normal a'dan incedir.
hala - l sesi normal l'den incedir.

ingilizce tepki vermek

there you go!
holy crap!
ya da sadece crap!

sevinmeyin lan

fenerbahcelilerin cokca kullandigini tahmin ettigim soz.
ornek: sevinmeyin lan sampiyon degiliz.

erkek adam kitap okumaz

ben okudum bi sorun cikmadi.

tanrının her zaman iyi kalpli insanları ezmesi

allah sevdigi kullarini dunyaya takilip kalmamalari icin onlari birtakim zorluklarla dunyadan sogutur ve kendine yoneltir.

papazların imamlardan daha kültürlü olduğu gerçeği

efendim bir cok papazla bizzat gorusmuslugum vardir. adamlar kendi dinlerinden habersiz. hiristiyanlikla ilgili sorulara bile cevap veremiyorlar. fakat kulturden maksat sarap, bira falansa o ayri mesele.

ateistlerin en temel özellikleri

farkli olmaya calismak.
kendi benliklerini tanrilastirmak.
dini konularda bilgisiz olmak. ( hala tanri varsa neden her sey mukemmel degil diyenler var. ilginc.)
maymunun alet kullanarak insana evrildigini soyleyip, portakal, nar, cilek gibi canlilarin evrimden hic bahsetmemek.
inanclarin hosgormedigi seylerin bagimlisi olmak.
kendilerini coook bilgili, digerlerini cahil sanmak.
maddecidirler fakat maddenin nerden geldigi hakkinda henuz bi fikirleri yoktur.

7 haziran 2012 gökyüzünde ufo görünmesi

haberlere gore, lubnan, israil ve urdun'de de gorulmus.

fazıl say

yavşak kelimesinin kullanımını yaygınlaştıran yavşak.

osmanlı devleti ile alıp veremediği olanlar

kahbe bzansin namert torunlaridir kendileri ve hic bir zaman da osmanli ile olan sorunlari bitmeyecektir.

yarattığı kullarını cehennemde yakan sadist tanrı

allah rahman ve rahim oldugu gibi ayni zamanda kahhardir. cennet; rahman, rahim, kerim, latif, cemil, hannan, samed, vahid, ehad, adl ve diger isimlerinin tecellisi iken, cehennem de kahhar isminin tecellisidir ve geregidir. az bir zahmetle cenneti kazanmak varken hem de rehberler gonderilmisken sen tembellik edip, seni yoktan var edeni inkar edersen, o da seni sana layik bir memlekete gonderir.

namaz kılmayı bilmeyen bayanla evlenmek

insanlar ak partili olmadan da musluman olabilir, namaz kilabilir. eskiden ak parti mi vardi lan.

atatürk gaziantepliydi iddiası

atalari konya'dan balkanlara gocmus. bana pek inandirici gelmiyor fakat gercek bu imis.

sovyet sosyalist soykırımlar birliği

efendim stalin kendi devrinin deccalidir. ilhamini seytandan alan bir yaratiktir o.
hadiste gecen 'deccalin merkebinin(binek) basindan ates cikar' tabiri trene yourumlanmistir. bu tabire uyan deccal ise stalindir.
ve bu deccal halklarin kardesligi maskesi altinda milyonlarca insanin kanina girmistir fakat hala ona taparcasina sadik, onun buyusunde kalmis taraftarlari vardir.stalinin deccal olduguna isaret eden bir diger hadis; 'deccal bir gecede butun alimleri cahil eder' hadisidir. soyleki bu sahis, halklarin alfabesini degistirerek onlari bir gecede okuma yazma bilmez hale getirmistir.

albert einstein zeki olsaydı müslüman olurdu

inanc yalniz akilla alakali bisey degildir. kalp ve ruh da onemlidir. zeki fakat kalp ve ruh yoksunu insanlar genelde kendi benliklerini tanri edinirler. diger bir husus einstein inancli bir kisidir.

guanabana

orta ve guney amerika, orta afrika ve guney dogu asya'da yetisen tropikal bir meyve. meyvenin agirligi iki bucuk kilo kadar olabiyormus.
bir sozluk turkcesini tarcin elmasi olarak verdi, fakat diger sozluklerden hicbir sonuc cikmadi. ingilizcesi soursop imis.
http://en.wikipedia.org/wiki/Soursop