bugün

sabah uykumuzun en tatlı yerinde çalmaya başlayan modifiyeli şahinin alarm sesidir. ihtimal yanından kedi geçmiştir. arkadaş böyle bir ses olamaz. insanın beynine işliyor. muhtemelen sahibi duymuyor. ama ben çıldırmak üzereyim. zaten hava sıcak, şimdi uyuyabiliyorum. artık oda mümkün değil.

kent hayatının bedelleri bunlar.
dünyanın en kötü, en çekilmez sesidir. aynı sesi, melodiyi ya da müziği nerede duyarsanız duyun aynı tepkiyi verir vücut istem dışı olarak. *
küçükken arabanın alarm sesini duymak için tekerlerine vurulup kaçılırdı şimdi bu ses baş ağrısı yapıyor.
5 dakika daha derken yarım saat ertelenmeye mahkum ses.
Kesinlikle sevdiğiniz şarkıyı yapmamanız gereken ses. Şu an farkettim. Müzik dinliyorum adamın bütün şarkıları çalıyor. Birden bütün tüylerim diken diken oldu. Bir küfür etme, söylenme hali aldı. Allah allah noluyor derken farkettim ki iki yıl önceki alarm zil sesi. Nasıl değiştireceğimi şaşırdım.
herkesin bildiği üzere çok sinir bozucu bir ses ve ertele ertele anca kalkabildiğimiz bir ses. birde videosu şöyle güzel bir videosu var.

http://www.youtube.com/watch?v=vN83DfmH9Tw
Uyandırmaması mumkun olmaya bır alarm sesı olarak mehter marsı secılebılır.
yıllardır duyup yerimden sıçramama neden olan ses, öyle ki yıllar sonrasında refleks olarak nerede bir alarm sesi duysam irkilirim.
sıçrayarak uyandırır.
bunca yıllık insanım , alt katımızdaki 2 oda arkadaşı kadar manyak alarm sesleri olanını görmedim , birinin alarmı aynen şu şekilde çalıyor

'sneijder , sneijder , burak top istiyor , sneijder , sneijder , sneijdeeeeeeeeer muhteşem bir gol daha wesley sneijder'in gecesi türk telekom arena'da...'

bilmeyenler için sneijder'in fenerbahçe'ye attığı 2.golde spikerin söylediği cümleler bunlar , oda arkadaşı da hasta beşiktaşlı herhalde onunki de şöyle

'sergen bülent yan yana , sergen bülent , sergen yanında tümer var , tümer'e doğru , açıyı kaybetti , tümer topu aldı sergen ve goooooooooooooooolllll , goool , goooll , goooll , sergen attı , sergen attı şampiyonluk geldi...'

bu da bilmeyenler için ilgili golün linki ;

https://www.youtube.com/watch?v=cjBV1IF8KxY

olum her sabah gülüyorum lan bunlara , adamlar bunlarla uyanıyorlar amk nasıl bir hastalıksa bunlarınki çözemedim valla
en sevdiğin şarkıyı alarm sesi yapsan şarkıdan soğursun. insanları uykudan eden mecburiyet sistemi.
Şüphesiz tohat elliğidir.
güncel Önemli Başlıklar