bugün

fenerbahçe'nin sadece gözü kapalı, tutarsız, bilinçsiz konuşan kesimini temsil ettiğine inandığım akşam gazetesi spor yazarı ve lig tv'deki program yorumcusu. aziz yıldırım'a en yakın spor yazarı olarak bilinir.
her yazisinda muhakkak "sunu soylemek istiyorum" cumlesi gecen spor yazaridir. mevzuya dalar, konu arap sacina doner, sonra hic alakasiz bi sekilde "sunu soylemek istiyorum" der baska mevzuya atlar. komik...
ne dediğinin çoğu defa farkında bile olmayan, sahibinin direktifleri doğrultusunda çoğu kez teknik heyet, futbolcular ve hatta taraftarı bile kötüleyebilen bir çeşit yazar. aziz yıldırım'dan aldığı (ya da umduğu) özel maaş ile geçinenlerin ağababası.

(bkz: borazan)
aziz yıldırım'ın özel sözcüsü.daha fazlası değil. bir de bu adama gazetede köşe veriyorlar.
bugünkü köşesini aziz yıldırım'ın kızının düğününü anlatmaya ayırmış '' spor yazarı''.
nasıl şatafatlıymış,hanımlar,beyler ne zarif ve şıklarmış. evet,bu adam spor yazarı.
aziz yıldırım'dan talimatla haber yazdığı dinleme kayıtlarına girmiş futbol yorumcusu.

http://spor.bugun.com.tr/...edya-talimati-haberi.aspx
aziz yıldırım kişisinin resmi borazanı olduğu son derece aşikardı. dahası birçok derbi maçından önce ve sonra provokatif yazılar yazıp ortalığı karıştırmaya çalışmasından bile belli oluyordu kimin kucağında oturduğu.

düne kadar bu adama "objektif" demeye kalkanlar bakalım şimdi hangi içerikle zırlayacak.

(#3519790)
(bkz: baktığın vakit)
bugünki yazısında

--spoiler--
Sonuç mu! F.Bahçe'nin aklında lig şampiyonluğundan çok Avrupa var. Sadece bu kadro ile Kayseri maçını kazanarak matematiksel de olsa şampiyonluk şansını gelecek haftaya taşıdı. Ama maçtan sonra herkesin kafasında G.Saray'ın attığı golde Gaziantep stoperinin düşme hareketi vardı.

Ve şöyle deniyordu:

F.Bahçe'nin bir maçında rakibinin stoperi böyle bir şey yapsa ne olurdu!
--spoiler--

yazan yazarımsı. sevgili talimatlarını nereden aldığını bildiğimiz arkadaş. ilk pozisyonda geri geri giden defans takılıyor sonrasındaki hamlesini de topa doğru hareket yapan, fake atan drogba bozuyor. velhasıl kelam bizim de maç sonunda aklımızda kalan şeyler var. mesela caner neden atılmadı? galatasaray şampiyon olsun diye oynuyorsunuz diyen oyuncular neyin kafasını yaşıyordu. penaltı konusunda içiniz rahat mı? tabi bu soruları sana bu yazıları yazdıran aziz yıldıvım a sormak lazım haliyle.

büdüt: buradan seri eksi oy veren ibne ye selamlarımı gönderiyorum.
baktığın vakit lafını çok kullanan yazar. ben de fenerbahçe'liyim ama bu adamı oldum olası sevmedim. sanki hiç futbolla alakası yokmuş gibi gelir bu adam bana yıllardır. fenerbahçe'liliğine ben x bir yorum yapamam tabi, belki bende de fazla seviyordur, onu bilemem.
(bkz: aziz yıldırım ın yönlendirdiği medya elemanı)
Aziz yildirim pezevenkine sakso çekmesiyle unludur. Düşünün bir pezevenke sakso çekenin ne kadar aşağı olduğunu . ama nede olsa spor yazarları objektif . hay hay hay
Aziz'i ne yaladı be.
Öyle bi yaladı ki maraş dondurması gibi.

Neymiş; kaçan şampiyonlukta yönetim ve başkan'ın hiç suçu yokmuş.

Taşşuk geçiyor galiba.
Hıncal ın Fenerbahçe versiyonu.
Aziz Yıldırım yalakasıdır.